Wróć   Forum Babyonline.pl > Twoje dziecko > Nasze dzieci > Dzieci urodzone przed 2015 rokiem > Dzieci urodzone w 2013 roku
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Co nowego na forum? Zasady na forum.

Kalendarz szczepień dla dzieci od 0 do 18 lat.
Szczepionki chronią dziecko przed wieloma groźnymi chorobami. Eksperci mówią, które szczepienia obowiązkowe i zalecane są najważniejsze.

Konkurs na BRZUSZEK MIESIĄCA!
DODAJ zdjęcie swojego brzuszka w ciąży i WYGRAJ zestaw pościeli dla maluszka!

Porady ekspertów Babyonline.pl
Zapraszamy do zadawania pytań :)

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody!
Zmieniamy się dla Was, zajrzyj po szczegóły.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 19-03-2013, 12:47
gussx33's Avatar
gussx33 gussx33 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
gussx33.polki.pl

Domyślnie Sierpniowe Mamusie 2013

Hej, widzę że jeszcze tu pusto... Czy jest nas tak mało, czy może podobnie jak ja, nie wiedziałyście co napisać jak zacząć, w sumie weszłam tu już chyba 3 raz i jak zobaczyłam, że dalej pusto to się przełamałam żeby napisać

Jestem z Krakowa, mam już malutką 17-miesięczną perełkę Julkę teraz zostanę mamą po raz drugi, termin mam na 12 sierpnia, a płci jeszcze nie znam, ale mam nadzieję, że już wkrótce się dowiem, szczerze mówiąc chciałabym by była to dziewczynka (Emilka) a za to mąż i chyba prawie cała rodzina obstawiają chłopca (Konradek).

Mam nadzieję, że niedługo dołączycie do dyskusji drogie mamy i pocieszycie miłym słowem Tak apropos dodam, że jak szłam rodzić Julkę, cieszyłam się jak głupia, wyczekiwałam dnia porodu i stresu nie było żadnego, a teraz trzęsę się jak osika na myśl o porodzie, choć nie powiem, że i zimne poty mnie oblewają jak myślę o wychowaniu dwójki dzieci, nie wiem co mnie po prostu czeka

Pozdrawiam wszystkie sierpniowe mamy i czekam na wasze wpisy

Ostatnio edytowane przez gussx33 : 19-03-2013 o 13:22.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-04-2013, 13:58
Justyna27887 Justyna27887 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Justyna27887.polki.pl

Domyślnie Odp: Sierpniowe Mamusie 2013

Witam,
Mało mało nas ale myślę że jeszcze trochę i się zapełni.
Mam na imie Justyna i jestem z Warszawy.Też jestem najprawdopodobniej mamusią sierpnia termin mam na 26.

To moja pierwsza ciąża i powiem szczerze boje się panicznie porodu.
Borykam się z wysokim pulsem przez to często mdleje.

Też jeszcze nie znam płci ale jutro idę na wizytę do mojej lekarki to może mi coś zdradzi. Podobnie jak u Ciebie gussx33, chciałabym mieć córeczkę ale tatuś maleństwa mówi że to będzie chłopak bo ładniej wyglądam.

Myślę gussx33 że sobie poradzisz z dwojgiem maleństw tylko pamiętaj uwaga dla dwojga po 50%

Dużo pracowałam z dziećmi w różnym wieku równomierne rozłożenie uwagi, kar i nagród zawsze tak stosowałam i odnosiłam w tym sukces jesli chodzi o wychowanie.

Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-04-2013, 13:51
gussx33's Avatar
gussx33 gussx33 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
gussx33.polki.pl

Ja już ostatnio poznałam płeć, będziemy mieć synka i już przywykłam do tej myśli, chyba nawet cieszę się bardziej
To dla mnie dużo nowego, bo jak do tej pory to miałam głównie doświadczenie przy dziewczynkach Julka ma dwie starsze kuzynki

Oj wiem, wiem że nie można żadnego z dzieci zaniedbywać, czy poświęcać mniej uwagi, w końcu kocha się oboje tak samo to i czasu trzeba po równo wygospodarować

Justyna 27887 - poród naturalny czy cc? Na pewno będzie dobrze!

Ja też się boję mimo, że będzie to już drugi, na pierwszy poród jechałam trochę jak głupia, bez żadnego stresu ani obaw, naczytałam się gazet, książek i poradników i myślałam, że wszystko wiem, w rzeczywistości nic nie wiedziałam i wszystko okazało się iść po swojemu. A rodziłam naturalnie. Teraz wiem czego się spodziewać, ale mimo wszystko stresik jest.

Ale przyznam, że poród córci to najpiękniejsze wspomnienie z całego mojego życia, jak mi ją położyli malutką na brzuchu... Coś wspaniałego

Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-04-2013, 21:33
Justyna27887 Justyna27887 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Justyna27887.polki.pl

Też poznałam będzie synuś tatuś dumny bo przewidział płeć.

Jak na razie poród naturalny ale to zależy bo jak będzie z mieć ciśnieniem wysokim to cesarkę. Wczoraj jak mi mierzono to miałam puls 120 i nawet nie czułam ze moje serce wali jak szalone dopiero po zmierzeniu i uświadomieniu poczułam.

No własnie strach strachem ból bólem ale zobaczyć maleństwo i wziąć je na ręce to pewnie wszystko automatycznie mija.

A jak Ty sie czujesz Gussx33 ?? wszystko u Ciebie przebiega dobrze?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-05-2013, 15:25
karna81 karna81 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
karna81.polki.pl

Hej dziewczyny. Melduję się tu Termin mam na 28 sierpnia. Jestem ze Stargardu Szczecińskiego. Mam już jednego synka, który w czerwcu będzie miał 5 lat. Obecnie czekamy na drugiego synka
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-08-2013, 17:54
Kamim's Avatar
Kamim Kamim jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Kamim.polki.pl

Miasto: DE
Zdjęcia: 2

I ja się melduję,choć widzę,że tu puściutko.Termin na 17.08,druga ciąża,tym razem córeczka.Pozdrawiam sierpnióweczki.

Wiktoria - 12.08.2013r. godz.17.50 - 3.750kg, 52cm.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-11-2013, 17:44
na_thaalia na_thaalia jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
na_thaalia.polki.pl

Witam,
Razem z moim synkiem bierzemy udział w konkursie Bobovity na Zdjęcie Miesiąca. Proszę o głosy. Zostało już tylko kilka dni do końca. Z góry dziękuję https://www.bobovita.pl/home/klub/galeria/42763
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-01-2014, 13:22
rmkasia's Avatar
rmkasia rmkasia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
rmkasia.polki.pl

Zdjęcia: 34

http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=13745961 moze cos sie wam spodoba

Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz