Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Testujemy Oilatum Soft

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Oilatum Soft dla całej naszej rodziny


    Dostałam przesyłkę z produktami Oilatum Soft bardzo szybko. Produkty tej marki nie są nam obce ponieważ, nasza córeczka Lenka już wcześniej miała przyjemność w nich się kąpać. Do pierwszych 6 miesięcy non stop używaliśmy tych kosmetyków, bo zdarzały się zaczerwienienia skóry, drobne krostki na ciele. z resztą my z mężem mieliśmy wiecznie problemy ze skórą na ciele jak nie zaczerwienienia to alergia na jakieś kosmetyki, mój mąż wszystko co jest dla dzieci testuje na sobie, i tak samo było w przypadku oilatum soft, był bardzo mile zaskoczony bo po pierwszym użyciu zaczerwienienia zostały znikać. Więc byliśmy na 100% pewni, że jest to kosmetyk przeznaczony dla naszej córeczki. Kiedy otrzymała przesyłkę nasza Lenka miała odparzony tyłeczek, pierwsze co to sięgnęłam po oilatum skóra straciła mocno zaczerwieniony kolor, i po 2 kąpielach po odparzeniu nie było ani śladu. Jest to produkt godny polecenia, nawet jeśli dzieci nie mają problemów ze skórą, ciałko tak małej istotki jest tak bardzo delikatne, że warto jej dostarczyć coś co jest tak miłą ochroną.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Tymon testuje :P

      Och już wtorek, ale ten czas zleciał.
      Byłem z mamą i tatą nad jeziorem. Jezioro to taka duuuża wanienka, tylko, że zamiast plastikowych brzegów jest piaskownica.
      Razem z mamą chodziliśmy po piasku i chlapaliśmy się w wodzie.
      Codziennie brałem też kąpiel. Trochę tego nie rozumiem, bo przecież byłem już dzisiaj w wodzie, no ale mama mówi, że trzeba. Tak więc testowałem Oilatum nawet na wyjeździe .
      Mogę wam powiedzieć jedno, po takim moczeniu w wodzie, już czasami myślałem, że w ogóle się rozpuszczę, a do tego słoneczko bardzo mocno świeciło, kosmetyki Oilatum spisały się świetnie. Nie miałem nigdzie suchych miejsc, a skóra nadal jest mięciutka i gładka. Mama smarowała mi kremikiem rączki i nóżki po kąpieli, żeby, jak to powiedziała, dobrze się nawilżyły przez noc. No i przyznaję, przyznaję, nawilżały się świetnie.

      Skomentuj


        Odp: Mamy testujących maluszków

        Ewa 31 lat, mam 2 letniego Daniela. O Oilatum słyszałam już przed narodzinami syna od innych zaprzyjaźnionych mam. I stosowałam go sporadycznie podacza alergii i innych drobnych problemów ze skórą. A że babyonline.pl to moja codzienna prasówka, wiec gdy zobaczyłam informacje to testowaniu Oilatum wysąłłam zgloszenie - i udało się. Pozdrawiam wszystkie "oliatowe" mamuśki

        Skomentuj


          Odp: Tymon testuje :P

          Zapomniałem też wam powiedzieć, że teraz szykujemy się do następnego wyjazdu. Mazury, nadciągamy!

          Skomentuj


            Odp: Mamy testujących maluszków

            Witam,
            Jestem mamą prawie 5 miesięcznego Jacka i też testujemy Oliatum SOft. Skóra jest aksaminta. I krem i emulsja do kąpieli jest super. W końcu Jacek ma nawilżoną skórę. Mega plusem jest to że jest bezzapachowa i nie uczula!!

            Skomentuj


              Odp: Mamy testujących maluszków

              my używamy od dobrych 5 dni i jest SUPER. muszę zobaczyć ile kosztuje w aptekach

              Skomentuj


                Odp: Oiliatum w walce z uczuleniami

                Nas też dotknął problem z uczuleniem... Moja córcia kiedyś dostała uczulenia po rumianku, jej malutkie ciałko było całe wysypane i uwierzcie mi, że wykąpałam ją tylko dwa razy w emulsji Oilatum i jak ręką odjął. Naprawdę polecam wszystkim mamą!!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy testujących maluszków

                  witam! Mam na imię Marta jestem mamą 11 miesięcznej córeczki. Z Oilatum miałam już styczność kiedy moja córcia miała uczulenie, ale miałam wtedy tylko małą saszetkę emulsji... o akcji Oilatum dowiedziałam się z internetu i pomyślałam sobie czemu nie spróbować i w taki sposób dostałyśmy się do kolejnego etapu "testowania" z którego bardzo się cieszę. Pozdrawiam wszystkie mamusie i ich pociechy))

