Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

skuteczne sposoby usypiania

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    skuteczne sposoby usypiania

    Czy macie moze jakies skuteczne metody usypiania dzieci?
    Moj Jaś musi mieć kołyske zastanawiam sie czy dalabym rade go tego oduczyc i sprobowac cos innego.
    Doradzcie
  •    
       

    #2
    Odp: skuteczne sposoby usypiania

    Ja mojego synka usypiam na rękach..Albo w wózku

    Skomentuj


      #3
      Odp: skuteczne sposoby usypiania

      Ojej, to chyba wszystko zależy od dziecka. Np. moja podopieczna, gdy jeszcze pracowałam jako niania, zasypiała pod taką karuzelką, ale z kolei mój chrześniak bardziej się przy tym rozpraszał niż robił senny ;P Na niego działało tylko głaskanie go po policzku, aż nie zasnął

      Skomentuj


        #4
        Odp: skuteczne sposoby usypiania

        Maja lubiła dźwięk suszarki do włosów, włączony okap albo odkurzacz To nie były nasze sposoby ale jak któreś z tych rzeczy było włączone to od razu zamykały się Jej oczy. Pewnie kojarzyło się to jej z brzuszkiem
        Od małego lubi spać z pieluchą tetrową...



        Skomentuj


          #5
          Odp: skuteczne sposoby usypiania

          Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
          Maja lubiła dźwięk suszarki do włosów, włączony okap albo odkurzacz To nie były nasze sposoby ale jak któreś z tych rzeczy było włączone to od razu zamykały się Jej oczy. Pewnie kojarzyło się to jej z brzuszkiem
          Od małego lubi spać z pieluchą tetrową...
          To mi przypomniało, że jak ja byłam malutka, to musiałam mieć twarz zakrytą pieluszką, żeby zasnąć Z kolei mój brat nie zasnął bez radia lub tv włączonego w tle ;-)

          Skomentuj


            #6
            Odp: skuteczne sposoby usypiania

            Napisane przez madureczka Pokaż wiadomość
            To mi przypomniało, że jak ja byłam malutka, to musiałam mieć twarz zakrytą pieluszką, żeby zasnąć Z kolei mój brat nie zasnął bez radia lub tv włączonego w tle ;-)
            W sumie sporo maluszków lubi zasypiać z pieluszką



            Skomentuj


              #7
              Odp: skuteczne sposoby usypiania

              Na pewno zależy to od dziecka, ale z kołyski i bujania na rękach to bym się szybko wycofała, bo potem jak będzie ciężki to będzie tragedia. Ja się starałam kłaść dziewczyny i żeby same usypiały. Często się nie udawało, ale próbować warto.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X