Wróć   Forum Babyonline.pl > Czekając na dziecko > Poronienie i strata dziecka
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Poronienie i strata dziecka Grupa wsparcia dla mam małych aniołków. Wspólna pomoc jest bardzo ważna!

Co nowego na forum? Zasady na forum.

Kalendarz szczepień dla dzieci od 0 do 18 lat.
Szczepionki chronią dziecko przed wieloma groźnymi chorobami. Eksperci mówią, które szczepienia obowiązkowe i zalecane są najważniejsze.

Konkurs na BRZUSZEK MIESIĄCA!
DODAJ zdjęcie swojego brzuszka w ciąży i WYGRAJ zestaw pościeli dla maluszka!

Porady ekspertów Babyonline.pl
Zapraszamy do zadawania pytań :)

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody!
Zmieniamy się dla Was, zajrzyj po szczegóły.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 16-08-2015, 19:57
jjmka jjmka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jjmka.polki.pl

Zdjęcia: 36
Domyślnie Odp: stwierdzona ciąża i po kilku dniach brak ciąży

Znam ten strach chociaż jak ja bylam w ciąży to nie miałam wokół siebie takiego przypadku, ale tak to jest bardzo chce się mieć dziecko, najpier widzimy te dwie kreski,a potem całe 9 miesięcu strachu aby tylko wszystko bylo dobrze...
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-08-2015, 20:04
27otsifem's Avatar
27otsifem 27otsifem jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Miasto: Grajów
Zdjęcia: 79

Cytat:
Napisał jjmka Zobacz post
Znam ten strach chociaż jak ja bylam w ciąży to nie miałam wokół siebie takiego przypadku, ale tak to jest bardzo chce się mieć dziecko, najpier widzimy te dwie kreski,a potem całe 9 miesięcu strachu aby tylko wszystko bylo dobrze...
mi towrzyszł ten strach dlugo troche odethnełam jak minąl 14 tydzzien ciązy, a potem od 24 tyg. znow był ogromny strach bo szyjka sie zaczęla rozwierac ;/ ale na szczescie udało sie donosic ciaze do terminu
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-08-2015, 20:07
jjmka jjmka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jjmka.polki.pl

Zdjęcia: 36

Ile kobieta się musi namartwić przy dziecku to tylko ona wie, no ale cóż taki nas los ale uśmiech dziecka potrafi wszystko wynagrodzic
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-08-2015, 21:32
ann30_2015 ann30_2015 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
ann30_2015.polki.pl

Mam koleżankę, która zanim urodziła zdrowe dziecko, przeżyła 3 poronienia a ciąża, z której urodziła synka była bardzo problematyczna.
Teraz po kilku latach jest znów w ciąży (mimo, że lekarz nie dawał jej szans na zajście w ciążę). Wszystkie problemy jednak wynagradzane są (tak jak koleżanka w poście wyżej napisała) kiedy już się ma tę kruszynkę zdrową na świecie.
Trzeba wierzyć, że wszystkie trudności prowadzą do szczęśliwego celu. Myślę, że wtedy łatwiej jest przeżyć trudniejsze chwile.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-08-2015, 13:35
psc_olka psc_olka jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
psc_olka.polki.pl

Zdjęcia: 4

27otsifem i Lara dziękuję.

Ja właśnie staram się o 2 dziecko, ale siostra nadal nie może zajść w ciążę i w sumie będzie mi bardzo dziwnie jak jej się nie uda a mnie tak . Naciskam ją, żeby zrobiła badania ale ona chyba się boi. Muszę ją jakoś przekonać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-11-2015, 08:45
testolandia testolandia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
testolandia.polki.pl

Zdjęcia: 10

Cytat:
Napisał danuta24 Zobacz post
Witam ! Nie wiem co robić w takiej sytułacji więc opisuje
dnia 31.10.2014 zrobiłam test ciążowy wyszły dwie kreski po weekendzie w poniedziałek 3.11.2014 byłam na wizycie u ginegologa który stwierdził ciąże przy badaniu zrobiono mi wymaz cytologi ,po zakończeniu badania otrzymałam USG. P.Doktor kazała przyjść w czwartek 6.11.2014. Przyszłam na badanie na USG Doktor powiedziała że nie ma już ciąży i powinno dojść do krwawienia . Gdy będe krwawić musze się udać do szpitala.
Moje pytanie jest takie że nie bardzo to rozumiem , czy jest konieczność pojścia do szpitala? czy ktoraś kobieta tak miała?
Sprawa już nieaktualna, ale odniosę się do niej, bo może którejś kobiecie jeszcze się przyda. Tak, jak najbardziej udałabym się do szpitala po krwawieniu.Lekarz sprawdzi, czy macica sama się oczyściła, a jeśli nie to wykona taki zabieg ( powinien być w znieczuleniu ogólnym). Rokowania co do przyszłej ciąży są dobre, więc proszę się nie bać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania