Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezenty

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Prezenty

    Polecam sklep "Niebieski-koralik". Największy wybór niepowtarzalnej modularnej biżuterii w świetnych cenach. Asortyment stale się powiększa, wiele promocji, rabatów. Ostatnio kupiłam bransoletkę skórkową w cenie 79 złotych, gdzie Pandora taka sama kosztuje 209 złotych. Dodatkowo Twoje dziecko może tworzyć bransoletki z koralikami, dzięki linii Biagi Kidz - doskonale sprawdza się jako prezent dla pociechy.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Prezenty

      Polecam zabawke która zajmie zarowno maluszka ( warynek aby byl juz siedzacy) jak i starsze dziecko- nawet 4 letnie
      Jest to cyferkowy telefinik Fisher-price
      Synek bawi sie nim od prawie 3 tygodni i musze powiedziec ze jest to strzeal w 10
      Telefon jest wielkosci stacjonarnego tel starszego typu, utrzymany w pastelowej kolorystyce. Ma kolka (mozna go ciagnac po podlodze)- maluch cwiczy koordynacje, sznureczek, sluchawke na kabelku i przekrecane plastikowe karteczki.
      Przekrecenie karteczki powoduje wygrywanie piosenki, maluch slucha realistycznych odglosow zwierzat, wybijajac cyfry uczy sie liczb
      Zabawka jest w j.polskim i angielskim Naprawde fajna i posluzy dlugo bo jest praktycznie NIEZNISZCZALNA

      Skomentuj


        #18
        Odp: Prezenty:słodziaki śpiewaki

        Witam wszystkich- polecam wszystkim dzieciaczkom fajoskie przytulanki śpiewanki Słodziaki-śpiewaki. Co prawda śpiewają w jezyku angielskim ale zabawa jest,zwłaszcza gdy słowa piosenki wydobywają się z ust zrobionych z frotki Zalety? słuzy jako przytulanka,po nacisnieciu brzuszka i raczki wydobywa dzwieki,spiewa piosenki,kupujac 4szt spiewakow mozna stworzyc niezły chórek....zabawka przeznaczona jest dla dzieci +3 ale ja dałbym go dziecku już dwuletniemu....

        Skomentuj


          #19
          Odp: Prezenty

          a dla mlodszych maluchów moze robaki - bawiaki od Fisher Price?
          Prosta kolorowa zabawka, nie wymaga baterii co jest chyba obecnie ewenementem. Nas pozytywnie zaskoczyla
          Dziecko naciska glowki robakow aby za chwile za pomoca pokretelka, przycisku lub 2 przesówek spowodowac ze wyskocza na powierzchnie Polecam

          Skomentuj


            #20
            Odp: Prezenty

            my dostaliśmy dwa słodziaki w prezencie smile śmiechowe z nich chłopaki aparycję mają niezbyt wyjściową i ta frotka
            ale mojej 2,5 letniej córci się podobają tak jak ktoś tu już wspomniał im starsze dziecko tym więcej pomysłów na zabawę z tymi maskotkami. U nas oczywiście było i raczej będzie tak , że każda zabawka idzie w odstawkę na jakiś czas, ale Niuńka wraca do nich
            słodziaki robią prawdziwą furorę wśród dorosłych, największego ponuraka rozśmieszą.
            dzieci lubią w nich to , że otwiera się buźka i można je "pokarmić"powygłupiać się , że gryzą itd
            jak dla mnie mogły by mieć włącznik on/off , bo czasami miałam już dość tych śpiewów i fajnie by było jakby miały ubranka na zmianę

            Skomentuj


              #21
              Odp: Prezenty

              Moja córka ma 4 lata. Praktycznie cieszy się także z każdej drobnostki ale tym razem mam ochotę kupić jej coś co będzie nie tylko bawić ale też czegoś nauczy

              Zastanawiam się nad zakupem klocków drewnianych co o tym myślicie?

              Mam też chrześniaka który skończy niedługo 3 latka. Dla niego znalazłam samolot w którego można wejść i "poudawać" latanie. Bardzo lubi wszelakie pojazdy więc może mu się spodoba
              Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 08-05-2014, 17:19.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Prezenty

                W tym roku dla Krzysia (16 miesiecy) kupiliśmy Ładowarkę WADERA... z seri Gigant... Utrzymuje do 100kg nacisku (sprawdzone przez męża przyjaciółki, choć do 100 troche mu brakuje) obecnie dostepne są takie w Biedronce...




