Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki proszek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Ja używałam proszku lovela i płyn Silan albo Lenor Biały
    Julek 15.o2.2oo7r



    Skomentuj

    •    
         

      #17
      jelp a plyn silan lub lenor

      Skomentuj


        #18
        ja uzywam tylko non bio raz ze hypoalergiczny dwa ze nie podraznia skory maluszka.
        PAULINKA 31.8.2003
        VICTORIA 20.5.2008

        12.1.2009r raczkowanie
        13.1.2009 pozegnanie cycunia
        16.1.2009 samodzielne siadanie

        Skomentuj


          #19
          ja używam JELP, droższy ale milsze sa ciuszki w dotyku.wczesniej uzywałam LOVELA ale niebyłam zadowolona.wszystko zalezy od skóry dziecka.trzeba probowac

          Skomentuj


            #20
            a ja mam ariel w zelu,owszem tani nie jest ale bardzo wydajny wystarcza na bardzo dlugo a do tego swietnie pachnie a zapach czuje juz miesiac po praniu ubranek ktore czkaja na malenstwo...
            Olunia 6 styczen 2009

            Skomentuj


              #21
              vizir sensitive i lenor sensitive

              Skomentuj


                #22
                Używam JELPA. Pachnie delikatnie a przede wszystkim moje dzieci tylko po nim nie mają zmian na skórze.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Zawsze używałam Jelpa ,ale ostatnio kupiłam Lovelę i też jestem zadowolona.

                  Skomentuj


                    #24
                    od początku uzywałam loveli ostatnio jelpa zaczęłam i mi bardziej odpowiada
                    ale ostatnio uprałam ubranka i pieluchy w vizirze i małej nic się nie zaczerwieniło (przez przypadek to zrobiłam)


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      #25
                      Znalazłam fajny srodek do prania dzieciecych ubranek i nie tylko
                      xxx
                      moze ma to ktos?
                      Last edited by disne; 07-07-2020, 23:51. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Ja używałam na początku dzidziusia, potem zmieniłam na Lovelkę w mleczku ale teraz zastanawiam się nad zmianą na wizir sensitiv bo pozostają mi plamy na ciuszkach jak mala zrobi obfita kupunię, a lovelka tego nie dopiera.
                        WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                        NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                        Skomentuj


                          #27
                          Jaki proszek?

                          My również używamy proszku Lovela, jestem osobiście z niego zadowolona. jak jest mało ciuszków to można spokojnie wyprać w rękach, nie trzeba koniecznie za każdym razem nastawiać pralki, tyle że jak się pierze ręcznie to trzeba kilkakrotnie dokładnie wypłukać, tak jak pisze na opakowaniu.
                          Przemek 22.10.2008, godzina 00:50
                          http://mamaczytata.pl/pokaz/6739/do_mamusi_czy_do_tatusia

                          Skomentuj


                            #28
                            Ja również używam proszku LOVELA i jestem zadowolona. Do płukania stosuję biały SILAN natomiast na LENOR moja córeczka jest uczulona.

                            Skomentuj


                              #29
                              Ja uzywam odpowiednika polskiego persilu w plynie dla niemowlat.Jak bylismy latem w Polsce kupilam Lovele(slicznie pachnie)niestety u nas tego proszku nie ma

                              Skomentuj


                                #30
                                ja używałam loveli, ale nie spierała plam ze śpioszków, więc zmieniłam na vizir, małej nic nie jest, a śpioszki są czyste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X