Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przedszkole dla bąka - w jaki sposób wybieracie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Przedszkole dla bąka - w jaki sposób wybieracie?

    Wysłałam moje maleństwo do prywatnego przedszkola na Ruczaju w Krakowie i muszę przyznać że to była bardzo dobra decyzja. Wybierając to miejsce, szukałam czegoś blisko, w miarę tanio i oczywiście z dobrymi opiniami. Do przeszkola z domu mam jakieś 2 km, to dobra inwestycja znależć coś blisko siebie gdyż jeśli jest ciepło nie musimy jechać po dziecko samochodem tlyko po prostu możemy się razem przespacerować( i bardzo często tak robię - przy okazji dbam o aktywność fizyczną moją i mojego szkraba). polecam przedszkole które wybrałam: http://www.przedszkolembb.pl/

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Przedszkole dla bąka - w jaki sposób wybieracie?

      Tyle się słyszy, bo każdy taki przypadek jest nagłaśniany. A nikt nie robi Uwagi o uwielbianych przedszkolankach ani wspaniałych zabawach w przedszkolu . Prawdopodobieństwo trafienia na placówkę z piekła rodem jest minimalne.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Przedszkole dla bąka - w jaki sposób wybieracie?

        U nas większość przedszkoli organizuje tzw. drzwi otwarte. Ja na tej zasadzie odwiedziłam z synem kilka okolicznych przedszkoli i na bazie obserwacji i rozmów wybierałam.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Przedszkole dla bąka - w jaki sposób wybieracie?

          Niestety cały czas są widoczne różnice między państwowymi, a prywatnymi placówkami, dzieci są może i traktowane podobnie, ale zaangażowanie opiekunów w prywatnych placówkach jest znacznie większe.
          Odzież reklamowa

          Skomentuj


            #20
            Odp: Przedszkole dla bąka - w jaki sposób wybieracie?

            Napisane przez botoszo Pokaż wiadomość
            Niestety cały czas są widoczne różnice między państwowymi, a prywatnymi placówkami, dzieci są może i traktowane podobnie, ale zaangażowanie opiekunów w prywatnych placówkach jest znacznie większe.
            Bo często też dużo więcej zarabiają. Aczkolwiek to zależy od człowieka raczej niż od placówki.
            Ja kierowałam się też bliskością do domu, żeby nie jeździć daleko po dziecko.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Przedszkole dla bąka - w jaki sposób wybieracie?

              Ja przedszkole wybierałam pod kątem dojazdu, czy będę miała blisko po dziecko, teraz mam wygodę. Tym bardziej, że muszę maluszka z sobą zawsze zabierać.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Przedszkole dla bąka - w jaki sposób wybieracie?

                Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
                Ja przedszkole wybierałam pod kątem dojazdu, czy będę miała blisko po dziecko, teraz mam wygodę. Tym bardziej, że muszę maluszka z sobą zawsze zabierać.
                I żeby też na tych dojazdach dziecko nie traciło np. tego, że musi zostać godzinę dłużej, bo rodzic dopiero jedzie. Wolałam nawet prywatne bo było blizej niż państwowe.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Przedszkole dla bąka - w jaki sposób wybieracie?

                  Gdyby obok mnie było prywatne i moje dziecko by się dostało to czemu nie. Zawsze w prywatnym jakieś zajęcia dodatkowe są np. angielski czy kółko plastyczne.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Przedszkole dla bąka - w jaki sposób wybieracie?

                    Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
                    Gdyby obok mnie było prywatne i moje dziecko by się dostało to czemu nie. Zawsze w prywatnym jakieś zajęcia dodatkowe są np. angielski czy kółko plastyczne.
                    Ale też prywatne więcej kosztuje, gdybym miała blisko państwowe to zdecydowanie bardziej wolałabym przedszkole państwowe od prywatnego.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Przedszkole dla bąka - w jaki sposób wybieracie?

                      Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
                      Ale też prywatne więcej kosztuje, gdybym miała blisko państwowe to zdecydowanie bardziej wolałabym przedszkole państwowe od prywatnego.
                      Czy tak czy tak zawsze najlepiej dopytać znajomych, moze któreś dziecko do niego uczęszczało i wiele ciekawych rzeczy możemy się dowiedzieć - ułatwi nam to podjęcie decyzji.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Przedszkole dla bąka - w jaki sposób wybieracie?

                        a mnie zależało na tym, aby dziecko czuło się jak w domu - zabawa, wspólne posiłki, serdeczna atmosfera, wspólne świętowanie http://dobrodziecka.pl/informacje/in...iezwykle-wazne warto zasięgnąć opinii rodziców starszych dzieci i nie kierować się tylko kryterium odległości od domu.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Przedszkole dla bąka - w jaki sposób wybieracie?

                          My wybraliśmy przedszkole najbliżej domu, to jest jego największy plus, jak na razie. Zobaczymy później, jak coś to w dużym mieście, liczę, że zawsze znajdzie się alternatywną placówkę.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Przedszkole dla bąka - w jaki sposób wybieracie?

                            Najlepiej jest właśnie chyba wybierać najbliżej domu. Dla wygody dziecka i rodziców oczywiście.
                            I niech los zawsze wam sprzyja.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Przedszkole dla bąka - w jaki sposób wybieracie?

                              Dla jakiego znowu bąka? Tak nazywacie swoje dzieci???

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Przedszkole dla bąka - w jaki sposób wybieracie?

                                Ja tak nie nazywam, ale abstrahując już od samego tytułu tematu, to dla mnie ważne jest przede wszystkim to, by przedszkole było blisko mojego miejsca zamieszkania.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X