Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie lipcowe 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Mamusie lipcowe 2012

    Dobry wieczorek
    nareszcie usiadłam w swoim pokoju, na spokojnie mogłam tu zajrzeć
    wczoraj ubrałam choinke i średnio mi się podobało ale dziś już jest ok
    Nator to dopiero wielkoludek Twój
    nic się nie martw szybko urośnie
    Życzę wam wesołych i spokojnych Świat w rodzinnej atmosferze :*:*:*

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Mamusie lipcowe 2012

      Hejka mnie tak kregoslup boli ze szok salatke mam zrobiona jeszcze jutro zrobie rybke pogrecku i ciacho mam juz zrobione zeberka w kapuscie kiszonej mielome schaby szynke w pomaranczy karkowe salatke z gyrosa salatke warzywna

      KOCHANE I WAM ZYCZE SPOKOJNYCH I RADOSNYCH SWIAT BOZEGO NARODZENIA
      Dziś anioły latają po niebie
      i ogłaszają Boże Narodzenie .
      A gdy gwiazdka betlejemska zabłyśnie,
      to życzenia spełni wszystkie
      Życzę wszystkiego co najlepsze,
      zdrowia, szczęścia i miłości
      Wesołych i ciepłych świąt spędzonych z rodziną
      MAKSYMILIAN 16.10.2009 GODZ 15.45 3630 56







      Skomentuj


        #33
        Odp: Mamusie lipcowe 2012

        Cześć Dziewczyny.
        Ja dziś powiedziałam w domku o moim "wielkoludku" w brzuchu. Ale był płacz, śmiech... emocji co niemiara.
        Jestem taka szczęśliwa!

        Wesołych Świąt
        spełnienia marzeń
        zdrowej i radosnej ciąży a w nowym roku: szczęśliwych powitań z nowymi domownikami
        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

        Skomentuj


          #34
          Odp: Mamusie lipcowe 2012

          Maksiu jeszcze nie słyszałam o takich daniach świątecznych :P

          Nator no to super, że wszyscy się cieszą , teraz już nie bedziesz musiała sama tego znosić tylko będziesz miała napewno mocne wsparcie

          Dzień dobry w ogóle
          u mnie wigilia minęła przyjemnie, nawet mój Tż do nas po niej wpadł
          z prezentów zadowolona bardzo jestem, pasterka super tylko ten deszcz za oknem mnie dołuje zamiast pięknego śniegu

          Skomentuj


            #35
            Odp: Mamusie lipcowe 2012

            Hej dziewczyny
            Ja też mam termin na lipiec, a dokładnie na 1t-ego lipca, więc jak mogę to z chęcią do Was dołączę. jestem już mamą 3-letniej Weroniki.
            Jeśli chodzi o tą ciąże to pomijając fakt że mogłabym spać 24 h/d to ta ciąża jest inna niż pierwsza. Nie mam wymiotów ale czuję wszystkie zapachy i wtedy mam nudności bez wymiotów. Jem tak na prawdę niewiele, wręcz powiedziałabym że muszę się zmuszać dla dobra dzidzi. Mam nadzieję, że szybko mi to przejdzie. 2 stycznia mam mieć robione badanie USG przezierność karkową i idę na upragnione zwolnienie.
            Co do tego jak dowiedziałam się o ciąży? W sumie to wiedziałam już po pierwszym dniu spóźnienia miesiączki - faktem jest że przez jakieś 4-5 miesięcy staraliśmy się o dzidzię. Życzę dobrej nocy
            WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
            NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







            Skomentuj


              #36
              Odp: Mamusie lipcowe 2012

              Napisane przez ewisienka Pokaż wiadomość
              Hej dziewczyny
              Ja też mam termin na lipiec, a dokładnie na 1t-ego lipca, więc jak mogę to z chęcią do Was dołączę. jestem już mamą 3-letniej Weroniki.
              Jeśli chodzi o tą ciąże to pomijając fakt że mogłabym spać 24 h/d to ta ciąża jest inna niż pierwsza. Nie mam wymiotów ale czuję wszystkie zapachy i wtedy mam nudności bez wymiotów. Jem tak na prawdę niewiele, wręcz powiedziałabym że muszę się zmuszać dla dobra dzidzi. Mam nadzieję, że szybko mi to przejdzie. 2 stycznia mam mieć robione badanie USG przezierność karkową i idę na upragnione zwolnienie.
              Co do tego jak dowiedziałam się o ciąży? W sumie to wiedziałam już po pierwszym dniu spóźnienia miesiączki - faktem jest że przez jakieś 4-5 miesięcy staraliśmy się o dzidzię. Życzę dobrej nocy

              O kochana widze ze mamy zblizone terminy(4dni roznicy) a skad jestes opowiedz nam cos o sobie
              No i zapraszamy do dalszego pisania
              MAKSYMILIAN 16.10.2009 GODZ 15.45 3630 56







              Skomentuj


                #37
                Odp: Mamusie lipcowe 2012

                Napisane przez maksiu16 Pokaż wiadomość
                O kochana widze ze mamy zblizone terminy(4dni roznicy) a skad jestes opowiedz nam cos o sobie
                No i zapraszamy do dalszego pisania
                Hej
                Widziałam że mamy podobne terminy zobaczymy która z nas pierwsza się "rozpakuje" hihi ja córunię urodziłam 6 dni po terminie. Mam na imię Ewelina i jestem z Kielc, mam 27 lat. Jak na razie będę rzadko zaglądać bo jeszcze jestem mamą w ciąży pracującą, ale już po Nowym Roku praktycznie pełen relaks. Jak tam dziewczyny po świętach? Ja jakoś źle się czułam, nie miałam na nic ochoty, ciągle bym eżała w łóżku i najgorsze są noce jakoś nie mogę się ułożyć, aż sie boję co to będzie za kilka miesięcy. Pozdrowionka i do napisania
                WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Mamusie lipcowe 2012

