Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Blizny potrądzikowe - twarz, dekolt, plecy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Blizny potrądzikowe - twarz, dekolt, plecy

    Na blizny tego typu warto spróbować żelu silikonowego wygładzi i rozjaśni blizny i też zabezpieczy przed przebarwieniami. Na twarzy w ogóle nie jet widoczny, można także pod makijaż stoować.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Blizny potrądzikowe - twarz, dekolt, plecy

      Jeśli blizny są niewielkie można próbować jakimiś preparatami, ale szczerze, nic nie sprawdzi się tak dobrze, jak laserowe usuwanie blizn. Sama zdecydowałam się na taki zabieg w Centrum Laseroterapii Neonia, w Krakowie https://neonia.com.pl/problem-zabieg/usuwanie-blizn/ efekt jest rewelacyjny.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Blizny potrądzikowe - twarz, dekolt, plecy

        Ja sobie kupiłam taki przyrząd do domowej mikrodermabrazji (miałam ją wcześniej robioną u kosmetyczki, dlatego wiedziałam, co do czego) i teraz sama sobie ją przeprowadzam w domu. Koszt jest nieduży, bo poniżej 200 zł kupisz fajne urządzonko, a to tyle, co jedna wizyta w gabinecie. Używam już od miesiąca raz w tygodniu i pozbyłam się dużej ilości przebarwień i udało się spłycić blizny. Jeszcze nie jakoś bardzo, ale wiadomo - na blizny będę potrzebowała więcej czasu, tak czy inaczej u mnie efekt jest widoczny w odróżnieniu od drogich preparatów, które do tej pory stosowałam
        Jak się pozbyć zaskórników?
        Sprawdź tutaj!

        Skomentuj


          #34
          Odp: Blizny potrądzikowe - twarz, dekolt, plecy

          Takie zabieg https://cmeik.pl/oferta/osocze-bogatoplytkowe/ pomoże naprawić te niedoskonałości. Jest to innowacyjna technologia, której efekty widać już po pierwszym zabiegu. Cena jest jak najbardziej atrakcyjna porównując do konkurencji. Jeżeli szukacie coś na blizny to jest to odpowiednie rozwiązanie.
          Kolejny dzień dobiega końca, nastaje noc. Mrok jest tak przewidywalny, prawda?

          Skomentuj


            #35
            Odp: Blizny potrądzikowe - twarz, dekolt, plecy

            a może wizyta w salonie kosmetycznym? Słyszałam, że jest coś takiego, jak usuwanie blizn potrądzikowych

            Skomentuj


              #36
              Odp: Blizny potrądzikowe - twarz, dekolt, plecy

              z tego typu problemami najlepiej udać się do salonu medycyny estetycznej. Od siebie mogę zarekomendować salon https://joliesse.eu/oferta/medycyna-estetyczna, znajdziesz tam świetną obsługę oraz profesjonalne zabiegi.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Blizny potrądzikowe - twarz, dekolt, plecy

                Niestety nadal się borykam z tym problemem trądziku, zaskórników, blizn po nich. Ech... jeszcze jak człowiek miał 20 lat, to sobie myślał, że za 10 lat będzie na pewno miał spokój, a tu klops. Niestety to może dotyczyć osób w każdym wieku. Ja mam po po prostu taką skórę, która ma do tych okropności tendencję. Mnie pomagają kwasy, ale te mocne, które może robić tylko lekarz, np. Easy TCA. W tym roku powinnam jeszcze zrobić przed wiosną. Najbardziej polecam zrobić ten zabieg, dwa tygodnie po nim osocze bogatopłytkowe i mezoterapię, żeby skórę złuszczyć, odżywić, nawilżyć, zregenerować. Mnie też pomaga to na ten nieszczęsny proces nadmiernego wydzielania sebum, to jest dla mnie udręka, bo cały czas mam tłustą, świecącą się cerę, nie znoszę tego. Słyszałam, że bardzo pomaga zabieg laserowy, ale są argumenty za tym, żebym się jednak na niego nie skusiła: po pierwsze cena, po drugie poparzenia, po trzecie długi okres rekonwalescencji. A może któraś z Was miała ten zabieg? Jeśli tak, to bardzo proszę o opinie.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X