Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Trzecie dziecko - artykuł Doroty Smoleń

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Trzecie dziecko - artykuł Doroty Smoleń

    Dorota Smoleń, autorka bloga Od-rana-do-wieczora pisze specjalnie dla Babyonline. Temat: trzecie dziecko w rodzinie. Co się zmienia za trzecim razem? Przeczytaj!

    http://babyonline.pl/trzecie-dziecko...,15762,r1.html
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl

    #2
    Odp: Trzecie dziecko - artykuł Doroty Smoleń

    To było moje marzenie, troje dzieci. Zawsze wyobrażałam sobie że będę miała dwóch synków i najmłodszą córeczkę. Marzenia legły w gruzach, bo i traumę porodową przeżyłam i dziecko przez pierwszy rok dało mi tak do wiwatu że już myślałam że zostawię to wszystko w cholerę i ucieknę do Kamobodży, a teraz kiedy już ochłonęłam i mogłabym mieć i drugie i trzecie dziecko to zabrakło stabilizacji finansowej a potem ...będzie za późno nawet na drugie. No cóż zawsze podziwiałam kobiety które mają więcej niż jedno dziecko :-)

    Skomentuj


      #3
      Odp: Trzecie dziecko - artykuł Doroty Smoleń

      U nas trzecie w drodze i też mam nadzieję, że już będzie zupełnie na luzie. Ja wyluzowałam trochę już przy drugim dziecku, bo przy pierwszym byłam matką psychopatką, więc teraz liczę na to aby było tak jak sobie wymarzę :-)

      Skomentuj


        #4
        Odp: Trzecie dziecko - artykuł Doroty Smoleń

        U nas trzeciego nie ma puki co i nie wiem czy będzie. Pewnie w końcu się zdecydujemy chociaż w obecnej chwili nie jestem gotowa na kolejne powiększenie rodziny, artykuł daje do myślenia i jest z pewnością przydatny. Miłej lektury drogie panie.

        Skomentuj

               
        Working...
        X