Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy ktoś korzystał może z projektanta wnętrz

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Czy ktoś korzystał może z projektanta wnętrz

    Napisane przez Filipkowa Pokaż wiadomość
    Ja miałam plan skorzytsania z usług projektanta, ale cena mnie troche przeraziła. Dlatego sama szukam inspiracji na urządzenie swojego mieszkania. Jest wiele miejsc w internecie, gdzie są porady, inspiracje. Są też specjalne porównania serwisów aranżacji wnętrz, np maxmag.pl. Dobra rzecz - ktoś daje nam gotowy przewodnik po aranżacyjnych portalach.
    o super za podpowiedź, chętnie przejrzę tę stornę bo nie miałam pojęcia że są takie przewodniki po aranżacyjnych portalach.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Czy ktoś korzystał może z projektanta wnętrz

      Pewnie, że są. W sieci teraz jest wszystko. Nie trzeba się martwić.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Czy ktoś korzystał może z projektanta wnętrz

        W internecie jest tyle fajnych i ciekawych inspirujących pomysłów, że szok. Jestem w trakcie remontu mieszkania, zostało nam jeszcze łazienka. Ją urządzę z dodatkami drewna. Właśnie na http://wjakwnetrza.pl/2014/12/zastos...-lazience.html przeczytałam jak zastosować drewno.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Czy ktoś korzystał może z projektanta wnętrz

          Dla mnie aranżacja wnętrz to zupełnie odległy temat, dlatego zdecydowałam się na projektowanie wnętrz Łódź. fachowcy dbają o każdy szczegół, żeby wnętrza były wygodne, funkcjonalne i naprawdę piękne.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Czy ktoś korzystał może z projektanta wnętrz

            Ja sama nigdy nie korzystałam z pomocy projektanta wnętrz, może też przez wzgląd na to, że nie jest to tanie. Raczej sama staram się coś znaleźć i posiłkować internetem. Warto szukać, może to ci trochę pomoże: http://kochamczytac.pl/mieszkanie-w-...jakie-dodatki/ inspiracje można znaleźć wszędzie

            Skomentuj


              #21
              Odp: Czy ktoś korzystał może z projektanta wnętrz

              Ja lubię sama urządzać wnętrza, więc nie zdecydowałabym się na projektanta. Może , jak ktoś nie ma gustu czy nie może się zdecydować, to opcja projektanta jest dobra.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Czy ktoś korzystał może z projektanta wnętrz

                Ja też w urządzaniu mieszkania samemu widze same plusy. To bardzo fajne zajęcie i nie oddam nikomu. Ja już mam pewne planu co do naszego nowego domu.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Czy ktoś korzystał może z projektanta wnętrz

                  Mieszkanie urządzałam samodzielnie i choć efekty są całkiem dobre, to jednak z pomocą projektanta wnętrz z pewnością wyszłoby to lepiej - widziałam kilka mieszkań urządzonych przez projektantów i prezentują się świetnie. Wnętrza w biurze, w którym pracuję także zostały zaprojektowane przez fachowców (jeśli jesteście z W-wy, to sprawdźcie sobie ich http://370studio.pl/projektowanie-wnetrz-biur ) i wyglądają bardzo elegancko i estetycznie.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Czy ktoś korzystał może z projektanta wnętrz

                    Gdy bedę już urządzać dom wtedy na pewno skorzystam z pomocy projektanta wnętrz bo to jednak ogromna pomoc - za bardzo sama nie umiem dobierać dodatków dlatego taka pomoc mi sie przyda, a wiadomo, że w domu już będę chciała miec idealnie dopasowane wnetrza.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Czy ktoś korzystał może z projektanta wnętrz

                      My sami "kombinowaliśmy" ale w kwestii inteligentnych rozwiązań braliśmy już firmę. Tutaj http://automatykabudynku.info.pl/ można poczytać o co w tym wszyastkim chodzi i co można uzyskać stosując takie rozwiązania w mieszkaniu.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Czy ktoś korzystał może z projektanta wnętrz

                        Ja korzystałam z projektanta wnętrz i mam tak odpicowany salon, że go teraz ubostwiam Wszystko jest tak jak sobie zaplanowałam i naprawdę czuję się teraz w moim nowym salonie rewelacyjnie, jest jasny i nowoczesny, skórzana kanapa i niski stolik kawowy. Przy kanapie też mam taki stoliczek gdzie mogę połozyc gazety i małą lampkę, własnie zastanawiam się nad zakupem takiej lampki katalicznej http://www.goodies.pl/432-lampy-katalityczne tylko jeszcze nie wybralam żadnego zworu, może pomożecie?

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Czy ktoś korzystał może z projektanta wnętrz

                          a po co wywalać tyle pieniędzy na projektanta? Samemu można sobie być projektantem, jest w sieci tyle poradników i inspiracji że głowa mała.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Czy ktoś korzystał może z projektanta wnętrz

                            Napisane przez Becia88 Pokaż wiadomość
                            a po co wywalać tyle pieniędzy na projektanta? Samemu można sobie być projektantem, jest w sieci tyle poradników i inspiracji że głowa mała.
                            To mnie rozbawiłeś. :-)
                            Nigdy osoba bez doświadczenie nawet jeśli ma poczucie przestrzeni i wyczucie stylu nie zrobi takiego wnętrza jak profesjonalista. Oczywiście mówię o najlepszych firmach zajmujących się aranżacją wnętrz, a osobach początkujących. Tutaj masz przykład - https://mikolajskastudio.pl/projekty-i-realizacje uważasz, ze jesteś wstanie zrobić coś podobnego sam? Z tym, że MikołajskaStudio to obecnie jedna z najlepszych pracowni w Polsce, ale moim zdaniem jeśli zalezy nam na niepowtarzalnym wnętrzu warto właśnie komuś takiemu zlecić projekt.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Czy ktoś korzystał może z projektanta wnętrz

                              Jasne meble są najlepszym, na co można postawić. Optycznie powiększają przestrzeń.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Czy ktoś korzystał może z projektanta wnętrz

                                My korzystaliśmy z aranżacji http://www.biendesign.eu/ Oni też nam wykonywali meble, więc po prostu całościowo z nimi omawialiśmy projekt. Mają bardzo ciekawe pomysły, wykonanie jeszcze lepsze, meble sa z solidnych materiałów, bardzo estetyczne, funkcjonalne. No i przydatne, ze firma zajmuje się też remontami, w naszym przypadku był to kompleksowy remont łazienki.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X