Wróć   Forum Babyonline.pl > Czekając na dziecko > Poronienie i strata dziecka
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Poronienie i strata dziecka Grupa wsparcia dla mam małych aniołków. Wspólna pomoc jest bardzo ważna!

Co nowego na forum? Zasady na forum.

Kalendarz szczepień dla dzieci od 0 do 18 lat.
Szczepionki chronią dziecko przed wieloma groźnymi chorobami. Eksperci mówią, które szczepienia obowiązkowe i zalecane są najważniejsze.

Konkurs na BRZUSZEK MIESIĄCA!
DODAJ zdjęcie swojego brzuszka w ciąży i WYGRAJ zestaw pościeli dla maluszka!

Porady ekspertów Babyonline.pl
Zapraszamy do zadawania pytań :)

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody!
Zmieniamy się dla Was, zajrzyj po szczegóły.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 24-03-2010, 11:42
mala91 mala91 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mala91.polki.pl

Domyślnie Stracilam dziecko.

Witam jestem tu pierwszy raz. 3 tygodnie temu stracilam 5 miesieczna córeczke. Nie moge sobie z tym poradzic moj narzeczny wysyla mnie do psychologa bo mialam juz próby samobojcze. Nie wiem co mam robic, pomożcie mi. Bo ja tak bardzo bym chciala miec dzecko a on nie...
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-03-2010, 11:58
moniaB's Avatar
moniaB moniaB jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
moniaB.polki.pl

Domyślnie Odp: Stracilam dziecko.

bardzo mi przykro. nie wiem co czujesz ale sie domyślam.
Twój narzeczony dobrze ci radzi skorzystaj z pomocy psychologa.
na pewno Ci pomoże.
może narzeczony boi się kolejnej straty i musi dojrzeć do tej decyzji.
myślę że ty tez bo jednego dziecka drugim nie można zastąpić.

Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-03-2010, 13:36
MonikaPB21 MonikaPB21 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
MonikaPB21.polki.pl

Szczerze współczuję.
I sądzę, że MoniaB ma rację. I w sprawie obaw Twoich i narzeczonego i w sprawie szukania pomocy u specjalisty.
Po takich przezyciach niezwykle trudno dojść samodzielnie do siebie, a i pomoc najbliższych często jest niewystarczająca.
Daj sobie pomóc i poszukaj kogoś - psychologa, psychiatry, terapeuty - kto wie, jak może pomóc.
Bo mimo najleprzych chęci na forum można uzyskac tylko pewnego rodzaju wsparcie, ale nie profesionalną, a więc skuteczną, pomoc.

Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-03-2010, 15:33
pieczulka's Avatar
pieczulka pieczulka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
pieczulka.polki.pl

podpisuje sie pod tym co pisza dziewczyny, i dodam tylko ze powinniscie razem sie wybrac do specjalisty(On jako wsparcie ale moze tez potrzebuje pomocy, wiesz po facetach czesto nie widac ze cierpia po stracie ) jezeli nie bedziecie RAZEM przez to przechodzic to wasz zwiazek moze tego nie przetrwac, oboje musicie siebie na wzajem zrozumiec.
na wszystko przyjdzie odpowiedni czas, nie mozna nikogo do niczego zmusic.
Stary 24-03-2010, 17:45
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mala91.polki.pl

Dzieki dziewczyny. Ale dla mnie to jest jeszcze wiekszy ból poniewaz nie cale dwa lata temu stracilam mame. A ja mam tylko 19 lat. w piatek idziemy do psychologa. a ja jednak bym chciala miec dziecko.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-03-2010, 19:03
melchior melchior jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
melchior.polki.pl

Zdjęcia: 8

Cytat:
Napisał mala91 Zobacz post
Dzieki dziewczyny. Ale dla mnie to jest jeszcze wiekszy ból poniewaz nie cale dwa lata temu stracilam mame. A ja mam tylko 19 lat. w piatek idziemy do psychologa. a ja jednak bym chciala miec dziecko.
Bardzo Ci współczuje straty dziecka i tego ze tak szybko straciłas mame teraz napewno bardzo by Ci pomogła w tej trudnej dla ciebie sytuacji . Ale głowa do góry bedzie dobrze napewno bedziecie mieli jeszcze dziecko. Wiesz pomoc psychologa napewno wam pomoze po tych przezyciach .
Stary 25-03-2010, 13:08
mlodam17's Avatar
mlodam17 mlodam17 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mlodam17.polki.pl

Miasto: Łódź
Zdjęcia: 20

Wioluś kochanie, wiesz że starałam Ci się jakoś pomóc , dziewczyny na forum szybko odpowiedziały.Już nie wiem co ci poradzić...
Wyobrażam sobie jaki to musi być ogromny ból i wiesz że bardzo Ci współczuję, sama nie mogłam się pogodzić z tym że Zosia odeszła.
Ale jeśli chcesz normalnie żyć musisz stawić czoła przeciwnością losu , wiem że to trudne i w tej chwili sobie nie wyobrażasz , może rzeczywiście powinnaś iść do jakiegoś psychologa czy po prostu szczerze i otwarcie pogadać z kimś , chociaż ja po prostu pogadałabym z Krzyśkiem na twoim miejscu..
wiem że setki razy już z nim rozmawiałaś ale tu nie chodzi o to , musicie razem się wzajemnie wspierać żeby wasz związek przetrwał bo w takich sytuacjach jest naprawdę ciężko i kłótnie przeważają wszystko.
Pamiętaj że jestem z Tobą i zawsze możemy pogadać.

Martyna.

Pola Julia [2.06.2009] 2800 g,52 cm 13.30
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-03-2010, 13:16
kasiakozmin's Avatar
kasiakozmin kasiakozmin jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kasiakozmin.polki.pl

Zdjęcia: 22

Mala Szczerze współczuję i nie jestem sobie w stanie wyobrazić Twojego bólu. Mlodam- na pewno jesteś wielkim wsparciem. Podziwiam szczerze za to, że ofiarowujesz swoją pomoc, doswiadczenie i radę!!!
Stary 26-03-2010, 13:26
jaroszka80's Avatar
jaroszka80 jaroszka80 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jaroszka80.polki.pl

Zdjęcia: 15

MALA rozumiem twój ból bo sama jestem po stracie dziecka które pragnęłam mieć bo staraliśmy sie o nie długo ból z czasem ucichnie ale zawsze o tej kruszynce będziesz pamiętać twoja koleżanka ma rację powinniście rozmawiać z twoim narzeczonym jak najwięcej powinien wiedzieć jak to przeżywasz i on powinien powiedzieć ci jak sam odczuwa stratę córeczki w moim przypadku było tak że mąż uznał że nie trzeba o tym rozmawiać ja mam do niego o to zal do dziś po kilku miesiącach dowiedziałam się dopiero że płakał u swoich rodziców jak byłam w szpitalu ale mnie nigdy tego nie powiedział pocieszał mnie że jeszcze bedziemy miec dzieci a ja tego nie rozumiałam bo TEGO DZIECKA juz nie będziemy mieć nie miałam też pomocy psychologicznej w szpitalu a myśle że to by mi pomogło bardzo potem sama jej tez nie szukałam bo pogrążyłam sie w rozpaczy i żałobie trwało to ponad rok myslałam że nie mam po co żyć ale miałam tylko nie chciałam tego zauważyć mąż był cierpliwy i starał sie mnie z tego wyciągnąc ale ani nie wiedział ani nie umiał a mnie trzeba było tylko rozmowy z nim o tym naszym maleństwie i o tym co przeżyłam w szpitalu
Stary 30-03-2010, 13:40
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mala91.polki.pl

A teraz jeszcze chce mnie zostawic facet... Co ja mam robic? Jak ja moge go zatrzymac... On o tak sobie moze wszytsko przekreslic... a ja nie...
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania