Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wyprawka a pieniądze, ile?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wyprawka a pieniądze, ile?

    Ile wydałyście na wyprawkę do szpitala dla malucha, bo u mnie to było w granicach około 300zł. Masakra najwiecej kombinezon bo dziecko w zimie się rodziło.
  •    
       

    #2
    Odp: Wyprawka a pieniądze, ile?

    To zalezy, jak kto gustuje -czy w markowych rzeczach czy poprostu -praktycznie i tanio.Moja Olka ze stycznia tez miała kombinezon lecz kupiłam na bazarku od Anglików -cudo futerko w stylu miś "uszka,łapki '-kosztował mnie 20 zł. Pieluchy to wedle ceny rynkowej te najmniejsze z wycięciem na pępuszek.Kaftanik ,Pajacyk,czapeczka i kocyk.To przywiezli zeby nas zabrac do domu.
    Nie cudowałam z nosidełkami ,bo dziecko zamałe ,gondoli z wozka nie brałam ,na kolanach w kocyku i kombinezonie przywiozłam do domu.
    Jestem praktyczna i zbedne gazety sa dla mnie wydatkiem zbytecznym.
    Attached Files


    Skomentuj


      #3
      Odp: Wyprawka a pieniądze, ile?

      Maz do szpitala rowniez mi przywiozł kocyk, cieplejsze ubranko, pampersy, czapeczke, skarpeteczki. Gdzieś w granicach 150zl.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Wyprawka a pieniądze, ile?

        do szpitala dużo nie jet potrzebne, także 100-150 złoty w zupełności wystarczy, a kombinezon zawsze możesz kupić używany, one się w ogóle nie niszczą, także nic nie stracisz kupując z allegro.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Wyprawka a pieniądze, ile?

          my musieliśmy kupić wszystko bo nie mieliśmy zupełnie nic, sam zestaw do szpitala to kwestia chyba 100 zł, ale reszta do domu była o wiele droższa, łącznie na ciuszki i pierdółki typu rożek, wanienka, smoczek, butelka i inne środki do higieny i nie tylko wyszło ok 800 zł i tak naprawdę patrząc na rachunek tu 10 zł tu 5 zł największa kwota na rachunku to za rożek ok 40 zł ale jak się wszystko zsumowało to wyszła duża suma, do tego jeszcze wózek i łóżeczko i fotelik, nic od nikogo nie dostaliśmy, a że planujemy jak się uda od razu drugie dziecko to kupiliśmy nowe rzeczy żeby "dłużej" posłużyły o ile to będzie możliwe, ostatnio zauważyłam że wolę na innych rzeczach oszczędzać niż na dziecku, jakoś mam wyrzuty sumienia że patrzę na promocję dla dziecka

          Skomentuj


            #6
            Odp: Wyprawka a pieniądze, ile?

            a i boję się używanych ciuchów dla takiej delikatnej skóry noworodka, kupiliśmy po kilka ciuszków z rozmiaru 56 i 62 na początek, mam nadzieję że ten absurdalny strach mi przejdzie po narodzinach, bo wykończymy się finansowo przez moją głupotę

            Skomentuj


              #7
              Odp: Wyprawka a pieniądze, ile?

              ja na poczatek tez nie kupowalam uzywanych ciuszkow balam sie tak jak Ty ruda90mama, ja tez nie umiem szukac tych uzywanych ubranek wiec ta opcja u mnie spisana byla na straty od poczatku, ja duza czesc kupilam w C&A za bardzo bardzo male pieniadze bo korzystalam z wyprzedazowych promocji np. 5 bodziakow za 13 zł

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Wyprawka a pieniądze, ile?

                teraz już nic nie kupuję, czekam na Niunię z niecierpliwością potem będę się uczyć i przełamywać dobrze wiedzieć gdzie szukać

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Wyprawka a pieniądze, ile?

                  ja akurat lubie ten sklep i czesto sa wyprzedaze te wieksze rozmiary szybciutko sie rozchodza jak swieze buleczki ale jak zapiszesz sie do newlettera to przychodzi meil o promocji, ja czest o Zosi cos tam kupuje w fajnych cenach i dla siebie tez , ruda90mamoile jeszcze do powitania corci zostało?

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Wyprawka a pieniądze, ile?

                    Napisane przez ruda90mama Pokaż wiadomość
                    a i boję się używanych ciuchów dla takiej delikatnej skóry noworodka, kupiliśmy po kilka ciuszków z rozmiaru 56 i 62 na początek, mam nadzieję że ten absurdalny strach mi przejdzie po narodzinach, bo wykończymy się finansowo przez moją głupotę
                    hmmm.. nie masz ubranek w większych rozmiarach?
                    ja kupowałam ubranka od rozmiaru 68 w rozmiarze 62 miałam kilka ubranek od kuzynki a 56 to nawet nie kupowałam
                    W zasadzie wyprawka to była szykowana do rozmiaru 74 może nie dużo ubranek miałam w tym rozmiarze ale jakiś dresik czy bluzeczki owszem, Potem okazało się ze słusznie zostały zakupione, mała urodziła się zimą i ciężko było się z nią wybrać na jakieś zakupy ubrankowe.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Wyprawka a pieniądze, ile?

                      Anis to ja znow za malo kupilam rzeczy w rozmiarze 56 bo Zosiek urodzia sie malusia, kazdy mowil nie kupuj tych malutkich ubranek i byly szybkie zakupy tuz po urodzeniu Zosi - na szczescie sklepy internetowe maja cos takiego jak ekspreswa dostawa

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Wyprawka a pieniądze, ile?

                        U nas mała nie zmieściłaby się chyba w żadno ubranko w tym rozmiarze kupiliśmy 6 pak skarpet za małych i teraz korzysta z nich lalka
                        a druga sprawa ja zawsze preferowałam ubranka nieco luźniejsze niż takie na styk

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Wyprawka a pieniądze, ile?

                          Wyprawka do szpitala to około 300zł. Pełna wyprawka to już koło 2000 zł . Dziecko kosztuje...Szukając na allegro okazji można troche zaoszczędzić.


                          http://wyprawkowy.pl/wyprawka-dla-noworodka-7-cms

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Wyprawka a pieniądze, ile?

                            nio wyprawka kosztuje trochu - ja jak tylko sie dowiedzialamze jest ktos podsercem to odkladalam co miesiac jakas kwote w wynagrodzenia by potem pod koniec nie kupowac tak z biezacej kasy - jakos człowiek lzej przezył te sumy

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Wyprawka a pieniądze, ile?

                              Warto zrobić sobie spis rzeczy potrzebnych i tego się trzymać ja przed zakupem wyprawki sugerowałam się opiniami dziewczyn z for dzięki czemu udało mi się zminimalizować koszta. Często zgubą przyszłych mam są promocje

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X