Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak szybko druga ciąża?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Jak szybko druga ciąża?

    Mała różnica wieku może i jest dobra, ale ja sobie nie wyobrażam teraz być w ciąży przy siedmiomiesięcznym dziecku lub młodszym. Ja w ciąży wysypiałam się na maksa. Każdą wolną chwilę, a miałam ich trochę - spędzałam na spacerach albo odpoczywając w łóżku. Miałam bardzo spokojne 5 miesięcy bo do 4 miesiąca pracowałam, To był bardzo przyjemny czas. A teraz kiedy muszę budzić się do karmienia 2-4 razy w ciągu nocy i nie wysypiam się ani w nocy ani w dzień nie mam czasu na drzemkę nie wyobrażam sobie ciąży... Córka musi trochę podrosnąć zacząć rozumieć co się dzieje, co wolno a czego nie i wtedy przyjdzie czas na rodzeństwo.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Jak szybko druga ciąża?

      ja jestem na początku pierwszej ciąży. Chciałabym żeby między dziećmi było nie więcej jak 2 lata różnicy wieku więc po roku po porodzie będziemy się starać chociaż nie wykluczam ze będzie to szybciej. My nie mamy jakichś super prac, ale od kiedy zaszłam w ciążę wszystko zaczęło się układać, niedługo może dostaniemy być może kredyt na własne małe mieszkanko. Wychodzimy z założenia że wszystko się da i uda
      Znam rodzinę z 5 dzieci jest dla mnie wzorem, dzieci rok po roku nawet nie ale cudowne, zadbane rodzice żyją i cieszą się życiem nie wykluczają większej gromadki tym bardziej że są bardzo młodzi. Wynajmowali mieszkanie, trochę im znajomi i rodzina pomagała ale dawali radę. Wyjechali z całą rodziną na misje na Łotwę. Naprawdę godni naśladowania. (chodzi mi o podejście do życia nie o ilość dzieci chociaż to też

      Skomentuj


        #33
        Odp: Jak szybko druga ciąża?

        U nas jak się uda to będzie tak jakoś trzy lata różnicy. mąż chciał na poczatku mniejsza różnicę, ale wiadomo, ze nie wszytko jest tak jak sobie zaplanujemy.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Jak szybko druga ciąża?

          u mnie jest rozbieżność 3 lat, byłoby dwa lecz poroniłam. Była to dla mnie tragedi ale podniosłam się i po krótkim czasie okazało się że mam maleńkie ziarenko kawki ( córeczkę )

          Skomentuj


            #35
            Odp: Jak szybko druga ciąża?

            Napisane przez czekladka24 Pokaż wiadomość
            u mnie jest rozbieżność 3 lat, byłoby dwa lecz poroniłam. Była to dla mnie tragedi ale podniosłam się i po krótkim czasie okazało się że mam maleńkie ziarenko kawki ( córeczkę )
            To dobrze, że udało Ci się z tego podnieść... Poronienie to wyjątkowo trudna sytuacja dla wielu rodziców. Cieszę się, że było Wam dane mieć jeszcze dzidziusia. Różnica wieku pomiędzy moimi chłopcami to niecałe 16 miesięcy (rocznikowo 2 lata). Uważam, że to bardzo dobra różnica wieku


            Skomentuj


              #36
              Odp: Jak szybko druga ciąża?

              Dziewczyny i jak radziciłyście sobie z tą 3 latnią różnicą? Strarsza pociecha była bardzo zazdrosna czy udało Wam się tego uniknąć?

              Skomentuj


                #37
                Odp: Jak szybko druga ciąża?

                nie trzeba się załamywać bo to najgorsze jest nam wyjątkowo udało się jak "z zegarkiem w ręku" ginekolog 3 miesiące kazał odczekać i potem można się starać i tak sie szczęśliwie udało

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Jak szybko druga ciąża?

                  Jak ktoś już bardzo się stara i nie wychodzi to polecam testy owulacyjne, Czasem owulacja jest przesunięta u kobiety i trudno jest wstrzelić się w TEN dzień

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Jak szybko druga ciąża?

                    Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                    Jak ktoś już bardzo się stara i nie wychodzi to polecam testy owulacyjne, Czasem owulacja jest przesunięta u kobiety i trudno jest wstrzelić się w TEN dzień
                    Potwierdzam Ja kupowałam testy owulacyjne na allegro i w moim wypadku bardzo pomogły mi wyznaczyć przybliżony moment owulacji i mam synusia. Z drugim synusiem obyło się bez testów


                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Jak szybko druga ciąża?

                      Ja bardzo chciałabym tak już, ciążę znosiłam rewelacyjnie i w ogóle zawsze chciałam małą różnicę wieku, ale niestety przez cc muszę teraz trochę poczekać, ze względu na bezpieczeństwo własne i dziecka.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Jak szybko druga ciąża?

                        Moja znajoma pierwszego synka rodziła przez cesarskie cięcie, a drugiego urodziła naturalnie. Różnica wieku między chłopcami to 2,5 roku


                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Jak szybko druga ciąża?

                          Napisane przez blawatkowa15 Pokaż wiadomość
                          Moja znajoma pierwszego synka rodziła przez cesarskie cięcie, a drugiego urodziła naturalnie. Różnica wieku między chłopcami to 2,5 roku

                          Ja też bardzo chciałabym rodzić drugą dzidzię naturalnie. Już teraz tak mnie zaskoczyło cięcie, że długo nie mogłam się pogodzić z tym. Lekarz powiedział, że muszę odczekać minimum 9 miesięcy i dopiero możemy się starać. Choć większość twierdzi, że to i tak wcześnie.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Jak szybko druga ciąża?

                            Napisane przez emros Pokaż wiadomość
                            Ja też bardzo chciałabym rodzić drugą dzidzię naturalnie. Już teraz tak mnie zaskoczyło cięcie, że długo nie mogłam się pogodzić z tym. Lekarz powiedział, że muszę odczekać minimum 9 miesięcy i dopiero możemy się starać. Choć większość twierdzi, że to i tak wcześnie.
                            To wszystko zależy od grubości blizny i Twojego ogólnego stanu zdrowia. Najlepiej umówić się na wizytę i zapytać lekarza, czy daje Wam zielone światło, czy lepiej jeszcze trochę poczekać


                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Jak szybko druga ciąża?

                              Pewnie, wizyta konieczna. Nie będę nic na własną rękę. Moja mama zaszła w ciążę z moją trzecią siostrą już 5 miesięcy po. I sama mówi, że ta trzecia ciąża ją wykończyła, organizm był wyniszczony.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Jak szybko druga ciąża?

                                Mi po CC lekarka powiedziała że możemy zacząć sie starać o drugie dziecko najszybciej za rok, bo wszytsko powinno się ładnie zagoić.Ale znam dziewczynę która zaszła 3 miesiące po cc w kolejną ciążę i nie miała żadnych problemów. Wszytko zależy od stanu zdrowotnego kobiety

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X