Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

LIBIDO a tabletki anty...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: LIBIDO a tabletki anty...

    Mi po tabl anty też libido spadło, ale że facet wyjeżdża na jakiś czas to zdąży się podnieść

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: LIBIDO a tabletki anty...

      Czasami na spadek libido pomaga zmiana tabletek. trzeba zapytać o to lekarza, być może nie są optymalnie dobrane.

      ja jak zmieniłam, to widziałam różnicę, jednak to nie jest to samo, co gdy nie biorę

      Skomentuj


        #33
        Odp: LIBIDO a tabletki anty...

        mi faktycznie mniej sie chcialo seksu gdy bralam tabletki/.

        Skomentuj


          #34
          Odp: LIBIDO a tabletki anty...

          Mi strasznie spadło libido również.Może to zależy od tabletek i firmy sama już nie wiem.

          Skomentuj


            #35
            Odp: LIBIDO a tabletki anty...

            Rozmawiałam z ginekologiem na ten temat również.Zaproponował bym sprawdziła inne tabletki zasugerował mi taki sklep co sądzicie czy będzie zmiana.http://tabletkiantykoncepcyjne.com.p...ncepcyjne.html

            Skomentuj


              #36
              Odp: LIBIDO a tabletki anty...

              a u mnie chyba tabletki nie miały za bardzo wpływu na spadek libido... kurcze już nawet nie pamiętam ;p ale chyba nie było źle bo by mi to utkwiło w pamięci bardziej

              Skomentuj


                #37
                Odp: LIBIDO a tabletki anty...

                Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                a u mnie chyba tabletki nie miały za bardzo wpływu na spadek libido... kurcze już nawet nie pamiętam ;p ale chyba nie było źle bo by mi to utkwiło w pamięci bardziej
                Ja raczej też nie pamiętam spadku, chociaż to już trochę latek upłyneło od kiedy brałam tabletki, u mnie chyba ciąża miała większy wpływ na to, tzn. po urodzeniu, ale to pewnie wynikąło z przemęczenia.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: LIBIDO a tabletki anty...

                  biore już trzeci rodzaj tabletek anty... w swoim życiu. Wydaje mi się że pierwsze obniżały libido drugie wzmacniały a trzecie obniżają. Chce się wybrać je zmienić. Muszą być dobrze dobrane i jak najmniej skutków ubocznych powodować.
                  szczęśliwi rodzice , szczęśliwe dziecko

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: LIBIDO a tabletki anty...

                    U mnie raczej spadku nie ma A dziś wyczytałam że wycofują ze sprzedaży tabletki Azalia Ja akurat biorę ale skutkami ubocznym to są chyba bóle głowy ale czy to wina tylko tabletek to sama już nie wiem

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: LIBIDO a tabletki anty...

                      ja brałam przez pół roku tabletki antykoncepcyjne i u mnie akurat libido nie spadło, ale zdarzało się to u moich koleżanek pozdrowienia .

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: LIBIDO a tabletki anty...

                        No wlaśnie u mnie libido bardzo spada po wzięciu tabletek antykoncepcyjnych.... Już się zastanawiam czy są moze jakies sposoby na polepszenie swojego libido? Bo z tabletek anty nie chciałabym bardzo zrezygnować. Z kolei zupelnie nie chce mi się uprawiać seksu z meżem. I to nie sa pierwsze tabletki, które mają na mnie taki właśnie wpływ ;(

                        Czy te tabletki do antykoncepcji , ten dodatek naprawdę działa?

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: LIBIDO a tabletki anty...

                          Napisane przez donat_ka Pokaż wiadomość
                          No wlaśnie u mnie libido bardzo spada po wzięciu tabletek antykoncepcyjnych.... Już się zastanawiam czy są moze jakies sposoby na polepszenie swojego libido? Bo z tabletek anty nie chciałabym bardzo zrezygnować. Z kolei zupelnie nie chce mi się uprawiać seksu z meżem. I to nie sa pierwsze tabletki, które mają na mnie taki właśnie wpływ ;(

                          Czy te tabletki do antykoncepcji , ten dodatek naprawdę działa?
                          Ale czy to na pewno jest spowodowane tabletkami antykoncepcyjnymi? Jak jest gdy nie przyjmujesz tabletek? Czy nadal nie masz ochoty na seks z mężem? Pytam się bo w wielu związkach problemem nie sa tabletki ale rutyna małżenska. U mnie problemem były same tabletki. Biorę do nich Libido therapy. W porównaniu z asequrellą są skuteczniejsze pomimo niższej ceny.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: LIBIDO a tabletki anty...

                            To tabletki jak bum cyk cyk. Skąd wiem? Ano sprawdziłam sobie i przestałam je brać, potem zmieniłam tabletki na inne. I efekt był praktycznie ten sam. Moze nawet jeszcze bardziej mi się po nich nie chciało. No juz nie wiem co sie ze mną dzieje bo stresów również żadnych nie mam. Te tabletki to gdzie kupowałaś? Bierzesz nadal? Czy są na receptę ?

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: LIBIDO a tabletki anty...

                              bierzesz do tych tabletek jakieś osłonowe, typu hormonella. Teoretycznie libido nie powinno się zmniejszać, jednak jak tabletki niedopasowane to niestety. Ja też sie bałam, że libido mi spadnie, ale na szczęście mi się udało jakoś. Także nie jest źle...

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: LIBIDO a tabletki anty...

                                Zamawiałam przez internet. Ogólnie najbardziej opłaca się zamawiać w pakiecie bo wtedy jest prawie 50% taniej
                                http://intymnosc.pl/libido-therapy-libido-p-1648.html
                                Nie sa na receptę.Nadal biorę bo kuracja nie jest taka droga , a czuję się lepiej. Seks mamy bardzo udany i mąż już mnie nie napastuje ciągle pytaniami w stylu'
                                co się dzieje
                                czemu nie masz na mnie ochoty
                                i takimi tam.....

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X