Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Stres a zajście w ciąże

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Stres a zajście w ciąże

    Fajna historia z tą kiełbaską

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Stres a zajście w ciąże

      W przypadku zajścia w ciążę problemem może być stres. Żeby nieco zmniejszyć napięcia w sypialni warto pomyśleć o metodach. Jedną z nich może być wspólne czytanie opowiadań erotycznych.xxx opowiadania przeniosą każdego do innego świata, sprawią że będzie można się otworzyć i polepszyć jakość życia erotycznego.
      Last edited by disne; 29-07-2020, 20:54. Powód: link

      Skomentuj


        #78
        Odp: Stres a zajście w ciąże

        Im bardziej się staraliśmy o dziecko, a tym samym ja się stresowałam to nie działo się zupełnie nic. Kiedy wyluzowałam, przestałam myśleć o tym obsesyjnie to jakoś nagle stało się i byłam w ciąży.

        Skomentuj


          #79
          Odp: Stres a zajście w ciąże

          [QUOTE=Kreatywni;321427]Na miesiąc przed zajściem w ciążę byłam na kontroli u ginekologa, który stwierdził cytuję: W Pani przypadku to na pewno będzie potrzebna długa terapia hormonalna. Nie ma Pani szans zajść w ciąże. Średnio się zmartwiłam bo nie planowaliśmy z Mężem jeszcze dziecka. No wiecie... dom, samochód, stabilizacja w pracy a potem dzidziuś.
          Polecieliśmy do San Francisco. Pomyliły mi się dni, 10 godzin różnicy czasu, dużo na głowie (praca, spotkania, itd). Straciliśmy czujność, a do tego mądry ginekolog i jego diagnoza, było miło. Kilka dni później dziwnie się jakoś poczułam.
          Po powrocie do kraju okres się spóźniał ale tak zazwyczaj bywa przy wyjazdach. Byłam pewna, że to typowa deregulacja cyklu. Nigdy, przenigdy nie wpadłabym na pomysł, że to ciąża. Pewnego dnia wracaliśmy po 12.00 w nocy od znajomych i nagle dostałam apetyt smażoną kiełbasę. (nie zdarza mi się jeść w nocy, kiełbasy nie znoszę). Zaczęłam prosić Męża żebyśmy pojechali do sklepu nocnego i kupili jakąś kiełbaskę. Robert zdecydowanie odmówił. Jedzenie w nocy smażonej kiełbasy. No way. Apetyt był tak straszny, że się popłakałam prosząc żeby kupił mi chociaż hot doga na stacji benzynowej. Mój czujny Mąż pod drodze na stację stanął po test ciążowy....
          Tak więc Dziewczyny w bardzo wielu przypadkach to stres ogranicza nasz możliwości zajścia w ciążę. Wyjazd na wakacje, yoga, praca z psychologiem...
          to często pomaga.



          Historia jak z filmu i to takiego z happy endem
          Zgadzam się - to co siedzi w naszych głowach i stres mają ogromny wpływ na nasze życie i codzienne funkcjonowanie
          Last edited by disne; 09-06-2020, 13:21. Powód: reklama

          Skomentuj


            #80
            Odp: Stres a zajście w ciąże

            Stres – najgorzej co może być. Był ktoś może u psychologa ostatnio?

            Skomentuj


              #81
              Odp: Stres a zajście w ciąże

              Napisane przez mamakasizosi Pokaż wiadomość
              Stres – najgorzej co może być. Był ktoś może u psychologa ostatnio?
              Ja teraz chodzę na psychoterapię w klinice PsychoMedic, mam taką przyspieszoną terapię nakierowaną tylko na radzenie sobie ze stresem i depresją poporodową, myślę że pomogą ci wizyty u specjalisty. Stres jest bardzo ważnym czynnikiem, który wpływa na wszystkie procesy w naszym organizmie, a to za sprawą kortyzolu, dlatego jak staramy się o dziecko to szczególności trzeba pilnować właśnie poziomu kortyzolu.
              Polecam taką psychoterapię w PsychoMedic, bo mają świetnych specjalistów, z tego co wiem dla osób zainteresowanych spoza Warszawy i Łodzi to prowadzą również wizyty przez skype na stronie pschomedic.online

              Skomentuj


                #82
                Odp: Stres a zajście w ciąże

                Mój lekarz zawsze mi mówił, że stres największy wróg dla kobiety. Jeżeli widzicie, że nie możecie sobie już poradzić – idźcie do psychologa! Ja w Invilkcie znalazłam świetnego lekarza. Pytajcie – podpowiem!

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Stres a zajście w ciąże

                  to ma ogromny wpływ, czesto ludziom udaje sie zajsc jak wyjadą sobie gdzies na wakacje

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X