Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Problemy z zajściem w ciążę.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

    Napisane przez maziaa2 Pokaż wiadomość
    Dziewczyny, a jaka jest wasza opinia na temat tych wszystkich suplementów z Mio inozytolem typu inofem etc. ? Brać, czy nie brać?
    Wiadomo, że nie na każdego konkretny lek może zadziałać. Mi tego typu specyfiki wcale nie pomogły. Na Twoim miejscu poradziłabym sie ginekologa, bo bez sensu będzie łykać coś, co wcale Ci nie pomoże, a może jeszcze zaszkodzi

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

      W Invimedzie mają świetnych lekarzy, tam będziecie w dobrych rękach, klinika jest bardzo dobra Pozytywne nastawienie to połowa sukcesu To prawda, że wszystko siedzi w naszych głowach.

      Skomentuj


        Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

        Ja też mam problem z zajściem w ciąże ;( ostatecznie zdecydowałam się zrobić badania, ponieważ bałam się że może mieć to podłoże genetyczne, na szczęście lekarz dodaje mi otuchy i robi wszystko żeby znaleźć przyczynę. Aktualnie czekam na wyniki!

        Skomentuj


          Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

          to karolinaa79- powodzenia, oby nie było to nic niemożliwego do leczenia Trzymam kciuki

          Skomentuj


            Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

            tez trzymam kciuki! Ja natomiast szybko rozpoczęłam in vitro bo miałam ogromne problemy z zajściem w ciąże wiec w mojej klinice po rozmowie z lekarzem zdecydowałam się od razu. I nie zaluje! Mam śliczne dzieciatko

            Skomentuj


              Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

              cześć jestem nowa na tego typu forach, ale chciałabym się z Wami podzielić moimi odczuciami - niestety nieprzyjemnymi...

              w październiku będziemy z mężem świętować 3 rocznicę małżeństwa. wcześniej nie staraliśmy się o dzieci, mieliśmy inne priorytety. starania zaczęliśmy już 8 miesięcy temu i niestety nic z tego nie wychodzi... od początku konsultowaliśmy się ze specjalistami, więc badania mamy wszelkie porobione i wyglądamy na zdrowych (oprócz mojej sporo podwyższonej prolaktyny po obciążeniu, ale to leczę bromergonem). chwilę temu dowiedziałam się, że moja przyjaciółka jest w ciąży, ucieszyłam się, bo starania zaczęli kilka miesięcy przed nami, ale jednocześnie poczułam ukłucie zazdrości i smutek. niestety teraz wszędzie widuje ciężarne i moja frustracja narasta, czuję coraz większy smutek i żal do samej siebie, losu, do wszystkiego... na domiar złego ostatnio spotkałam się z inną przyjaciółką i dowiedziałam się, że jej siostra jest w ciąży, a w dodatku ona sama także! tego zupełnie się nie spodziewałam, bo niedawno brali ślub i raczej nic nigdy nie wspominała o dzieciach. tak mnie zamurowało, że nawet nie zdołałam wyksztusić gratulacji... ledwo udało mi się powstrzymać łzy, żeby się przy wszystkich nie rozpłakać... a teraz ile razy sobie o niej przypomnę tyle razy płaczę... standardem jest płacz rano i wieczorem...

              Przepraszam, że tak się rozpisałam, ale musiałam gdzieś się wygadać... strasznie przeszkadzają mi moje uczucia i wiem, że nie wpływają pozytywnie na nasze starania... Macie może jakieś sposoby, żeby sobie z nimi poradzić?

              Skomentuj


                Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

                Dziewczyny a wiecie, że może być to równiez problem z tarczycą? Ostatnio czytałam artykuł o tym,ze bardzo wiele osób choruje na tarczycę w Polsce oraz nawet się o tym nie orientuje.... Sama rowniez miałam problemy z tarczycą ale dowiedziałam sie o nich dopiero po jakims czasie....

                Proponuje zerknąć sobie tutaj:
                http://leczymytarczyce.pl/

                Na stronie jest artykuł o tym jakie są objawy niedoczynności i nadcynnosci oraz jak leczyć tarczyce.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

                  tak to prawda- też czytała że coraz więcej kobiet ma problemy z tarczycą, z resztą mam wiele koleżanek które zmagają sie z chorobami tarczycy...No ale jest szansa dla nich że zajdą w ciąże, muszą być tylko pod stałą obserwacją ginekologa i endokrynologa.

                  Skomentuj


                    Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

                    Wiecie,ze te problemy mogą byc równiez spowodowane tarczycą?
                    http://leczymytarczyce.pl/ - na tej stronie jest to opisane

                    Wiele kobiet nie wie nawet ,że cierpi na nadczynność tarczycy. Nadczynnność tarczycy może uniemożliwiać oraz utrudniać zajście w ciążę . Nie polecam się również tego przy tej chorobie ponieważ choroba może być niebezpieczna dla mamy jak i dziecka.

                    Pozdrawiam.

                    Skomentuj


                      Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

                      Na tarczycę polecam pobyt nad morzem Jodu tam pod dostatkiem, a jod na sprawy tarczycowe to najlepsze, co może być

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

                        Czyli najlepiej jechac nad morze, odstresowac się i poszaleć z partnerem

                        Skomentuj


                          Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

                          Witam, chciała bym się dołączyć do temu i poprosić o pomoc .
                          Od roku staram się z narzeczonym o maleństwo. Dwa miesiące temu okazało się , że mam na jajniku polipa. Czekam aktualnie na zabieg usunięcia go. Chciała bym się zapytać czy polip może w jakiś sposób zablokować dojście do macicy. Nie wiem jak to fachowo opisać , ale pod koniec stosunku nic nie czuje. Mam uczucie jak by ujście wewnętrzne macicy było zamknięte. Kilka lat temu wszystko było w porządku i koniec stosunku zapamiętałam troszkę inaczej.
                          proszę o pomoc
                          Pozdrawiam

                          Skomentuj


                            Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

                            Przyczyny mogą być przeróżne, ale jedną z istotnych jest to, że wiele kobiet ma problemy z prawidłową owulacją i mają zespół policystycznych jajników PCOS. Inofem - Sposób na walkę z PCOS to suplement diety http://www.inofem.pl/jak-leczyc-pcos/ w którego skład wchodzi głównie Mio-inozytol i kwas foliowy. Wspomaga on utrzymanie fizjologicznej równowagi hormonalnej u kobiet, a co za tym idzie reguluje również proces owulacji, czy wspomaga samoistną owulację.

                            Skomentuj


                              Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

                              Witam, od dziecka miałam permanentną anemię, w rodzinie jest też talasemia. Tarczycę miałam na poziomie 0,002. Wszystko udało się pokonać. Mam roczną zdrową córkę, po porodzie tarczyca już jest w normie. W ciąży brałam Folik Mama. Anemii też już nie ma śladu. Powodzenia i pozdrawiam.

                              Skomentuj


                                Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

                                Nie wiem czy suplementacja jest rozwiązaniem.

                                Napisane przez novika Pokaż wiadomość
                                Witam, chciała bym się dołączyć do temu i poprosić o pomoc .
                                Od roku staram się z narzeczonym o maleństwo. Dwa miesiące temu okazało się , że mam na jajniku polipa. Czekam aktualnie na zabieg usunięcia go. Chciała bym się zapytać czy polip może w jakiś sposób zablokować dojście do macicy. Nie wiem jak to fachowo opisać , ale pod koniec stosunku nic nie czuje. Mam uczucie jak by ujście wewnętrzne macicy było zamknięte. Kilka lat temu wszystko było w porządku i koniec stosunku zapamiętałam troszkę inaczej.
                                proszę o pomoc
                                Pozdrawiam
                                Novika, a pytałaś o to specjalistę? Myślę, że rok to jest już moment, żeby pojawić się w klinice na wizytę tak dla pewności i dopytać o wszystko.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X