Wróć   Forum Babyonline.pl > Twoje dziecko > Nasze dzieci > Dzieci urodzone przed 2015 rokiem > Dzieci urodzone w 2013 roku
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Co nowego na forum? Zasady na forum.

Kalendarz szczepień dla dzieci od 0 do 18 lat.
Szczepionki chronią dziecko przed wieloma groźnymi chorobami. Eksperci mówią, które szczepienia obowiązkowe i zalecane są najważniejsze.

Konkurs na BRZUSZEK MIESIĄCA!
DODAJ zdjęcie swojego brzuszka w ciąży i WYGRAJ zestaw pościeli dla maluszka!

Porady ekspertów Babyonline.pl
Zapraszamy do zadawania pytań :)

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody!
Zmieniamy się dla Was, zajrzyj po szczegóły.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 01-12-2013, 22:56
axasiaxa axasiaxa jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
axasiaxa.polki.pl

Zdjęcia: 2
Question synek nie chce spac :(

Witam od jakiegoś miesiąca mamy problem,mianowicie synek,Filip,dziecko idealne jeśli chodzi o przespane noce (od 2ego miesiąca przesypia 12 godzin po kąpieli) ok. godziny 20-tej jest kąpany,zjada porcję mleka i zasypia,budzi sie ok. godziny 22:00,biorę go na ręce,momentalnie zasypia a problem zaczyna się ok. 2 w nocy,budzi się z płaczem,na rękach momentalnie zasypia,kiedy tylko odłoży się go do łóżeczka od razu budzi się i płacze,czasem ja lub mąż siedzimy z nim na rękach i czekamy aż wyjdzie w fazę głębszego snu,ale to i tak nie zdaje rezultatu,wtedy jedynym wyjściem jest zabranie go do naszego łóżka,gdzie śpi jak suseł,już nie wiem co robić,bo nie wygodnie się śpi z maluchem tym bardziej,że nigdy tego nie praktykowaliśmy.Synek ma swój pokój,nie wiem czy to może objaw lęku separacyjnego,bo już nawet próbowaliśmy wstawić jego łóżeczko do naszego pokoju,ale rezultat żaden-krzyk i płacz ;/ może wiecie co można zrobić?Czy uzbroić się w cierpliwość i czekać,aż znowu wróci do swojego rytmu?Dodam,że nie jest przeziębiony ani nic mu nie dolega,ewentualnie zęby,ale chyba gdyby ból mu dokuczał to nie zasypiałby bez problemu wraz z nami.
Pozdrawiam.
Stary 04-12-2013, 00:24
tada tada jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
tada.polki.pl

Domyślnie Odp: synek nie chce spac :(

może boli go brzuszek, mój miał problem z kolką, zawsze po karmieniu kładłam go na siebie i wtedy było OK - zasypiał, gdy tego nie robiłam płakał, lepiej mu było gdy obolałym brzuszkiem stykał się ze mną, najlepiej będzie gdy skontaktujecie się z waszym lekarzem rodzinnym - możliwe że trzeba będzie rozważyć zmianę pokarmu, trzymajcie się ciepło
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-12-2013, 12:21
kasia_na kasia_na jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
kasia_na.polki.pl

Domyślnie Odp: synek nie chce spac :(

Spróbujcie może żeby łóżko jego było blisko was?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania