Wróć   Forum Babyonline.pl > Czekając na dziecko > Starania o dziecko
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Starania o dziecko Staracie się zajść w ciążę? A może dopadają was jakieś wątpliwości? Pytajcie!

Co nowego na forum? Zasady na forum.

Kalendarz szczepień dla dzieci od 0 do 18 lat.
Szczepionki chronią dziecko przed wieloma groźnymi chorobami. Eksperci mówią, które szczepienia obowiązkowe i zalecane są najważniejsze.

Konkurs na BRZUSZEK MIESIĄCA!
DODAJ zdjęcie swojego brzuszka w ciąży i WYGRAJ zestaw pościeli dla maluszka!

Porady ekspertów Babyonline.pl
Zapraszamy do zadawania pytań :)

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody!
Zmieniamy się dla Was, zajrzyj po szczegóły.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10-10-2014, 12:27
anulenka6 anulenka6 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
anulenka6.polki.pl

Zdjęcia: 102
Domyślnie Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

Ja mam PCOS. Najpierw leżałam na oddziale, gdzie przesłam szereg badań od a do z. Pobieranie krwi miałam około 5 razy na dobę i w dzień i nocy. Bo pora dnia i faza cyklu wpływa na wyniki. No i wszystkie badania ginekologiczne jakie możliwe. Doktor stwierdził PCOS i to mega. Dodał, że nigdy nie będę mieć dzieci, a jeśli nawet zajdę to i tak nie donoszę. Świat się zawalił, ale postanowiłam walczyć. Poszłam do kliniki niepłodności, dr nie dała mi nadziei, ale też jej nie zabrała. Zaczęło się leczenie, tabletki i zastrzyki. Co dwa dni jeździłam na usg tam. Dużo wypłakałm łez, dużo wydałam kasy, ale za to teraz mam ponad rocznego zdrowego synka trzymam za Was kciuki
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-10-2014, 17:29
01basia10 01basia10 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
01basia10.polki.pl

podziwiam cie i mam nadzieję, ze i moje starania odniosa skutek
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-11-2014, 20:00
teresa211186 teresa211186 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
teresa211186.polki.pl

Zdjęcia: 88

Długo staraliśmy się z mężem o nasze drugie dziecko i niby wszystko było ok a ja jakoś nie zachodziłam. Czasem to było mi przykro że jak bardzo chcę to nie mogę mieć drugiego dziecka. Później postanowiłam spróbować z testami owulacyjnymi i zadziałało, już po pierwszym miesiącu zaszłam w ciążę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-11-2014, 06:48
zoooja1988 zoooja1988 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
zoooja1988.polki.pl

my o pierwszą córke staraliśmy się dwa lata - długo nie długo - mi się starania bardzo dłużyły, gdzieś nadzieje z każdym miesiącem uciekała, bolała każda pojedyńcza kreska na tescie ciążowym aż troszku odpuściliśmy i się udało, a druga ciąża hmm przypadek ale jaki kochany
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-11-2014, 09:27
patrycjaa88 patrycjaa88 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
patrycjaa88.polki.pl

My tez się staraliśmy jakis czas i udało sie dopiero jak przestalismy sie tym tak przejmować - także bez stresu i do przodu
no i tez piłam zioła na regulacje hormonów Regularne Cykle, ale w mojej opinii nie tylko Baby Mama Med zadziałały, ale też takie odpuszczenie sobie, ze nie musi być teraz - jak bedzi eto bedzie
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-03-2015, 07:22
luiza741 luiza741 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
luiza741.polki.pl

Nastawienie jest bardzo ważne. Ja mam już chyba obsesję i wiem, że powinnam odpuścić. Byłam ostatnio u lekarza i kazał przejść na dietę i pić inofem dwa razy dziennie na uregulowanie hormonów. Mam nadzieję, że w końcu się uda. Nigdy nie sądziłam, że PCO tak uprzykrzy mi życie:/
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-03-2015, 09:46
pradip pradip jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
pradip.polki.pl

Zdjęcia: 36

Cytat:
Napisał luiza741 Zobacz post
Nastawienie jest bardzo ważne. Ja mam już chyba obsesję i wiem, że powinnam odpuścić. Byłam ostatnio u lekarza i kazał przejść na dietę i pić inofem dwa razy dziennie na uregulowanie hormonów. Mam nadzieję, że w końcu się uda. Nigdy nie sądziłam, że PCO tak uprzykrzy mi życie:/
Inofen to lek? z którymi hormonami masz problem? długo się już staracie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-04-2015, 19:09
marthacrown's Avatar
marthacrown marthacrown jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
marthacrown.polki.pl

Ja w pierwszej ciąży urodziłam przedwcześnie. W drugiej poroniłam w 11 tygodniu, teraz staramy się o kolejnego dzidziusia, ale lekko nie jest. W moim przypadku powodem tych niedonoszonych ciąż, była niewykryta wcześniej właśnie niedoczynność tarczycy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-04-2015, 06:04
27otsifem's Avatar
27otsifem 27otsifem jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Miasto: Grajów
Zdjęcia: 77

Cytat:
Napisał marthacrown Zobacz post
Ja w pierwszej ciąży urodziłam przedwcześnie. W drugiej poroniłam w 11 tygodniu, teraz staramy się o kolejnego dzidziusia, ale lekko nie jest. W moim przypadku powodem tych niedonoszonych ciąż, była niewykryta wcześniej właśnie niedoczynność tarczycy.
dobrze, że wykryto u Ciebie ten problem z tarczyca, jestes w trakcie leczenia, po? a za kolejnego dziudziusa trzymam kciuki aby upragnione kreseczki sie pojawiły
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-04-2015, 07:48
simona1985's Avatar
simona1985 simona1985 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
simona1985.polki.pl

Miasto: Pomorze

też choruje na niedoczynnosć tarczycy jednak tu równie ważny jest wiek. Ja rodziłam dość młodo (23 i 27 lat). Jeśli tarczyca jest pilnowana to nie powinna powodować problemów. Myślę że najlepiej wybrać się do dobrej kliniki zajmującej się leczeniem bezpłodności. Mają doświadczenie w rozpatrywaniu takich problemów szukaniu przyczyn i rozwiązań więc jest szansa i to duża że pomogą i przywrócą nadzieję i siłę do dalszych starań.

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania