Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Malucha

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Klub Malucha

    Witam serdecznie,
    obecnie zajmuje się moją 3-letnią córeczką Natalką. Ciągłe zajmowanie Natalką jest dla mnie fascynujące. No ale niestety życie w mieście nie jest tanie, mój mąż ma spore problemy by utrzymać całą rodzinę. Dlatego rozważamy ostatnio czy nie oddać małej do żłobka. Wtedy mogłabym podjąć jakąś pracę. Jakie żłobki są godne polecenia? Mieszkam niedaleko Parku Ujazdowskiego. Zastanawiałam się nad żłobkiem - Klub odkrywca - link tutaj
    Co sądzicie o takim rozwiązaniu jak żłobki. Warszawa niestety jest miastem drogim do utrzymania się na normalnym poziomie.

    Pozdrawiam serdecznie

    #2
    Odp: Klub Malucha

    Asiu, żłobek nie jest taki straszny. Mam dwóch chłopców i obaj są żłobkowi. Co prawda jeden ma już 12lat, ale swą edukację zaczął w wieku 1.5roku. Wtedy nie było boomu i trafił prosto do państwowej placówki, prawie nie chorował, świetnie się rozwijał.
    Z małym Julkiem była inna bajka. Do pracy wróciłam jak miał 6mc, a on po kilku razowych adaptacjach został w klubie malucha. Pomijając to że na początku łapał każdego zarazka od innych starszych maluchów, bo przekrojówka w tym klubiku jest od 7mc do 2.5roku, a ja chodziłam przez pierwsze 2 miesiące mocno w kratkę to jednak sobie chwalimy. Julek świetnie się rozwija, podpatrując starsze dzieci, uwielbia ciocie i skacze z radości jak włączam domofon do żłobka. Bardzo nam sie tam podoba, ale od września idziemy do państwowego, będzie inaczej, ale też dobrze. Jeden i drugi jest oddalony od mojego domu o jakieś 10minut piechotką, więc nawet nie było co się zastanawiać.




    i Bartek :-)

    Skomentuj

           
    Working...
    X