Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sex w ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Sex w ciąży

    Jestem na początku ciąży. Uprawiam sex z mężem, ale mam obawy czy nie zaszkodzimy dzidziusiowi, zwłaszcza za jakiś czas... Jakie macie doświadczenia w tych sprawach drogie kobietki?
  •    
       

    #2
    Myślę, że spokojnie. Nie macie się czego obawiać, jeśli tylko ciąża nie była zagrożona, to lekarze nie widzą przeciwskazań...

    Skomentuj


      #3
      Jak nie ma zagrożenia poronieniem, to można uprawiać sex. A jest inny, nawet nie wiem czy nie lepszy

      Skomentuj


        #4
        Przychylam sie do poprzednich wypowiedzi;-) jeśli dobrze sie czujesz i tylko masz na sex ochote to jak najbardziej wskazany...ciężarówki potrzebują wieleeee czułosci ;-)

        Skomentuj


          #5
          jak najwięcej

          u nas było codziennie przez to byliśmy zadowoleni, odprężeni i może dlatego teraz mamy takie spokojne grzeczne dziecko korzystaj puki możesz bo później trzeba długo czekać ... a w ciąży smakuje lepiej
          Kinia & Aminka

          Skomentuj


            #6
            mi sie tez podobalo, dawaliśmy czadu do samego końca
            Dianeczka mama czy tata?

            GG ? 11887428

            Skomentuj


              #7
              a do tego nasza dzidzia troszkę się spóźniała i myślę że naturalnie jej pomogliśmy się zdecydować czego nie żałuje bo jeszcze trochę i miałabym nienaturalne przyspieszanie
              Kinia & Aminka

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                jesli sa przeciwskazania lekarskie to lepiej nie ryzykowac ale jesli dzidzia rozwija sie prawidłowo to wtedy sex jest nieziemski. nie trzeba sie martwic o wpadke na poczatku moj maz troszke sie obawial ze mozemy zrobic malenstwu krzywde ale po paru lekturach literatury medycznej przełamał sie i do samego konca sobie nie odmawialismy<nawet 3 godziny przed szpitalem..a tak dla rozluznienia no i skurcze były mniej bolesne>poza tym w ciazy mialam tak niesamowity apetyt ze czasem az mnie to przerazało

                Skomentuj


                  #9
                  ja też mam małe obawy, czuję się ok - poza lekkimi bólami podbrzusza. Lekarz powiedział, że wszystko jest w porządku, ale z racji tych lekkich bóli i wcześniejszego stwierdzenie u mnie zespołu policystycznych jajników przepisał mi luteinę dopochwowo i zalecił spokój i dużo leżenia, zwłaszcza przez następny miesiąc (jestem w drugim msc - 6 tydzień)
                  Więc teraz mam lekki obawy z tym sekem. Ale wcześniej - tydzien i dwa temu przecież tez byłam w ciąży, kochaliśmy się i to hmm dość ostro i wszystko jest ok.

                  Może przez ten miesiąc jak już to będę ostrożna, a potem to już poszalejemy

                  Skomentuj


                    #10
                    przez te leki to poszalej dopiero po 3 miesiacu zeby dzidzius miał spokoj bo z tego co wiem to sa one podtrzymujace-wzmacniajace nie ryzykuj teraz..a bole to normalne bo macica sie powieksza.Przez pewien czas bedzie bolalo jak okres
                    Kinia & Aminka

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Napisane przez babyblue Pokaż wiadomość
                      Jestem na początku ciąży. Uprawiam sex z mężem, ale mam obawy czy nie zaszkodzimy dzidziusiowi, zwłaszcza za jakiś czas... Jakie macie doświadczenia w tych sprawach drogie kobietki?
                      Spokojnie, jeśli ciąża nie jest zagrożona więc bez obaw! Nie zaszkodzisz dzidziusiowi na pewno, mało tego maluszek nic nie czuje kiedy uprawiacie sex a i to działa nawet korzystnie, bo w czasie miłosnych uniesień Ty czujesz się komfortowo i przyjemnie, a to działa dobrze dla maluszka, bo jesteś rozluźniona
                      A kiedy maluszek spóźnia się z przyjściem na świat sex pomaga w szybszym porodzie.
                      Jeśli jednak w dalszym ciągu masz jakieś obawy zapytaj się ginekologa, on Ci na pewno wyjaśni jak to wszystko działa

                      Olaf ur. 08.05.2007 o 14:31 4.255kg, 56cm

                      Różności do postów
                      GALERIA OLAFKA

                      Skomentuj


                        #12
                        O rany!!! Dziewczyny, jednym słowem nie widzę prawie żadnych przeciwskazań, czadowo! Chyba zostaje mi już tylko przełamać te moje lęki o dzidziusia i brać się do dzieła!!!

                        Skomentuj


                          #13
                          dziewczyny, pomóżcie, może któraś ma jakiś pomysł, na początku ciąży i przed nią, nigdy nie mieliśmy problemu z seksem, zawsze było super, a teraz klapa...Ja mam wilczy apetyt, a Jego jakby nic nie rusza, ani wydekoltowane bluzeczki ani nawet ich brak, jakbym przestała Go w ogóle podniecać, czuję sie teraz brzydka i niepotrzebna, przesadzam? wyolbrzymiam?

                          Skomentuj


                            #14
                            sexik??

                            Hehe widzisz ja jestem znow w odwrotnej sytaucji. Przed ciaza napewno mialam wiekszy apetyt, niz teraz, bo teraz wystarczy nawet 1 na miesiac (co samą mnie denerwuje) ale serio nie mam ochoty i już

                            Skomentuj


                              #15
                              Grilek8
                              Ja miałam całkowity odrzut od sexu do 4-ego miesiąca ciąży, wcześniej nie miałam całkowicie ani ochoty, ani potrzeby, za to w 4 miesiącu...nooo to był po prostu szał

                              Olaf ur. 08.05.2007 o 14:31 4.255kg, 56cm

                              Różności do postów
                              GALERIA OLAFKA

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X