Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wyciskarka czy sokowirówka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Wyciskarka czy sokowirówka?

    Ja również zdecydowałam się na sokowirówkę. Dodam,ze są również wygodne i mniejsze sokowirówki tak wiec urządzenie nie musi być wcale takie trudne w czyszczeniu jak tutaj ktos wcześniej wspomniał.
    Zamawiałam na tej stronie:
    http://www.eujuicers.pl/pl/katalog/s...mu/sokowirowki

    Sokowirówka to koszt ok 1000 zł ale... Jest niewielka. Ma bardzo duża moc. I robi przepyszne soki. Ma dwie nakladki. Można dzieki temu wyciskać cytrusy jak również robić musy oraz sosy. Spokojnie radzi sobie ze wszystkim, Od twardych owoców takich jak marchewka po mięciutkie maliny.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Wyciskarka czy sokowirówka?

      Ja kupiłam zwykłą sokowirówke Zelmera za około 110 zł na taką było mnie stać i sprawdziła się świetnie zarówno przy codziennych sokach jak i zapasie na zimę soku jabłkowego z jabłek z działki

      Skomentuj


        #18
        Odp: Wyciskarka czy sokowirówka?

        Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest wyciskarka do soków niż sokowirówka. Wystarczy porównać jakość soków z jednego i drugiego urządzenia. Co prawda wyciskarka jest droższym urządzeniem ale powinna liczyć się jakość. Popatrz na ten ranking http://www.wycisnijsok.pl/ranking , to powinno Ci ułatwić wybór wyciskarki.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Wyciskarka czy sokowirówka?

          podobno najlepsze są wyciskarki ślimakowe, bo sokowirówki niszczą owoc i to co najcenniejsze tak naprawdę zostaje wyrzucone. Sama mam wyciskarke elektryczną ale jest słabej jakości i szukam czegoś fajnego bardzo lubie rzeczy z joseph&joseph z http://www.aledobre.pl/ i muszę się właśnie rozglądnąć czy nie mają czegoś takiego, bo widziałam takie fajne sprzęty z tej firmy. A z takich trochę tańszych to na pewno Zelmer ma fajną wyciskarkę jednoślimakową cena około 800 zł teraz i świetnie daje sobie radę z marchewkami i twardymi warzywami szefowa taką ma i często robimy po pracy koktajl z pietruszki

          Skomentuj


            #20
            Odp: Wyciskarka czy sokowirówka?

            Mam i wyciskarkę i sokowirówkę, w sumie uzywam częściej sokowirówki, ale raczej w sezonie, jak są swoje owoce.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Wyciskarka czy sokowirówka?

              Ja najczęściej używam sokowirówki, nawet jest przydatna. Wiadomo, że głównie przydaje się w sezonie, jak są świeżutkie owoce i warzywa.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Wyciskarka czy sokowirówka?

                Ja osobiście wolę wyciskarkę do soków. Zawsze staram się przygotowywać zarówno swojej córeczce, jak i pozostałym domownikom zdrowe soki, dlatego też rozważam ostatnio możliwość zakupu urządzenia z http://www.energiazdrowia.pl/ . Czytałam o nich nieco i okazuje się, że są one wykonane ze stali chirurgicznej, przez co można mieć pewność, że będą nam długo służyły, a dodatkowo można korzystając z nich robić soki nawet z ziół czy szpinaku, o czym w przypadku sokowirówki nie ma mowy.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Wyciskarka czy sokowirówka?

                  Dla mnie najlepszy jest blender

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Wyciskarka czy sokowirówka?

                    Ja w domu mam sokowirókę i blender. W blenderze robię owocowe koktajle najczęściej na bazie mleka lub jogurtu a z sokowirówki wychodzą mi pyszne soki.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Wyciskarka czy sokowirówka?

                      Według mnie dużo lepsza jest sokowirówka, sama taką mam i jestem bardzo zadowolona. Jest wygodna i szybka. Ale nie mam porównania bo wyciskarki nie miałam.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Wyciskarka czy sokowirówka?

                        Myślę o kupnie sokowirówki. Ale powiedzcie mi, osoby które mają, czy to nie jest może tak, że jak już się kupi to najpierw jest szał na robienie soków, a potem szybko przechodzi i sokowirówka leży i się kurz?

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Wyciskarka czy sokowirówka?

                          Dla mnie sokowirówka . Pasuje do każdego owocu .
                          Kto ma sadło, temu łatwo.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Wyciskarka czy sokowirówka?

                            Według mnie lepsza jest wyciskarka, łatwiejsza w obsłudze i łatwiej się ją myje

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Wyciskarka czy sokowirówka?

                              Tutaj http://www.wyciskarki.eu można zakupić dobrej jakości wyciskarki do soków marki Kuvings. Sklep w ofercie posiada również różnorodne akcesoria. Warto dodać, że są autoryzowanym przedstawicielem marki, więc można u nich zrobić bezpieczne zakupy.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Wyciskarka czy sokowirówka?

                                Do robienia wszelkiego rodzaju soków czy smoothie ja poleciłabym też dobry blender, na przykład ten: http://www.tvokazje.pl/blendery/27-u...812024221.html. Pod tym linkiem można sobie poczytać, na czym polega jego "wyjątkowość", ale w skrócie chodzi o pozyskiwanie wszelkich substancji odżywczych z pożywienia. Ten blender miksuje produkty aż do poziomu komórkowego, dzięki czemu możemy przyswoić wspomniane składniki w całości. Proces ten nosi nazwę ekstrakcja substancji odżywczych. Powiem Wam, że sceptycznie byłam do tego nastawiona, ale kupiłam, robię sobie często warzywno-owocowe koktajle i zauważyłam, że moje samopoczucie jest dużo lepsze i mam jakby więcej energii. Myślę, że to właśnie zasługa odpowiedniego przygotowania soków i koktajli.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X