                  Cześć dziewczynki :*
                  witam nową koleżankę
                  ja tez przez Swięta jakoś smaku nie miałam na jedzenie.. nawet mdłości mnie dopadły..
                  a jestem taka napięta jakby mnie rozerwać od środka mialo... chyba intensywnie mi się wszystko w srodku powieksza
                  wczoraj się zaniepokoiłam bo jakieś kropki czerwone widziałam..mam nadzieję, że nic złego się nie dzieje...
                  Musze się do sesji powoli przygotowywać a taaaak mi się nie chce
                  a co u was ?

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Mamusie lipcowe 2012

                    a ja wpychalam w siebie za 3 u mnie jako tako z pezentow kazdy zadowolony a najbardziej to m chyba bo dostal ode mnie zegarek
                    tylko pogoda brzydka i brak sniegu

                    Zolzaa89
                    Odp: Mamusie lipcowe 2012
                    Cześć dziewczynki :*
                    witam nową koleżankę
                    ja tez przez Swięta jakoś smaku nie miałam na jedzenie.. nawet mdłości mnie dopadły..
                    a jestem taka napięta jakby mnie rozerwać od środka mialo... chyba intensywnie mi się wszystko w srodku powieksza
                    wczoraj się zaniepokoiłam bo jakieś kropki czerwone widziałam..mam nadzieję, że nic złego się nie dzieje...
                    Musze się do sesji powoli przygotowywać a taaaak mi się nie chce
                    a co u was ?
                    a moze zadzwon do lekarza zobacz ?? bo ja to bym juz panikowala ale to moze dlatego ze 1 ciaze poronilam i teraz lekki skurcz to zaraz placze i sie klade

                    ewisienka ja maksa urodzilam 4dni po teerminie
                    MAKSYMILIAN 16.10.2009 GODZ 15.45 3630 56







                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Mamusie lipcowe 2012

                      Hej ja tylko na chwilkę bo niestety moja córa już krzyczy "mamo włącz mi Noddego" napisze coś wieczorekiem chyba że usnę
                      Zolzza89 ja też jakieś 5 tyg temu miałam małe plamienie ale lekarz mnie uspokoił, zbadał mnie i było ok (tak się akurat złożyło, że plamienie miałam w niedziele rano a w poniedziałek miałam wizytę, Ty może zadzwoń do swojego gina i daj znać jak tam. Trzymam kciuki Papapa
                      WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                      NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Mamusie lipcowe 2012

                        Dziewczynki każdej z nas razem jak i osobno życzę dużo szczęścia, radości i miłości w nadchodzącym roku. Żeby nasze maleństwa urodziły się silne, zdrowe i piękne jak mamusie a poród był szybki i mało bolesny
                        3mam kciuki za was wszystkie. Niech 2012 będzie lepszy od 2011
                        Buziaki dla was :*

                        ja wracam po Nowym Roku :P

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Mamusie lipcowe 2012

                          Dobry w Nowym Roku!

                          witam nową mamuśkę z brzusiem

                          ŻEBY 2012 SPEŁNIŁ MARZENIA, SZCZĘŚLIWIE ROZPAKOWAŁ BRZUSZKI I ŻEBYŚCIE NA JEGO KONIEC POWIEDZIAŁY:"TO BYŁ CUDOWNY ROK..."

                          No i zaczęły się u mnie mdłości i nudności i inne ciążowe przykrości słabo się czuję i pomijając senność najgorzej jest gdy mdli i nie daje sobie "upustu".

                          Więc ja zaczynam odliczanie do najcudowniejszego II trymestru.
                          A wogóle kobietki to się ciut wystraszyłam ostatnio. Nie mieszczę się w spodnie, bo mi się z wielkim bólem biodra rozłażą, a jakby tego było mało to już 2 kg przytyłam i to w brzuchu No ale widzę, że moje "problemy żołądkowe" chyba ugaszą mój apetyt.
                          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Mamusie lipcowe 2012

                            kochana ja w 10tyg przytyla m 3kga mi mdlosci minely i moge juz kawe pic prawdziwa wczoraj wypilam mala filizanke i na szczescie nie zemdlilo mnie
                            MAKSYMILIAN 16.10.2009 GODZ 15.45 3630 56







                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Mamusie lipcowe 2012

                              Hej Witam wszystkie przyszłe Mamuśki. Postanowiłam dołączyć do forum, ponieważ tak jak większość z Was urodzę moje maleństwo w lipcu
                              Mam już córeczkę,która za tydzień kończy dwa latka
                              Dzisiaj byłam na USG, maluch wywija koziołki jak szalony ale nie chciał jeszcze pokazać czy będzie Kacperkiem, czy Majką
                              Pozdrawiam wszystkie Mamuśki

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Mamusie lipcowe 2012

                                Witam Cię Edziks2
                                Czemu wszystkie już macie dzidziusie ?

                                Dziewczyny jestem w 12 tyg i mega mnie brzuszek boli... czy to rozciągająca się skóra, miednica itd ? Czy mam się niepokoić i iść z tym do lekarza.. ?

                                Dalej nie mogę jeść tych obiadów oprócz zup a moje maleństwo nie lubi buraków

                                Nator ja też przytyłam w pierwszym trymestrze i brzuch mi wypchało..
                                Tulę Cię żeby te mdłości szybko poszły sobie :*

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X