Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wesele duże czy małe?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Wesele duże czy małe?

    Jakie wesele? Oczywiście takie na jakie Was stać, nie ma sensu przecież zaciągać kredytu na wesele...

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Wesele duże czy małe?

      Ja też nie widzę sensu w braniu kredytu na wesele. My odkładaliśmy przez dwa lata na wymarzone wesele i w końcu je zorganizujemy w przyszłym roku. Dziewczyny powiedzcie mi mi czy korzystałyście może z pomocy organizatora wesel? Ja trafiłam na xxx i rozważam taką możliwość. Firma ma bardzo rozbudowaną ofertę i duże doświadczenie a ja chciałabym aby wszystko było zorganizowane idealnie. Myślicie, że opłaca się korzystać z usług takich firm?
      Last edited by disne; 30-07-2020, 19:05. Powód: link

      Skomentuj


        #48
        Odp: Wesele duże czy małe?

        Ja bym organizował skromne wesele na 100 osób. Zamówił bym jakiegoś djxxx z katowiC + orkiestrę i by stykneło. Wiadomo nie wliczając kosztów jedzienia i wódy.
        Last edited by disne; 30-07-2020, 19:05. Powód: link

        Skomentuj


          #49
          Odp: Wesele duże czy małe?

          Ja nie chciałam mieć dużego wesela i całe szczęście mój mąż też nie. Po weselu była kawa dla wszystkich gości w formie szwedzkiego bufetu, a później ognisko do białego rana dla najbliższej rodziny i znajomych Było super.
          Ala Lala

          Skomentuj


            #50
            Odp: Wesele duże czy małe?

            Duże wesela nie mają sensu. Para młoda często nie zna połowy swoich gości i nawet nie ma okazji z nimi porozmawiać. My mieliśmy wesele we wrześniu- w xxx było ok. 100 osób. Nie chcieliśmy zapraszać większej ilości gości- nie mieliśmy na to pieniędzy, po za tym każda kolejna osoba pochodziłaby z dalszej rodziny.
            Last edited by disne; 30-07-2020, 19:05. Powód: link

            Skomentuj


              #51
              Odp: Wesele duże czy małe?

              Na to nie ma odpowiedzi, wszystko zależy od ilości znajomych, rodziny którą chcemy zaprosić i od budżetu jaki chcemy przeznaczyć. Najważniejsze, o czym trzeba pamiętać, że jest to wyjątkowy dzień, który będziemy pamiętać do końca życia więc powinien być taki jaki chcemy duży czy mały jak kto woli tak żeby potem nie żałować podjętych decyzji

              Skomentuj


                #52
                Odp: Wesele duże czy małe?

                Napisane przez kotek_85 Pokaż wiadomość
                Na to nie ma odpowiedzi, wszystko zależy od ilości znajomych, rodziny którą chcemy zaprosić i od budżetu jaki chcemy przeznaczyć. Najważniejsze, o czym trzeba pamiętać, że jest to wyjątkowy dzień, który będziemy pamiętać do końca życia więc powinien być taki jaki chcemy duży czy mały jak kto woli tak żeby potem nie żałować podjętych decyzji
                zgodzę się z tym ja miałam małe bo tak chcieliśmy, sami sobie wszystko organizowaliśmy więc finasowo nas to nie pochłonęło, moja siostra miała ogromne natomast w moim odczuciu bo ponad 200 gości - jak analizowała potem czy wolałabym takie ogromne byłam przeszczęśliwa, że postawiliśmy na małe, skromne ale urocze, jedyne w swoim rodzaju

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Wesele duże czy małe?

                  My chcielismy mieć wesele na max 50 osób, ale jak podliczylismy później naszą najbliższą rodzinę i przyjaciół to wyszło nam 96 osób... Ostatecznie wesele było na 83 osoby. Dla nas to dużo, dla innych mało, ale najwazniejsze, że udało się zorganizować wszystko za nieduże pieniądze i było idealnie. Wszystkim sie podobało i my jestesmy zadowoleni.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Wesele duże czy małe?

                    Ja nie chcę dużego wesela, około 70 osób, mysłe, ze to wystarczająco. A wesle planuje tutaj - xxxwesele krakówx].
                    Last edited by disne; 30-07-2020, 19:04. Powód: link

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Wesele duże czy małe?

                      My zrobiliśmy wesele na 55 osób. Chcielismy zrobic tylko dla najbliższych, ale się nie dało. Musieliśmy zaprosić dalszą rodzinę, bo by się obrazili.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Wesele duże czy małe?

                        Moim zdaniem znacznie lepiej jest wydać pieniądze na coś innego niż duże wesele.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Wesele duże czy małe?

                          Napisane przez testolandia Pokaż wiadomość
                          My zrobiliśmy wesele na 55 osób. Chcielismy zrobic tylko dla najbliższych, ale się nie dało. Musieliśmy zaprosić dalszą rodzinę, bo by się obrazili.
                          To waśnie często jest problem, tym bardziej jak się ma dużo dalszej rodziny, bo później tak jak piszesz dużo osób się obraża dlaczego zostali pominięci.

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Wesele duże czy małe?

                            U nas wyszło ponad 60 a też miało być skromnie. my z rodziny mieliśmy mało gośći ale było dużo znajomych, zapraszaliśmy tych z któymi mamy najlepszy kontakt na bieżąco

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Wesele duże czy małe?

                              Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                              U nas wyszło ponad 60 a też miało być skromnie. my z rodziny mieliśmy mało gośći ale było dużo znajomych, zapraszaliśmy tych z któymi mamy najlepszy kontakt na bieżąco
                              aha u mnie znajomych była garstka, za to rodziny mam dużo i ja i mój mąż, do tego jeszcze delegacje i ludzi się nazbiera a nawet się nie wie, że tyle ich jest :P

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Wesele duże czy małe?

                                My nie mamy dużej rodziny a nie chciałam zapraszyć jakiś ciotek czy wójków których widziałam ostatni raz 10 lat temu.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X