Wróć   Forum Babyonline.pl > Czekając na dziecko > Ciąża i poród > Szpitale i lekarze
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Szpitale i lekarze Gdzie rodzić? Opinie na temat szpitali, w których rodziłyście.

Co nowego na forum? Zasady na forum.

Kalendarz szczepień dla dzieci od 0 do 18 lat.
Szczepionki chronią dziecko przed wieloma groźnymi chorobami. Eksperci mówią, które szczepienia obowiązkowe i zalecane są najważniejsze.

Konkurs na BRZUSZEK MIESIĄCA!
DODAJ zdjęcie swojego brzuszka w ciąży i WYGRAJ zestaw pościeli dla maluszka!

Porady ekspertów Babyonline.pl
Zapraszamy do zadawania pytań :)

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody!
Zmieniamy się dla Was, zajrzyj po szczegóły.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 20-02-2016, 11:40
bobusie2 bobusie2 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
bobusie2.polki.pl

Miasto: Poznań
Zdjęcia: 64
Domyślnie Odp: Poznań gdzie rodzic Prosze o opinie

Oba moje porody miały miejsce w szpitalu im. Raszei. Polecam ten szpital! Pierwszy poród był przez cesarkę a drugi naruralnie. Jestem bardzo zadowolona z fachowości i życzliwości personelu.

Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-08-2017, 14:52
iwopol iwopol jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
iwopol.polki.pl

A może któraś z mam szuka pracy połączonej z możliwością zostawienia w przedszkolu dziecka?
Polecam poczytać o takie propozycji! http://www.pok.pl/sposob-pomoc-mlody...c-rynek-pracy/
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-08-2017, 16:23
madziabanaszak88 madziabanaszak88 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
madziabanaszak88.polki.pl

Zdjęcia: 2

Witam. Miałam Cesarkę na Lutyckiej osobiście nie mam nic do tego szpitala mną zajęli się naprawdę dobrze bo wymagałam opieki Anestezjologa i kardiologa na operacji ze względu na wadę serca. Po zabiegu również miałam dobrą opiekę środki przeciwbólowe dawali regularnie, położne przychodziły co chwile. Dziecko dostałam po 12 h co było trochę za szybko i to jest minus a dla niektórych może być plus na noc też je miałam a z łózka było ciężko wstać bo wszystko bolało....i pomocy w nocy nie było... w dzień pomógł mąż, bądź koleżanka z łózka obok. Z tego co słyszałam po innych kobietach to te rodzące naturalnie jedne narzekały jedne nie przeważnie na to co wszędzie że długo trzymają jak nie da rady urodzić zamiast robić CC hej tak jest wszędzie... porodówkę widziałam normalna jak wszędzie... Moja koleżanka tu rodziła i sobie chwaliła już z 2 dzieckiem.. kuzynki dwie miały już po dwie CC i też sobie chwalą.. ordynator to wspaniały człowiek , lekarze też, pielęgniarki położne też były fajne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania