Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

klimatyzacja w samochodzie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: klimatyzacja w samochodzie

    Bo o klimatyzację trzeba dbać- nie tylko dla zdrowia naszych dzieci, ale i dla naszego samopoczucia. Ja mam problem z zapaleniem spojówek od klimatyzacji, wiec muszę ją zawsze dobrze ustawić...

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: klimatyzacja w samochodzie

      jest kilka zasad korzystania z klimatyzacji, ktore eliminuja ryzyko np aniginy. Po pierwsze przed wejsciem z dzieckiem do auta nalezy je przewietrzyc chocby minute po wlaczeniu klimy. Po drugie klimatyzacja powinna schladzac powietrze o ok. 2 stopnie w porownaniu z temp na zewnatrz lub nieco wiecej w dluzszej podrozy ale stopniowo. Po trzecie nalezy wylaczyc klimatyzacje kilka minut przed wyjsciem z samochodu zeby organizm przyzwyczail sie do temp na zewnatrz. No i rzecz jasna trzeba uwazac zeby nie wialo z kratek na dziecko czy kogokolwiek.

      Skomentuj


        #33
        Odp: klimatyzacja w samochodzie

        My używamy klimatyzacji, nie wyobrażam sobie podróży w te upały bez niej, zwłaszcza z dzieckiem. Trzeba dbać o nią i wówczas nie będzie to nic złego, mam hopla na punkcie odgrzybiania, więc zawsze mężowi o tym przypominam.

        Skomentuj


          #34
          Odp: klimatyzacja w samochodzie

          My jeździmy z włączoną klimatyzacją i jak do tej pory synkowi nic się nie stało. Oczywiście wiadomo, że bezpośredni nawiew na dziecko jest zamknięty i że temperatura, do jakiej chłodzimy nie jest najniższą z możliwych. Osobiście nie widzę zatem problemu - lepsze to niż ugotowanie dziecka w aucie.

          Skomentuj


            #35
            Odp: klimatyzacja w samochodzie

            Napisane przez emros Pokaż wiadomość
            My używamy klimatyzacji, nie wyobrażam sobie podróży w te upały bez niej, zwłaszcza z dzieckiem. Trzeba dbać o nią i wówczas nie będzie to nic złego, mam hopla na punkcie odgrzybiania, więc zawsze mężowi o tym przypominam.
            Dokładnie Raz w roku na czyszczenie, a jak ktoś ma małego bobasa to nawet i dwa razy i nie powinno być problemów ze zdrowiem. A taki przegląd w serwisie klimy to przecież koszt około 200zł.

            Skomentuj


              #36
              Odp: klimatyzacja w samochodzie

              Nie wyobrażam sobie podróży w upały bez klimatyzacji...czyścimy raz w roku i mam nadzieję że nic tam sie nie rozwija co mogłoby przyczyniać się do powstawania chorób do wszystkiego najlepiej podchodzić z dystansem a będzie dobrze.

              Skomentuj


                #37
                Odp: klimatyzacja w samochodzie

                Napisane przez kisia12 Pokaż wiadomość
                Dokładnie Raz w roku na czyszczenie, a jak ktoś ma małego bobasa to nawet i dwa razy i nie powinno być problemów ze zdrowiem. A taki przegląd w serwisie klimy to przecież koszt około 200zł.
                Ten serwis .perfectclima.pl
                Last edited by gagatka; 22-07-2020, 14:47. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: klimatyzacja w samochodzie

                  Jakbyście potrzebowali sprawdzonego serwisu klimatyzacji w którym oferują napełnianie to polecam ten warsztat: xxx
                  Last edited by disne; 03-07-2020, 15:07. Powód: link

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: klimatyzacja w samochodzie

                    Najbardziej niebezpieczne są chyba nagłe zmiany temperatur. Dlatego zaleca się, aby klimatyzacja nie obniżała temperatury w stosunku do tej na zewnątrz więcej niż o 7 stopni. W samochodzie to jest najgorzej jak nagrzany i jeszcze korki są, bo tak to zawsze można okna pootwierać. W domu też czasem przydałaby się xxx , bo w upały ciężko wytrzymać. Jednak chyba rzadko kto się decyduje na to. My też wybraliśmy wentylatory.
                    Last edited by disne; 03-07-2020, 15:07. Powód: link

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: klimatyzacja w samochodzie

                      Napisane przez dszkuc Pokaż wiadomość
                      Jakbyście potrzebowali sprawdzonego serwisu klimatyzacji w którym oferują napełnianie
                      Dzięki Ale ja już mam sprawdzoną [ perfectclima z Wawy
                      Last edited by disne; 03-07-2020, 15:07. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: klimatyzacja w samochodzie

                        Pamiętajcie, że klimatyzacja i zmiany temperatur bardzo źle wpływają na skórę, może się przesuszać. Dlatego ja zarówno dla siebie jak i córki stosuję emulsję La Roche-Posay Lipikar Lait, dobrze chroni przed wysuszeniem i nadaje się już dla niemowląt powyżej 3 m. z.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: klimatyzacja w samochodzie

                          W lato klimatyzacja w samochodzie jest niezbędna. Czasem w trasie nie można otworzyć okna i wtedy przydaje się klimatyzacja.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: klimatyzacja w samochodzie

                            Ja niestety źle znoszę klimatyzację... a szkoda, bo jest bardzo pomocna.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: klimatyzacja w samochodzie

                              Mój nowy samochód peugeot 208 jest wyposażony we wszystkie nowoczesne elementy. Jeśli chodzi o styl, wygląd i komfort to nie ma sobie równych. Teraz próbuje także namówić brata, żeby sobie zakupi nowy samochód w związku z akcją wyprzedaży rocznika

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: klimatyzacja w samochodzie

                                Taka klimatyzacja to dobre rozwiązanie także w domu. Ja mam z tej firmyxxx i jestem zadowolony. Komfort mieszkania w domu, zwłaszcza latem znacząco się poprawił.
                                Last edited by disne; 03-07-2020, 15:07. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X