Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Fajne pomysły na TANI remont mieszkania!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Fajne pomysły na TANI remont mieszkania!

    Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
    Często pomagają też "znajomości", gdzie taki znajomy sprzedawca zrobi jakiś większy opust na materiał, poda kontakt do kogoś dobrego lub coś w tym stylu.
    Ach te znajomości w naszym kraju - to punkt numer jeden we wszystkim
    Choć teraz to tanije przez internet można coś kupić niż nawet po znajomości z rabatem. Tak jak w tej reklamie- taniej pan nie znajdzie a wystarczy kilknąć w internet

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Fajne pomysły na TANI remont mieszkania!

      Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
      Ach te znajomości w naszym kraju - to punkt numer jeden we wszystkim
      Choć teraz to tanije przez internet można coś kupić niż nawet po znajomości z rabatem. Tak jak w tej reklamie- taniej pan nie znajdzie a wystarczy kilknąć w internet
      Tak i owszem, ale gdy czasem nie można tak po prostu kupić czegoś przez internet bez dotknięcia tego, bo kupić w ciemno płytki? Nie wyobrażam sobie tego! A sprzedawcy się teraz tak wycwanili, że na płytkach nie ma numerów ani znaku firmowego a nie podadzą, bo wiedzą o co chodzi...
      Inna sprawa jest wtedy, gdy wchodzę do sklepu, mogę dotknąć, zobaczyć i wiem co to za rzecz, jakiej firmy itp. i wtedy rzeczywiście mogę kupować przez internet, np. telewizor czy pralkę...

      Skomentuj


        #33
        Odp: Fajne pomysły na TANI remont mieszkania!

        Recykling no i samodzielna praca
        www.drumstore.pl

        Skomentuj


          #34
          Odp: Fajne pomysły na TANI remont mieszkania!

          może ten artykuł się przyda: http://www.*********************/wiadomosc/jak...-lazienki/658/

          Skomentuj


            #35
            Odp: Fajne pomysły na TANI remont mieszkania!

            Napisane przez zlotniczanka Pokaż wiadomość
            Hej, link nie działa. Może napiszesz kilka rad, jakie są zamieszczone w danym artykule?
            Chyba, że to ewidentna reklama produktu

            Skomentuj


              #36
              Odp: Fajne pomysły na TANI remont mieszkania!

              ja polecam w ramach taniego remontu po prostu wiele rzeczy zrobić samemu, nawet jak się nie umie, to w internecie jest wszystko pięknie pokazane na filmikach, na przykład jak montować drzwi przesuwne, albo jak zakładać kafelki

              Skomentuj


                #37
                Odp: Fajne pomysły na TANI remont mieszkania!

                Remont mieszkania wiąże się również ze sprzątaniem i wywozem wszystkich niepotrzebnych rzeczy i gruzu. Fachowcy od: http://wywozgabarytow.pl kompleksowo zajmują się sprzątaniem mieszkań po remoncie i wywozem starych mebli i gruzu.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Fajne pomysły na TANI remont mieszkania!

                  Moim zdaniem najlepszą opcją na zmianę wystroju jest wymiana dodatków. To drobiazgi, także kupno nowych nie kosztuje dużo.
                  My np. dość często kupujemy nowe poduchy. Tu jest spory wybór: http://lotari.pl/produkty/poduszki.html . Niby nic takiego, a salon od razu wygląda zupełnie inaczej i nie jest to tylko moje zdanie

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Fajne pomysły na TANI remont mieszkania!

                    Poduszki fajne, ale u mnie za wiele by to nie zmieniło, odkładamy na remont tak czy inaczej, bo kupiliśmy mieszkanie w stanie zdatnym do mieskania ale i tak chcielibyśmy sobie zrobic po swojemu.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Fajne pomysły na TANI remont mieszkania!

                      Wiadomo, że remont to zupełnie co innego niż wymiana dodatków
                      Rzuciłam pomysł, jak coś zmienić przy minimalnych wydatkach

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Fajne pomysły na TANI remont mieszkania!

                        Bardzo fajne efekty można osiągnąć wybierając tapety. Tapety nie są bardzo drogie, są trwałe, łatwe do utrzymania w czystości, a poza tym na wielu z nich po prostu nie widać brudu. Czasami można wytapetować całe mieszkanie, ale czasami wystarczy tapeta w jakiś oryginalny wzór na jednej ze ścian, i pomieszczenia nabiera niezwykłego wyglądu.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Fajne pomysły na TANI remont mieszkania!

                          My ostatnio zrobiliśmy sobie stolik z palet - wyszło bardzo fajnie!
                          Interesuje Cię norweski albo szwedzki to zajrzyj na http://www.norweskiszwedzki.pl/

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Fajne pomysły na TANI remont mieszkania!

                            My już kończymy remont i jestem bardzo szczęśliwa. Zostało do kupienia parę sprzętów w tym lodówka. Wybrałam taką www.mixmedia.pl/lodowka-bosch-kgn-34x44,id-55079 Mam nadzieję że się sprawdzi. Moja już nie mrozi tak jak powinna.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Fajne pomysły na TANI remont mieszkania!

                              Zazdroszczę końcowego etapu remontu! U nas dopiero początek i na razie żyjemy trochę jak na campingu
                              Galanteria biurowa szyta na miarę http://www.kaletnictwo.pl/

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Fajne pomysły na TANI remont mieszkania!

                                Remont... ogólnie mieszkania do remontu potaniały, zobaczcie kilka okazji - http://tabelaofert.pl/mieszkania Myślę, że to przez MDM. Jak na razie kto chce kupić mieszkanie z rynku wtórnego ten może trafić znakomitą okazję!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X