Wróć   Forum Babyonline.pl > Czekając na dziecko > Ciąża i poród > Szpitale i lekarze
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Szpitale i lekarze Gdzie rodzić? Opinie na temat szpitali, w których rodziłyście.

Co nowego na forum? Zasady na forum.

Kalendarz szczepień dla dzieci od 0 do 18 lat.
Szczepionki chronią dziecko przed wieloma groźnymi chorobami. Eksperci mówią, które szczepienia obowiązkowe i zalecane są najważniejsze.

Konkurs na BRZUSZEK MIESIĄCA!
DODAJ zdjęcie swojego brzuszka w ciąży i WYGRAJ zestaw pościeli dla maluszka!

Porady ekspertów Babyonline.pl
Zapraszamy do zadawania pytań :)

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody!
Zmieniamy się dla Was, zajrzyj po szczegóły.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 22-10-2009, 21:17
nator1's Avatar
nator1 nator1 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
nator1.polki.pl

Miasto: TORUŃ
Zdjęcia: 1
Domyślnie Toruń

Ponieważ w Toruniu jest jeden szpital, w którym mozliwy jest poród, tam też trafiłam.
I powiem Wam, że sale porodowe są na naprawde wysokim poziomie. Porody odbywają się w czystych, osobnych pokojach, z łazienkami, piłkami i drabinkami. Ja trafiłam na "stara połozną" która idealnie dobrała co kiedy i jak! Była stale przy mnie, podpowiadała co robić, proponowała prysznic, piłkę, podłaczała ktg i wzywała lekarza na kolejne etapy. Mój poród był marzeniem chyba każdej kobiety rodzącej. I mimo (a może na szczęście) nacięcia krocza uważam, że było to prawdziwe "rodzić po ludzku"!
Nawet połozna przypomniała mezowi, żeby aparat przygotował w odpowiednim momencie.

Jednak przyznam się, ze profilaktycznie (bo to był mój pierwszy poród) poprosiłam moja znajomą połozną o to by była przy porodzie. Ona wcześniej opowiadała mi o ciązy, pomagała gdy trafiłam na patologie ciąży i robiła ktg w końcowych tygodniach, więc czułam się przy niej pewnie, intymnie i komfortowo. Jednak uważam, że połozna "z przydziału" była równie cudowna i równie mocno dbała o mój komfort i meża a co najważniejsze o bezpieczeństwo naszego maluszka.

Ale polecam dziewczyną w ciąży Iwonkę Dybcio - ona doskonale opowie Wam co może się przydać, jak to będzie wyglądać, powie jak się przygotowac na ten ważny dzień, a do tego prowadzi zajęcia dla kobiet w ciąży (a to fajny relaksik w ostatnich cięzkich miesiącach)

Z niemiłych niespodzianek - trafiłam na remontowany oddział poporodowy i warunki były cięzkie (młoty, wiertary i łacina ekipy), ale rodziłam w marcu... więc teraz mam nadzieję, ze i tu jest juz super standardzik

Powdzenia dziewczyny!
Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia

Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-11-2009, 11:37
gospi's Avatar
gospi gospi jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
gospi.polki.pl

Domyślnie Odp: Toruń

Już kiedyś gdzieś pisałam o szpitalu ale może napiszę jeszcze pare słów do tego co opisała NOTOR.
Ja rodziłam w maju po raz drugi ( pierwsze w 2005 roku). Przez te kilka lat wiele się zmieniło. Mamy które mają wątpliwości nie muszą się już obawiać tego szpitala.
Porodówka wspaniała. Położna którą miałam była super. Mimo że nie było lekko bo syn ważył prawie 4,5kg to przeżyłam prawdziwy cud narodzin.
Też byłam jeszcze w czasie remontu ale nie przeszkadzało mi to bo ogólnie wszystko było o wiele bardziej przyjazne mamie niż przy pierwszym porodzie który był dla mnie koszmarem.
Przy porodzie "obsługiwał" mnie doktor Kozankiewicz ( chyba tak miał na nazwisko) i on nie był za miły. Robił dziwny klimat i był niemiły dla położnaj. Ale to jedyny minus i w sumie najważniejsze było wtedy że mały się już przecisnął Jego dużym plusem jest to że ładnie szyje po nacięciu/pęknięciu ( mam porównanie)

Tymek- 10-05-2009 r.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-12-2009, 17:52
sangelis sangelis jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
sangelis.polki.pl

Zdjęcia: 2

Hej,
czy ktoś może napisać jacy lekarze przyjmują w tym szpitalu, jakie położne? Kto jest fajny a nie? Czy można do tego szpitala przyjść wcześniej i sobie wszystko obejrzeć?
Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-03-2010, 23:20
Aleks21 Aleks21 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Aleks21.polki.pl

Zdjęcia: 47

Ja byłam ostatnio co prawda jeszcze nie do porodu ale na patologii ciąży. I powiem tak - położne naprawdę super! Nie mam żadnych zastrzeżeń. Ale warunki... Proponuję jechać na porodówkę ze skurczami co 2 minuty bo na chwilę obecną część patologii leży po prostu na korytarzu
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-02-2016, 16:46
mama_dzidzi mama_dzidzi jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mama_dzidzi.polki.pl

Miasto: Toruń

a czy któraś z was rodziła ostatnim czasem w szpitalu w Toruniu? Moja koleżanka była zadowolona rodziła w grudniu a jakie są wasze opinie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-02-2016, 14:34
kaskagliwice kaskagliwice jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kaskagliwice.polki.pl

ja rodziłam w toruniu w publicznym szpitalu i chyba mogę go polecić.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania