Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ubezpieczenie mieszkania

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ubezpieczenie mieszkania

    Hej Kochane! Chciałabym Was się poradzić w jednej sprawie, otóż właśnie kupiłam mieszkanie, teraz pozostaje kwestia jego ubezpieczenia, chciałabym tym samym Was zapytać jakiego ubezpieczyciela mogłybyście polecić? Chodzi o to, żeby nie było z nim problemów w razie wystąpienia jakiejś szkody (żeby nie podciągał na siłę szkody pod wyłączenia z OWU) oraz żeby nie było ono zbyt drogie. porównałam sobie różnę oferty, ale mimo wszystko ciężko mi się na coś zdecydować, bo jestem szczerze mówiąc zielona... Dlatego nie ukrywam liczę na małą pomoc
  •    
       

    #2
    Odp: Ubezpieczenie mieszkania

    Od lat opłacam ubezpieczenie w PZU. Kwota ubezpieczenia jest zależna głównie od kwoty na którą chcesz ubezpieczyć ruchomości (a więc sprzęt rtv, komputery i inne). Ja płacę ok 230 pln rok. Kwota ubezpieczenia (20 000) w zupełności wystarcza - bo przecież ścian nie wyniosą, a na sprzet wystarczy. Kosztowności żadnych w mieszkaniu nie trzymamy. Mam nadzieję że Ci pomogłam - jak coś to pisz.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Ubezpieczenie mieszkania

      Ja szukam najlepszego i w sumie najtańszego ubezpieczenia mieszkania, na razie nie zdecydowałam się na nic konkretnego. Podobno warto iść do doradcy finansowego. Jak sądzicie warto iść?
      Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 28-04-2014, 10:25.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Ubezpieczenie mieszkania

        u nas też PZU... klasycznie tak na wszelki wypadek

        Skomentuj


          #5
          Odp: Ubezpieczenie mieszkania

          Cześć wszystkim
          zdecydowanie warto kupić ubezpieczenie, nawet jakiekolwiek, najtańsze tak żeby mieć podstawowy zakres ubezpieczenia. Ubezpieczenie mieszkania jest stosunkowo tanie do szkód jakie mogą być

          Skomentuj


            #6
            Odp: Ubezpieczenie mieszkania

            Hej
            Myślę, że warto ja mam ubezpieczone mieszkanie w Allianz i jestem zadowolona. Co do ceny to nie jestem pewna jak wypada w porównani u z innymi ubezpieczycielami.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Ubezpieczenie mieszkania

              Ja mam mieszkanie kupione na kredyt hipoteczny i wtedy ubezpieczenie jest obowiązkowe, wybrałam PZU bo tam mam też samochód ubezpieczony i jakoś łatwiej było wszystko u tej samej osoby załatwić.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Ubezpieczenie mieszkania

                Cześć wam kochani:-)
                ja też mam w PZU i jestem zadowolona bo mają chyba najszerszą ofertę i przy stosunkowo niskiej cenie Co prawda szkody jeszcze nie miałam, ale czuję się bezpieczenie. Fajna obsługa agenta

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Ubezpieczenie mieszkania

                  Ja kupiłam ubezpieczenie przez internet w Generali, bo jak zaczęłam się bliżej przyglądać ofertom to u nich wyszło mi najkorzystniej. W zakres ubezpieczenia wchodzą nawet mury, ruchomości domowe, elementy stałe, budowle, dom w budowie, OC.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Ubezpieczenie mieszkania

                    najkorzystniej to chyba kupować ubezpieczenia przez internet, jest to nie tylko wygodne, bo nie trzeba ruszać się z domu, ale i tańsze, bo niektórzy ubezpieczyciele dają zniżki za zakup w systemie direct

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Ubezpieczenie mieszkania

                      Mam w PZU i nie narzekam.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Ubezpieczenie mieszkania

                        Ja ubezpieczyłam dom w Watcie, mają dobrą ofertę cenową, jest dużo różnych wariantów i z tego co pamiętam dodatkowo dawali ubezpieczenie OC dla członków rodziny.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Ubezpieczenie mieszkania

                          odkąd zalaliśmy mieszkanie sąsiadom i To dwukrotnie, to postanowiliśmy ubezpieczyć od zalania, myślę , że to dobry pomysł, pozdrawiam.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Ubezpieczenie mieszkania

                            Trzeba tylko pamiętać że po kązdym zgłoszeniu szkody nasza składka na kolejny okres ubezpieczenia będzie wzrastać ;/

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Ubezpieczenie mieszkania

                              No ja właśnie jestem na etapie kupowania mieszkania, razem z narzeczonym wybraliśmy jedno z http://www.vivainvest.pl/ i po majówce jesteśmy umówieni na oglądanie i być może zakup. Chciałabym się teraz od Was dowiedzieć coś więcej na temat ubezpieczeń Warto?

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X