Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie były piersze objawy ciąży u was

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Jakie były piersze objawy ciąży u was

    U mnie pierwszym objawem było brak okresu i baaardzo tkliwe piersi. Mierzyłam sobie też temperaturę i była cały czas podwyższona co mi dało sygnał, ze to pewnie ciąża oczywiście planowaliśmy ciąże więc te objawy były wyczekane

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Jakie były piersze objawy ciąży u was

      Bolące piersi,kłucie w podbrzuszu,biały śluz i senność a po za tym mocne przeczucia,że się udało

      Skomentuj


        #93
        Odp: Jakie były piersze objawy ciąży u was

        Poza fizycznymi objawami pamiętam pewną niespotykaną wewnętrzną euforię, podekscytowanie, podniecenie. Takie bardzo pozytywne uczucie.

        Skomentuj


          #94
          Odp: Jakie były piersze objawy ciąży u was

          Ja w sumie domyślałam sie a objaw nie miałam żadnych. Po prostu czułam że jestem w ciąży, pojechałam do lekarza i się okazało że 5 tydzień

          Skomentuj


            #95
            Odp: Jakie były piersze objawy ciąży u was

            Hej,
            że jestem w ciąży, pierwszy podejrzewał mąż. Pewnego wieczora powiedział mi po prostu "cycki ci urosły. w ciąży jesteś". Oczywiście wzięłam to jako żart, bo z zajściem w ciążę mieliśmy olbrzymie problemy - łykanie sterty tabletek, liczne badania. Akurat w tym czasie byliśmy na "medycznym odwyku" - żadnych leków ani badań nie mieliśmy robionych, więc nawet do głowy by mi nie przyszła myśl o ciąży.
            A jednak okazało się, że mąż miał wtedy rację
            I, jeśli teraz na spokojnie sobie na to wszystko spojrzę, to pierwszymi objawami, jakie się u mnie pojawiły, była tkliwość piersi i delikatne mdłości (tak delikatne, że myślałam, że są efektem urlopowego odpustu żywieniowego).

            Skomentuj


              #96
              Odp: Jakie były piersze objawy ciąży u was

              Ja swoje pierwsze objawy miałam dosłownie jak na @. Zaczęło się od obolałych piersi i pobolewania w podbrzuszu. Jedyne co mnie dziwiło , to szybkie zmęczenie i strasznie puchłam. Nie tylko chciało mi się szybciej spać, ale nie byłam w stanie przejść zbyt długiego dystansu, bo kręcili mi się w głowie i lapałam zadyszkę! Tych objawów dostałam będąc na urlopie, więc kilka dni przeczłapałam w podpasce . Nie dopuszczałam do siebie myśli, że jestem w ciąży ponieważ to był nasz pierwszy miesiąc starań ale po powrocie do domu zaczęło mi się robić niedobrze, zrobiłam się bardzo senna, biegałam co chwilę do toalety i dzień po spodziewanej @ zrobiłam 3 testy i wszystkie +++. Radość przeogromna

              Skomentuj


                #97
                Odp: Jakie były piersze objawy ciąży u was

                Staraliśmy się półtora roku..
                Tydzień po owu czułam, że coś się dzieje w moim organizmie. W macicy mi bulgotało jakby się gotowało, do tego dostałam gorączki 2 dni 38st. Wtedy już czułam, że jestem w ciąży, mimo, że do terminu miesiączki miałam jeszcze 10 dni.
                3 dni przed spodziewaną @ zrobiłam 1 test i wyszły 2 kreski. I robiłam codziennie przez 4 dni. @ nie dostałam. Udalam się do lekarza w celu potwierdzenia moich przypuszczeń. Na usg było widać, 5 tc <3

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Jakie były piersze objawy ciąży u was

                  Ja pamiętam, że miałam nieprzyjemne nudności.. No i sprawdziło się

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Jakie były piersze objawy ciąży u was

                    Ciekawe to, co piszecie. Muszę u siebie obserwować

                    Skomentuj


                      Odp: Jakie były piersze objawy ciąży u was

                      Nudności miałam tylko jeden jedyny raz, kiedy poczułam zapach farby, za to zaparcia od 3 miesiąca, bez dicopegu ani rusz aż do porodu.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jakie były piersze objawy ciąży u was

                        Podczas pierwszej ciąży bardzo mnie zdziwiło to kiedy nie mogłam wypić łyka kawy bo mnie po prostu od niej odrzucało co było niespotykane bo przed zajściem w ciążę nie wyobrażałam sobie życia bez kawy po wstaniu z łóżka...natomiast w drugiej ciąży nic mi nie przeszkadzało a gdy musiałam odstawić kawę było baaardzo ciężko.

                        Skomentuj


                          Odp: Jakie były piersze objawy ciąży u was

                          Też tak mam z kawą, kocham ją ale odkąd jestem w ciąży zupełnie mi nie smakuje. Dodatkowo bardzo męczyły mnie wymioty. Wspomagałam się kropelkami z imbirem dla kobiet w ciąży, nazywają się Imbifem, ale dopiero mnie te mdłości całkiem odpuściły w drugim trymestrze

                          Skomentuj


                            Odp: Jakie były piersze objawy ciąży u was

                            O ciąży dowiedziałam się bo spóźniał mi się okres i tak na prawdę to ył pierwszy objaw, później pojawiła się senność, osłabienie i mdłości. Wymioty miałam w pierwszej ciąży

                            Skomentuj


                              Odp: Jakie były piersze objawy ciąży u was

                              U mnie objawam ciazy byl bol piersi, nigdy wczesniej doslownie nie czulam,ze je mam i dalo mi to wtedy od razu do myslenia, ze moze byc cos na rzeczy a to bylo jeszcze przed data spodziewanej miesiaczki.

                              Skomentuj


                                Odp: Jakie były piersze objawy ciąży u was

                                faktycznie coś jest z tymi piersiami. mi zawsze ciąża kojarzyła się z mdlościami i spotkaniami z porcelaną w łazience, ale u mnie też pierwsze dały znać o sobie piersi

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X