Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak oduczyć 7 miesieczne dziecko zasypiania przez lulanie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    jak oduczyć 7 miesieczne dziecko zasypiania przez lulanie

    zasypianie 7 miesieczniaka
    witam. córka ma 7 miesięcy i do 5 miesiaca budziła sie ok 2-3 razy w nocy na mleko i jak zjadła to zasypiała. po 5 miesiacu zaczeły jej wycodzic zabki i jak w nocy jadła to sie budziła i zaczynała płakać i nie chciała przestać a było mi jej szkoda wiec ja lulałam i odkładałam do lozeczka.wyszły jej 2 zeby. i nadal kaze sie lulac a do tego gdy odkładam ja do lozeczka to sie budzi i powtarzam ta czynnosc z 4 razysmilie2.gifa dzisiaj to juz prawie cała noc bujałam i na recach było dobrze a w lozeczku juz nie. dziąsełka ma rozpulchnine ale narazie oznak innego zeba nie widze.a do tego teraz w dzień je 100ml co 3h i w tym objadek i deserek a w nocy je 120ml co 2h. wiem moja wina ale jak ja tego oduczyć???
  •    
       

    #2
    Odp: jak oduczyć 7 miesieczne dziecko zasypiania przez lulanie

    Wiesz co ja tez tak nauczyłam swojego małego. Ale któregoś wieczoru opadły mi ręce i nie było już szans na bujanie. Mam chory kręgosłup więc położyłam sie z malutkim do łóżka i przytulałam go, mówiłam do niego, głaskałam... i powiem ci że to mu się bardziej spodobało niż lulanie. Potem stopniowo zaczął zasypiać już bez jakiejkolwiek "pomocy" po prostu wystarczało że leżałam obok. Dziś już wystarcza bajka. Spróbuj może i u ciebie to się sprawdzi. Życzę powodzenia.
    [

    Skomentuj


      #3
      Odp: jak oduczyć 7 miesieczne dziecko zasypiania przez lulanie

      Ja jeszcze lulałam 7miesieczne dziecko...
      oduczyło mi się po roczku dopiero
      Ale i tak chętnie tulę do snu, cóż, taka słabość

      Skomentuj


        #4
        Odp: jak oduczyć 7 miesieczne dziecko zasypiania przez lulanie

        Ja też lulam. Uwielbiam patrzeć jak zasypia w moich ramionach i przesyła mi najsłodszy uśmiech na świecie. W ten sposób mówi mi dobranoc mamo

        Skomentuj


          #5
          Odp: jak oduczyć 7 miesieczne dziecko zasypiania przez lulanie

          ojej jeszcze lulacie.. ja w ogóle nie lulam w każdym bądź razie nie na rekach nie chce uczyć zasypia mi sam w łóżeczku tzn z przytulanka
          agus349 masz możliwość sie gdzieś położyć z nia i ew delikatnie nią ruszać? ja mojego jak coś to wkładam rękę miedzy balaski w łóżeczku i biorę ja miedzy jego nogi i nim ruszam 5 min i on śpi jeśli nie może sam usnąć.
          chociaż nie wiem co będzie przy ząbkowaniu

          Skomentuj


            #6
            Odp: jak oduczyć 7 miesieczne dziecko zasypiania przez lulanie

            ja oduczylam bardzo prosta metoda ale bardzo bolesna dla matki poprostu wkaldalam do lozeczka i pomimo placzu dziecka nie szlam i nie lulalam , trawlo to krotko bo 3 dni na 4 dzien normalnie zasypialy i od tamtej pory juz nigdy nie lulalam ale bardz ocierpialam slyszac placz i chialam wejsc i wizac na raczki utulic i pokazac ze jestem. Weszlam poglaskalam dlaam buziaczki nakryalam kocykiem i wyszlam nie ugielam sie

            Skomentuj


              #7
              Odp: jak oduczyć 7 miesieczne dziecko zasypiania przez lulanie

              moj Jas gdy skonczyl roczek rowniez byl usypiany tylko i wylacznie w kolysce. jestem dobrej mysli ze z tego wyrosnie;p narazie dalej sie kolyszemy.:P

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: jak oduczyć 7 miesieczne dziecko zasypiania przez lulanie

                Aby oduczyć dziecko czegokolwiek, jest tylko jedna metoda, przestać to robić. Czasem jest to bardzo trudne.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: jak oduczyć 7 miesieczne dziecko zasypiania przez lulanie

                  Może warto jakiś inny rytuał zasypiania wprowadzić. Ja mam wprawdzie starsze dziecko, ale przed snem lubi słuchać spokojnej muzyki, np. http://fm.tuba.pl/gatunek/Muzyka+Rel...jna+Dla+Dzieci . Z samym lulanie to tak jak dziewczyny piszą, jeśli chcesz przestać, to po prostu musisz przestać Innego sposobu nie ma.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: jak oduczyć 7 miesieczne dziecko zasypiania przez lulanie

                    Ja się zastanawiam kiedy oduczyć moje dziecko zasypiania przy piersi... Ma juz prawie rok, w ciągu dnia je wszystko, piers tylko na wieczór i w nocy. I niestety nie potrafi bez tego zasnąć...

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: jak oduczyć 7 miesieczne dziecko zasypiania przez lulanie

                      Napisane przez ata-waw_001 Pokaż wiadomość
                      Ja się zastanawiam kiedy oduczyć moje dziecko zasypiania przy piersi... Ma juz prawie rok, w ciągu dnia je wszystko, piers tylko na wieczór i w nocy. I niestety nie potrafi bez tego zasnąć...
                      Ja jak chciałam żeby syn przestał zasypiać wieczorem przy cycu, to dawałam mu mleczko i jak widziałam, że już nie ssie piersi to odkładałam go do łóżeczka i jak płakał to zajmował sie nim mąż.

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X