                Co do prezentu Miki13, to klocki to świetne rozwiązanie dla małegi i dużego, ale możnaby tez kupic puzzle... sama mam prawie wszystkie komplety z dziecinstwa (choc nie wszystkie kompletne) i juz sie nie moge doczekac kiedy zaczna interesowac synka... bo z mezem nie raz je skladalismy jak bylam w ciazy... to swietnie spedzanie czasu i pobudza dzieci do dzialania...
                Last edited by anek62; 16-05-2011, 12:45.
                I LoVe YoU - KrzyŚQ

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Prezenty

                  Klocki lego duplo warto mieć na początek, a potem można już tradycyjne lego. Ale duplo są super, wiem bo u mnie w domu nazbierało się kilka zestawów, bo Kacperek bardzo lubi sie nimi bawic i wymyślać coraz lepsze historie. Dziecko cwiczy zdolności manualne i kreatywne myślenie

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Prezenty

                    Napisane przez mimikra Pokaż wiadomość
                    Klocki lego duplo warto mieć na początek, a potem można już tradycyjne lego. Ale duplo są super, wiem bo u mnie w domu nazbierało się kilka zestawów, bo Kacperek bardzo lubi sie nimi bawic i wymyślać coraz lepsze historie. Dziecko cwiczy zdolności manualne i kreatywne myślenie
                    w ogóle lego duplo to super zabawa, u mnie w domu idą w ruch niemal codziennie

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Prezenty

                      Możecie mi pomóc wygrać z synem bilety?
                      Proszę o głos MOŻNA ODDAĆ 5 dziennie na to zdjęcie

                      xxx
                      Last edited by disne; 14-07-2020, 21:38. Powód: link


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Prezenty

                        kiedyś pisałam o starszym, bo o przedszkolaku, a dziś czas na niemowlaczka mój dostanie w prezencie (lub ja go robię bardziej sobie ) śpiworek do spania, jest to jedna z kilku jeszcze rzeczy, brakujących do wyprawki
                        Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 08-05-2014, 17:19.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Prezenty

                          moj przedszkolak na dzien dziecka oprocz jakiegos drobiazgu dostanie NAS..
                          tak doslownie mam zamiar obiad przygotowac dzien wczesniej i poswiecic mu caly dzien bez slow typu-za chwile,troche pozniej,jak zrobie obiad itd
                          chcemy z mezem aby ten dzien byl JEGO dniem bedzie mial rodzicow na wylacznosc a ze 1czerwca wypada w piatek przenosimy to swieto na sobote2.
                          mam nadzieje ze synek bedzie zadowolony
                          o starszaku oczywiscie nie zapomnimy







                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Prezenty

                            W Dzień Dziecka wybieram się z córką do sklepu z zabawkami i córka sama wybiera sobie prezent jaki chce otrzymać. Ja zwracam uwagę na cenę zabawki i decyduję czy warta jest kupna. Wtedy mam pewność, że zakupiona zabawka nie pójdzie szybko w kąt. Myślę, że to dobry pomysł, że dziecko samo wybierze sobie upominek.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Prezenty

                              Napisane przez mycha280 Pokaż wiadomość
                              W Dzień Dziecka wybieram się z córką do sklepu z zabawkami i córka sama wybiera sobie prezent jaki chce otrzymać. Ja zwracam uwagę na cenę zabawki i decyduję czy warta jest kupna. Wtedy mam pewność, że zakupiona zabawka nie pójdzie szybko w kąt. Myślę, że to dobry pomysł, że dziecko samo wybierze sobie upominek.
                              Martula dzisiaj wybrała sobie szkicownik MAKE-UP i torebkę, no i szarlotka na ciepło była rewelacyjna...

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Prezenty

                                Ja zawsze mam problemy z wyborem prezentu dlatego idę z moim dzieciakiem do sklepu i sam sobie wybiera.
                                Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 08-05-2014, 17:16.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X