Wróć   Forum Babyonline.pl > Czekając na dziecko > Ciąża i poród > Szpitale i lekarze
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Szpitale i lekarze Gdzie rodzić? Opinie na temat szpitali, w których rodziłyście.

Co nowego na forum? Zasady na forum.

Kalendarz szczepień dla dzieci od 0 do 18 lat.
Szczepionki chronią dziecko przed wieloma groźnymi chorobami. Eksperci mówią, które szczepienia obowiązkowe i zalecane są najważniejsze.

Konkurs na BRZUSZEK MIESIĄCA!
DODAJ zdjęcie swojego brzuszka w ciąży i WYGRAJ zestaw pościeli dla maluszka!

Porady ekspertów Babyonline.pl
Zapraszamy do zadawania pytań :)

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody!
Zmieniamy się dla Was, zajrzyj po szczegóły.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09-12-2013, 11:28
Bernadettta Bernadettta jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Bernadettta.polki.pl

Domyślnie Szpitale Łódź

Czy ktoś z Was rodził również w CZMP?
Zdecydowałam się tam rodzić ponieważ było podejrzenie zaniku tętna płodu oraz dziecko dostało infekcji. Mają najlepiej wyposażony oddział dziecięcy w Łodzi. Gdyby z Kubusiem było coś nie tak wolałam, żebyśmy byli na miejscu, bez konieczności dowożenia go i straty czasu. Co do mojego pobytu tam i podejścia lekarzy, po prostu masakra. Urodziłam prawie trzy tygodnie po terminie, byłam cała spuchnięta, prosiłam o cesarkę, ale nie chcieli się zgodzić. Chyba czekali, żeby dostać w łapę... oksytocyna nie pomagała. KTG 2 razy w tygodniu (przypominam, że było podejrzenie zaniku tętna płodu, a ponad to dziecko miało infekcje). W końcu zaczęłam rodzić naturalnie, niestety Kubuś nie mógł przejść przez kanały rodne, aby się nie udusił porozcinali mnie i wyciągali Kubusia kleszczami. Miał posiniaczoną główkę i zieloną skórę. Nie polecam tego szpitala, jeżeli z waszą ciążą wszystko jest ok uciekajcie do innych szpitali. No chyba, że macie pieniądze, żeby w państwowym szpitalu, gdzie lekarze zarabiają sowicie jeszcze komuś w łapę dawać!
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-01-2014, 08:58
KasiaGorda KasiaGorda jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
KasiaGorda.polki.pl

Domyślnie Odp: Szpitale Łódź

Bernadetta współczuję, mam nadzieję, że wszystko dobrze się ułożyło. Ja również rodziłam w czmp i nie mam takich doświadczeń. Z tego co słyszałam od dziewczyn zależy na jaki oddział się trafi.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-03-2014, 21:03
aania713 aania713 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
aania713.polki.pl

również rodziłam w ICZMP i moje odczucia są jak najbardziej pozytywne. KTG jest robione 3 razy dziennie chyba że są jakieś nieprawidłowości w pracy serduszka maluszka - wtedy częściej. Poród naturalny (szok) ale szybko się zapomina. Zarówno opiekę ze strony położnej jak i lekarza (dr Krekora) oceniam na 10 pkt. Opieka nad dzidziusiem bardzo dobra. Ale są też i minusy niestety. położne na oddziale poporodowym - NIE wszystkie ale były takie które pracę wykonywały jak zło konieczne i nie można było liczyć na ich pomoc na przykład podczas karmienia. Drogie Panie zmieńcie zwód jest tylu chętnych na wasze miejsce
Gdybym miała znów wybierać szpital na pewno wybrałabym ICZMP w Łodzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-04-2014, 23:30
sylwianka91 sylwianka91 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
sylwianka91.polki.pl

Miasto: Łódź

Tak czytam właśnie Wasze opowieści i trochę się przeraziłam. Z jednej strony pozytywne odczucia, a z drugiej ta historia z kleszczami...

Czy któraś z Was ma może jakieś doświadczenia z innymi szpitalami w Łodzi?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-12-2015, 11:13
blawatkowa15 blawatkowa15 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
blawatkowa15.polki.pl

Miasto: Mazury
Zdjęcia: 16

Rodziłam dwóch synów w Centrum Medycznym im. Rydygiera w Łodzi (wcześniej szpital nosił nazwę - II Miejski Szpital im. Rydygiera w Łodzi). Jestem bardzo zadowolona! W szpitalu panuje przemiła atmosfera, personel medyczny służy pomocą. Jest możliwość skorzystania ze znieczulenia zewnątrzoponowego. W szpitalu pracuje świetny doradca laktacyjny. Położne również pomagają przystawiać malucha do piersi. Jednym słowem - BAJKA! Naprawdę warto tam rodzić
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania