Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Praca w domu, własny biznes

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Praca w domu, własny biznes

    Proponuje Ci PROSTY BIZNES - SIGMAPRO7
    Nie trzeba sprzedawać produktu ani kupować, nie trzeba zakładać działalności gospodarczej, stały dochód, który będzie wzrastać, gratyfikacje wypłacane w programie nie wchodzą do rozliczenia rocznego, a podatki są odprowadzane przez firmę na zasadzie ryczałtu, a dodatkowo tym pakiecie jest dla Ciebie ubezpieczenie grupowe NW w tym na wypadek BEZROBOCIA - utraty pracy, całodobowa infolinia medyczna i linia baby assiastance
    Wspiera Cię silna grupa i nie jest możliwe, żebyś w tej grupie nie odnieść swojego SUKCESU ekonomicznego
    Opis: SIGMAPRO7, posiada wiarygodnosc jako partner AMPLICO LIFE
    daje mozliwosci zarabiania dla kazdego kto CHCE PRACOWAC.
    - kazdy kazdy aktywny Uczestnik programu SIGMAPRO7 objety jest grupowym
    ubezpieczeniem na zycie Amplico Life i moze korzystac ze swiadczen
    assistance zapewnianych przez Mondial Assistance
    - nie musisz nic sprzedawac - tylko reklamujesz, polecasz produkt A firma go sprzedaje
    - jedna sprzedaz powoduje WIELOKROTNE wyplaty na twoje konto
    - dostepna colodobowa infolinia medyczna
    Tworze grupe ludzi uczciwych, solidnych.. Zapraszam chetne osoby do kontaktu ze mna i rejestracji Aby sie
    zarejestrowac wejdz na www.sigmapro7.biz.pl Strona firmy www.sigmapro7.com

    Firma sprzedaje ten produkt za Ciebie i zarabiasz...

    Zapoznaj się ze stroną oraz po informacje, monika.chojnowska@sigmapro7.biz.pl
  •    
       

    #2
    A moze przyjemniej jest zajmować się kosmetykami?

    Dzień dobry!

    Nazywam się Ania.Jestem szczęśliwą mamą 2 letniej Mai.Nawiasem mówiąc żywego srebra.Co tu dużo mówić,większość przedszkoli przyjmuje dzieci od 3 roku życia a na brak żłobków można narzekać.Nie wiem czy każda z Was sie zgodzi ale ja mam sceptyczne nastawienie do tych drugich.Wolę te piękne,wesołe,pierwsze 3 lata mojego dziecka spędzić razem z nim.Długo siedziałam i dumałam nad tym co by tu zrobić by być z córeczka a jednocześnie zarobić trochę grosza.I WYMYŚLIŁAM!Konsultantka Oriflame!Fajnie brzmi, ładnie pachnie i przynosi zysk.Na początku nie były to sumy wygórowane,ale teraz nie mam na co narzekać
    Jestem w domu, niebawem dzięki oriflame otworzę własną,pierwszą działalność gospodarczą,będę zarabiała coraz więcej bo w Oriflame nie ma limitów.

    CZY SŁYSZAŁAŚ MOŻE O GRUPIE MOJE ORI?JEST TO GRUPA KONSULTANTEK KTÓRA DZIAŁA WG NOWEJ METODY ORINET.DZIĘKI NIEJ MOŻNA ZARABIAĆ PIENIĄDZE PRACUJĄC GŁÓWNIE W INTERNECIE BEZ PRAKTYCZNIE JAKICHKOLWIEK WKŁADÓW FINANSOWYCH.DOSTAJESZ ZA DARMO SWOJĄ WŁASNĄ STRONĘ WWW I ZAPRASZASZ LUDZI DO ŚWIATA ORIFLAME. JA TEŻ MAM TAKĄ STRONĘ.

    Co jakiś czas są kampanie rekrutacyjne.Teraz jest znowu.Zapis kosztuje tylko 1 zł na rok,są nagrody w Programie Witamy i Lojalnościowym.

    Jeżeli chcesz dowiedzieć się DUUUUŻO więcej o byciu konsultantką to wejdz na moją stronę internetową www.aniazori.*****************pl i zamów DARMOWE VADEMECUM zupełnie nie zobowiązujące do zapisu.
    Pozdrawiam
    Ania
    www.aniazori.*****************pl

    Skomentuj


      #3
      Odp: Praca w domu, własny biznes

      WITAM WSZYSTKIE MAMY ;-)

      Zapraszam do współpracy z firmą AROMA GROUP
      jest to firma polska zatrudnia na umowę zlecenie działa na zasadzie mlm .
      Zapraszam do rejestracji gdzie wykupuje się stronę dzięki której można zacząć współprace i zarabiać,jednorazowa opłata to 20zł .

      zapraszam http://poredos.aromagroup.pl/

      kontakt 503416089 lub gg 10276492

      Skomentuj


        #4
        Odp: Praca w domu, własny biznes

        A czy ktoś z was szukał mebli do firmy? Ja widziałam fajne tutaj: http://www.arteam.pl/meble-na-wymiar ale nie wiem na które się zdecydować. Jakieś porady>

        Skomentuj


          #5
          Odp: Praca w domu, własny biznes

          Można tez zacząć pracować zdalnie, choć własny biznes prowadzony w domu tez jest bardzo dobrym pomysłem.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Praca w domu, własny biznes

            Praca zdalna jest obecnie popularna. Mamy mogą założyć taki biznes, jeśli np dobrze szyją. Wystarczy zobaczyć na allegro ceny takich ręcznie robionych np. ubranek do chrztu.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Praca w domu, własny biznes

              Napisane przez sigmapro7 Pokaż wiadomość
              a podatki są odprowadzane przez firmę na zasadzie ryczałtu
              Jakiego ryczałtu? Z jakiego tytułu?

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Praca w domu, własny biznes

                całkowicie się zgadzam, że teraz ceny ręcznie szytych ubranek czy zabawek są wręcz zawrotne i warto z tego skorzystać, ja już od dawna szyje, a teraz sobie jeszcze dokupiłam hafciarkę z Bernina i jeszcze ładniejsze wszystko wychodzi i na nektóre realizację trzeba trochę poczkekać bo zleceń sporo

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Praca w domu, własny biznes

                  Napisane przez mama-mia Pokaż wiadomość
                  całkowicie się zgadzam, że teraz ceny ręcznie szytych ubranek czy zabawek są wręcz zawrotne i warto z tego skorzystać, ja już od dawna szyje, a teraz sobie jeszcze dokupiłam hafciarkę z Bernina i jeszcze ładniejsze wszystko wychodzi i na nektóre realizację trzeba trochę poczkekać bo zleceń sporo
                  Szycie, szydełkowanie czy robienie na drutach ostatnio jest bardzo opłacalne. Jak ktoś ma trochę umiejętności to super sprawa na dorobienie sobie.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Praca w domu, własny biznes

                    Warto według mnie zrobić również swoją wizytówkę w internecie. Dostępna na https://domeny.pl/ oferta domen może się wam przydać, więc w razie czego warto przejrzeć i porównać sobie ich ofertę.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Praca w domu, własny biznes

                      A może spróbować sił w biznesie e-commerce? Jeśli powiem, że na platformie sklepów internetowych http://pasejo.pl można mieć sklep internetowy za darmo już robi się ciekawie..
                      Kusi mnie aby założyć taki sklep i wystawić w nim towary z hurtowni internetowej. Czyli po ewentualnym zleceniu dopiero kupuję towar i wysyłam go klientkom. Wiem że na starcie nie będą to duże obroty.. ale facebook potrafi czasem pomóc w promowaniu strony. W taki biznes praktycznie nie trzeba nic inwestowac, a co sprzedam to moje...

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Praca w domu, własny biznes

                        Jeżeli ktoś ma taką chęć to uważam, że warto! Warto zainwestować w coś swojego, najlepiej mieć pasję które jest również pracą.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Praca w domu, własny biznes

                          Tak pasja pasją, a z czegoś żyć trzeba. Gdybym miała przypływ gotówki zainwestowałabym w obligacje korporacyjne: http://mangopress.pl/obligacje-korpo...ch-inwestorow/ - to dobry sposób na wzbogacenie się i pomnożenie majątku. Takie obligacje nabyć można z rynku pierwotnego lub wtórnego na przykład Catlyst.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Praca w domu, własny biznes

                            Możesz projektować strony internetowe . Ja tak robię i całkiem sporo zarabiam.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Praca w domu, własny biznes

                              Przede wszystkim trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie, jak duża ma to być firma. Czy chcesz pozostać jako firma jednoosobowa, czy chcesz przekształcić ją w dobrze prosperujące przedsiębiorstwo. Jeśli interesuje Cię ta druga opcja, to na pewno powinnaś zaopatrzyć się w takie programy jak http://newdatalabs.com/coto-jest-tableau/ które niesamowicie zwiększą efektywność Twoich działań.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X