Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

chusta czy nosidełko?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: chusta czy nosidełko?

    ja sie przymierzam dopiero do kupna nosidela, ogladalam maxi cosi easia i wyglada calkiem fajnie i opinie pozytywne slyszalam, a jak sie ustawia zeby ciezar byl na biodrach? ( ja rodze dopiero w kwietniu wiec jeszcze nie nosilam dziecka)

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: chusta czy nosidełko?

      To kwestia ustawienia,dojdziesz do tego jak będziesz miała już nosidło. Poza tym także sam model,czemu akurat ten? Jaki budżet posiadasz? Czekam na szczegóły.

      Skomentuj


        #33
        Odp: chusta czy nosidełko?

        ja mam juz nosidelko w ktorym mozna nosic dziecko od urodzenia (easia z maxi cosi) a nie dopiero od 2-3 msc, jak sie przymierza to jest wygodnie, wyglada na solidnie zrobione, a jak nam bedzie w praktyce to jeszcze napisze za miesiac;p

        Skomentuj


          #34
          Odp: chusta czy nosidełko?

          Zdecydowanie nosidełko,które moim zdaniem jest bardziej bezpieczne i solidniejsze,właśnie o taką stabilność powinniśmy zadbać podczas transportu dziecka.

          Skomentuj


            #35
            Odp: chusta czy nosidełko?

            Trilli - wybralam nosidelko easia bo polecila mi kolezanka, a teraz juz z doswiadczenia moge powiedziec ze to bardzo dobre nosidlo, ma specjalna wkladke dla noworodkow, do tego jest super stabilne i wygodnie sie nosi

            Skomentuj


              #36
              Odp: chusta czy nosidełko?

              Napisane przez KaroLaLaLa Pokaż wiadomość
              Trilli - wybralam nosidelko easia bo polecila mi kolezanka, a teraz juz z doswiadczenia moge powiedziec ze to bardzo dobre nosidlo, ma specjalna wkladke dla noworodkow, do tego jest super stabilne i wygodnie sie nosi

              tez mam te nosidelko i zgadzam sie z tym co piszesz, nosidelko jest naprawde stworzone z mysla zarowno o dziecku, jak i mamie moj bobasek do kruszynek nie nalezy, a w nosidelku nie odczuwam tak jego wagi, ciezar rozklada sie na biodrach, nie na kregoslupie, dla mnie to duze odciazenie i wygoda

              Skomentuj


                #37
                Odp: chusta czy nosidełko?

                Ja do chusty jakoś nie mam zaufania i przekonania,uważam ze mimo wszystko nosidełko jest zdecydowanie bardziej solidne,stabilne i sprawdzone.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: chusta czy nosidełko?

                  Napisane przez twistcar_pl Pokaż wiadomość
                  Ja do chusty jakoś nie mam zaufania i przekonania,uważam ze mimo wszystko nosidełko jest zdecydowanie bardziej solidne,stabilne i sprawdzone.
                  ja mam to i do i tez do chusty podchodzilam z dystansem - ale po kilku chustowaniach kiedy Zosia sie uspokajała bo czula bliskosc moją lub męża to przekonywalam sie do tego wynalazku - u nas swietnie sprawdzila sie w czasie atakow kolki

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: chusta czy nosidełko?

                    Miałam i chustę i nosidełko ale przyznam szczerze że nie używałam na co dzień, nosidełko przydało nam się dopiero na górskie wycieczki. Ogólnie starałam się nie nosić synka za bardzo.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: chusta czy nosidełko?

                      To kwestia przyzwyczajenia bo np u nas od zawsze było nosidełko i trudno mi wyobrazić sobie od tak przejście na chustę... To musiałby być stopniowe tak abym nabrała do niej zaufania

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: chusta czy nosidełko?

                        I chusta i nosidełko. Chusta dla malucha, nosidełko dla większego. Chusta póki lekki i dla bliskości. Nosidełko jak cięzszy i na dłuższe spacery.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: chusta czy nosidełko?

                          Nie uzywałam ani jednego ani drugiego, jednak jeśli bym miała wybierać zdecydowałabym sie na nosidełko, jakoś pewniej bym ja się czuła, że nie popełnie błedu przy wiązaniu chusty

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: chusta czy nosidełko?

                            Dziewczyny, nosidełka to nie taka fajna sprawa.... Dziecko ma nie naturalną pozycję w tym czymś- to jest nie zdrowe ani dla Was ani dla dziecka, i te atesty sa często wydawane na tkaniny, materiały z ktorych zostały wykonane a nie na samo to nosidełko. Dopytywałam o ten temat u znawców i mi odradzali, lepiej męczyć się z wózkiem i zdrowiej oczywiście. A co do chust - warto trochę pouczyć się wiązania , chusta daje niesamowita więż, i pozycja dziecka jest jak najbardziej naturalna i zdrowa dla jego kręgosłupa. Nie ma takiej możłiwości by dziecko się wyślizneło, poza tym jeżeli któraś się boi, to warto poszukać osoby która Was nauczy wiązania- w wielu miejscach dziewczyny chętnie służa pomocą ( wystarczy popytać u siebie w okolicy, poszukać na internecie).

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: chusta czy nosidełko?

                              Ja chyba bym wolała chustę dla większego komfortu maluszka ale dostaliśmy nosidełko wiec najpierw je sprawdzimy a potem ewentualnie zakupimy chustę

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: chusta czy nosidełko?

                                U Nas ani to Ani to. Przy synku było nosidełko, podobało mu się i nawet często zasypiał podczas noszenia, a córka jest negatywnie nastawiona na tego typu rzeczy.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X