Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciuchy dla mam w ciąży?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ciuchy dla mam w ciąży?

    Gdzie najlepiej kupić ciuchy z pasem lub ogólnie dla mam w ciąży?
  •    
       

    #2
    Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

    ja nie kupowalam ciazowych ciuchow dla mnie to troszke bez sensu ciuch ktory przyda Ci sie tylko kilka mies.. Pod koniec ciazy ubieralam koszulki meza:P i zawsze nosilam elastyczne geterki

    Skomentuj


      #3
      Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

      Leginsy są niezastąpione w ciąży.
      ALe do pracy noszę normalne ciuchy, tzn, spodnie, sukienki. Sporo dostałam od koleżanki, a ze ona ciuchów ciążowych kupowała sporo, to ja nie muszę i korzystam z zasobów jej szafy , Tanio ciuszki można też kupić w lumpeksach, albo uzywane ubrania przez internet. Rozpakowane mamy sporo tego sprzedają

      Skomentuj


        #4
        Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

        Polecamy polskie ubrania Ple Ple
        pozdrawiamy,
        Redakcja MamoToJa.pl

        Skomentuj


          #5
          Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

          Też uważam, że leginsy ciażowe to świetna sprawa. Będąc w ciąży chodziłam tylko w takich, było mi tak najwygodniej. Niestety zwykłe spodnie mnie uciskały. Oprócz leginsów kupiłam kilka par bluzeczek i sweterków, nie kupowałam zbyt wiele, bo wiadomo, że po ciąży takie ubrania do niczego się nie przydadzą

          Skomentuj


            #6
            Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

            Polecam poszukać w dobrych i godnych zaufania sklepach internetowych- tam znajdziesz szeroki wybór odzieży ciążowej w niższej cenie.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

              Co zaskakujące ja w czasie ciąży kupiłam sobie spodnie w sklepie internetowym http://www.uniformix.pl/pol_m_ODZIEZ...AMSKA-118.html. Uwielbiałam je nosić, gdyż były bardzo wygodne, do tego miały regulowaną gumkę

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

                też jestem tego zdania że warto mieć kilka takich rzeczy,jeśli są bardzo drogie to poszukajcie w internecie albo uszyjcie u krawcowej,chcemy wyglądać pięknie to chyba w ciąży też się tyczy

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

                  Nie ma to jak wygodna odzież ciążowa Zazwyczaj kupuje w sklepach koło swojego domu, ale od czasu do czasu kupię coś w internecie. Mogę polecić nie drogą i wygodną bieliznę ciążową, bieliznę akurat zawsze kupuje przez internet.
                  Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 22-05-2014, 15:43.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

                    Ja juz nie potrzebuję ciuszków ciążowych, więc część oddałam zaciążonym mamom, a część sprzedałam za grosze. Nie wystawiałam ich na sprzedaż drogo, więc szybko sie sprzedały, z korzyscią i dla mnie i dla mamy, która je kupiła . Dlatego polecm szperanie w takich serwisach jak sprzedajemy, gratka, czy tablica - zobaczcie zresztą.
                    W każdym razie obojetie gdzie, ale szukajcie i kupujcie tanio, bo to ciuszki na chwilę przeciez.
                    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 22-05-2014, 15:44.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

                      U mnie to niewinne początki ciąży, ale legginsy są nie zastąpione, wygodne luźne Ja bardziej się skupię na doborze odpowiedniej bielizny ciążowej.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

                        ja w ciąży przed i po bardzo lubiłam chodzić w leginsach w których czułam maksymalny komfort. Co do bielizny racja zwróć uwagę na nią, ponieważ ona ma bardzo duży wpływ na to jak będą wyglądały Twoje piersi po ciąży. Np ja używałam dosyć tanich biustonoszy z baby ono i nie narzekam. Nie uciskały mnie, nie podrażniały piersi, w praniu też były dobre

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

                          Ja ostatnio kupowałam jeansy z elastycznym pasem fajne jasne jeansy bardzo dobrze mi się noszą widziałam też inne fajne rzeczy ale muszę na wypłatę zaczekać
                          Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 05-06-2014, 17:31.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

                            Generalnie rzecz biorąc dobrej odzieży ciążowej warto szukać w sklepach internetowych gdzie ten wybór mamy zdecydowanie największy ,plus rzecz jasna niższe ceny. Leginsy czy dresy są niezastąpione,bardzo wygodne.


                            Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 05-06-2014, 17:31.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

                              Znalazłam fajne bluzy do karmienia tu mamatu.pl/odziez-ulatwiajaca-karmienie-26 odzież do karmienia Są zaprojektowane specjalnie z myślą o mamach które karmią Nie tylko są funkcjonalne ale i fajnie wyglądają, że spokojnie sprawdzą się później jako bluza sportowa.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X