                  Skomentuj


                    Odp: Zdjęcia naszych szczęśliwych dzieciaczków po kąpieli w Oilatum Soft

                    goskaha to czekamy na foteczkę maluszka

                    Skomentuj


                      Odp: Testujemy Oilatum Soft

                      Hej. Jestem mamą 4-miesięcznego Wojtusia Synek jest wcześniakiem, urodził się w 29 tygodniu ciąży. Od samego początku jego skóra była wysuszona, na całym ciele można było wyczuć chrostki, a na kolanach skóra była szorstka. Stosowałam różne kosmetyki do kąpieli jednak żadne nie przynosiły poprawy. od kilku dni testujemy emulsję do kąpieli oilatum soft i nie chce zapeszać, ale wydaje mi się, że jest lepiej. Ciało jest nawilżone, ale nie tłuste, skóra jakby stawała się gładsza. A co najlepsze Wojtek jakby polubił kąpiele Wcześniej zawsze płakał jak tylko włożyłam go do wanienki a teraz śmieje się i pluska wodą tak że mąż nie nadąża z wycieraniem łazienki

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy testujących maluszków

                        Napisane przez gaga1805 Pokaż wiadomość
                        Witam serdecznie nie wiem czy dobrze zrozumiałam- silna alergię na Oilatum??
                        Miał tak silną alergię że nawet po Oliatum dostawał wysypki... Ale teraz jest już ok... I mamy tu na forum piszą że brakuje im zapachu w Oliatum?! Jak dla mnie Oliatum pachnie ( i chyba dlatego nie wolno nam go było używać) a jak ktoś nie wierzy nie użyje Emolium...

                        Skomentuj


                          Odp: Testujemy Oilatum Soft

                          Ja już z moją córeczka testujemy Oilatum Soft i jak narazie widać postępy minęło już dokładnie 6 dni i jej skórka jest mięciutka i delikatna Widać poprawę, bo miała wcześniej bardzo wysuszoną skórę....
                          Folasade

                          Skomentuj


                            Odp: Oiliatum w walce z uczuleniami

                            Napisane przez nnniuniek Pokaż wiadomość
                            Nas też dotknął problem z uczuleniem... Moja córcia kiedyś dostała uczulenia po rumianku, jej malutkie ciałko było całe wysypane i uwierzcie mi, że wykąpałam ją tylko dwa razy w emulsji Oilatum i jak ręką odjął. Naprawdę polecam wszystkim mamą!!!
                            Zazdroszczę mamom których dzieciaczki mają "tylko" uczulenie na jakąś konkretną rzecz... U nas na początku uczulało prawie wszystko nie mogłam nawet stosować nawilżanych chusteczek do pupci.... Ale teraz już jest o niebo lepiej

                            Skomentuj


                              Nasze dziecko to nasz najcenniejszy skarb, więc jego skóra też....

                              Jestem mamą trzymiesięcznej Helenki Od miesiaca borykam sie z problemem suchej skory u mojej coreczki... Smarowalam oliwka, probowalam specjalne plyny i kremy i nic nie pomogle, miala tylko od tego jeszcze bardziej sucha skorke... Od szesciu dni testujemy plyn i krem Oilatum Soft i widac, ze pomaga. Tylko sukcesem tego jest czeste stosowanie kremu... Ja staram sie ja kremowac rano przed kapiela i po kapieli.... Sumiennosc sie oplaca, bo jest coraz lepiej... Zobaczymy jak bedzie dalej, czy minie calowiscie objaw suchej skory..... Ja tez kremuje cialo jak po kapieli mam za badzo wysuszana i musze powiedziec, ze na skorze pojawia sie uczucie takiej delikatnej otoczki, a skora jest jedwabosta...
                              Attached Files
                              Folasade

                              Skomentuj


                                Odp: Kolejne kąpiele

                                Codzienne wieczorne kąpiele nie tylko przynoszą ulgę po gorącym i parnym dniu ,ale także pielęgnują skórkę mojego synka.
                                Oilatum sprawdza się także przy potóweczkach, odparzeniach pupy i otarciach.Natłuszcza i pielęgnuję ,pozostawiając skórę gładką i odświeżona.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X