Wróć   Forum Babyonline.pl > Czekając na dziecko > Ciąża i poród > Szpitale i lekarze
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Szpitale i lekarze Gdzie rodzić? Opinie na temat szpitali, w których rodziłyście.

Co nowego na forum? Zasady na forum.

Kalendarz szczepień dla dzieci od 0 do 18 lat.
Szczepionki chronią dziecko przed wieloma groźnymi chorobami. Eksperci mówią, które szczepienia obowiązkowe i zalecane są najważniejsze.

Konkurs na BRZUSZEK MIESIĄCA!
DODAJ zdjęcie swojego brzuszka w ciąży i WYGRAJ zestaw pościeli dla maluszka!

Porady ekspertów Babyonline.pl
Zapraszamy do zadawania pytań :)

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody!
Zmieniamy się dla Was, zajrzyj po szczegóły.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 06-03-2016, 12:03
antossia antossia jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
antossia.polki.pl

Domyślnie Szpital Praski p.w. Przemienienia Pańskiego w Warszawie

Hej, przeszukiwałam forum, by wypowiedzieć się na temat tego szpitala, ale nie znalazłam, więc tworzę nowy wątek. Ja rodziłam w tym szpitalu jeszcze przed remontem. Urodziłam w maju a chyba w grudniu oddali nowy oddział położniczy. Mogę powiedzieć same super słowa na personel, lekarzy. Sprzęt był stary i do wymiany, ale teraz już są wygodne łóżka, sprzęt na poziomie i co najważniejsze po porodzie jak już masz dziecko tłumaczą co przy tym dziecku robią. Siostra niespełna miesiąc temu rodziła w praskim szpitalu właśnie i przy każdym badaniu była, wszystko jej tłumaczono. Zarówno ona jak i dziecko byli pod bardzo dobrą opieką od początku do końca. Polecam szpital.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-07-2016, 23:34
kyasarin kyasarin jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kyasarin.polki.pl

Domyślnie Odp: Szpital Praski p.w. Przemienienia Pańskiego w Warszawie

Podpisuję się pod postem wyżej rękoma i nogami. Warunki rewelacyjne (wyremontowane i nowocześnie umeblowane sale dwuosobowe z łazienką), personel także - położne i panie od noworodków bardzo pomocne. Sala porodowa kameralna i wyposażona we wszystko, co potrzebne do przyjemnego porodu (aczkolwiek nie dane mi było w końcu z niej skorzystać, bo poród odbył się przez cc). Wszyscy wyrozumiali - miałam kilka problemów czy to z zagubioną gdzieś po drodze z patologii na porodówkę, torbą do porodu czy już z opieką nad dzieckiem. Jedzenie wyśmienite - nie dość że smaczne, to jeszcze jest możliwość wyboru jednego z trzech zestawów obiadowych.

Przy następnej ciąży też wybiorę poród w praskim
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania