Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wymarzona suknia ślubna

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wymarzona suknia ślubna

    Chciałam Wam zaprezentować moją wymarzoną suknię ślubną.
    Co o niej sądzicie?
    Podoba Wam się?
    Jest to suknia z kolekcji Royal Splendor
    Attached Files
    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 30-05-2014, 18:12.
  •    
       

    #2
    Odp: Wymarzona suknia ślubna

    Śliczna jest, też miałam coś w tym stylu tzn. skromna bez setek zbędnych dodatków...


    Gdy wychodziłam za mąż marzyła mi się suknia w stylu księżniczki, jednak gdy je zaczynałam mierzyć no cóż świata z nóg nie zwalałam. W końcu zaproponowano mi moją suknię i gdy ją tylko założyłam wiedziałam, że to jest to!

    Nie wszystkim musi się podobać to kwestia gustu, każdy ma inny








    Skomentuj


      #3
      Odp: Wymarzona suknia ślubna

      Jest ładna, ale dla mnie odrobinę zbyt skromna. Też nie jestem zwolenniczką nie wiadomo jak bogatych i strojnych kreacji, ale zawsze chciałam by moja suknia była taka niecodzienna, wyjątkowa, w końcu zakłada się ją raz w życiu Fason moja ma podobny, tyle że jest bez ramiączek i górną część ma zdobioną kryształkami, które pięknie błyszczą w słońcu... Nie mogę się doczekać, aż ją założę i pokażę się w niej ukochanemu!

      Skomentuj


        #4
        Odp: Wymarzona suknia ślubna

        Moja wymarzona suknia slubna to wyciete plecy i zwiewna do dolu, najprostsza a jak urocza

        Skomentuj


          #5
          Odp: Wymarzona suknia ślubna

          Najważniejsze, to aby wybrać suknię taką, jaką się chce mieć, nie słuchając nacisku ze strony znajomych czy rodziny. Mnie wszyscy namawiali na suknię typu "syrenka", bo ponoć mam do niej świetną figurę, ale ja takiej nie chciałam, więc nie dałam się złamać ;-)

          Skomentuj


            #6
            Odp: Ozdoby ślubne

            Przeglądam sobie w internecie dodatki i dekoracje ślubne do sukni i kurcze chyba jakoś tak jest, że jak coś ma w nazwie ślub to już zaraz pojawia się absurdalna cena. Ostatni koleżanka mi mówiła, że dała za kawałek druta ze sztucznym kwiatkiem 180zł . Ogólnie to raczej kupujecie takie rzeczy w sklepach ślubnych, czy może lepiej w jakiejś kwiaciarni coś zamówić, może to taniej wyjdzie? albo może któraś z was próbowała samemu zrobić sobie ozdoby ślubne? Np. do włosów?

            Przy okazji chciałam zapytać też ozdoby ślubne na tort? Figurki czy coś innego?
            Chodzi mi o to czy warto tam zamówić jakieś ozdoby ślubne na tort, bo to wiadomo, że to jest z cukru, czy tam jakiejś masy cukrowej i nie wiadomo w jakim stanie przyjdzie przesyłka, tym bardziej latem. Chyba by trzeba napisać i zapytać jak zabezpieczają towar przed upałem i uszkodzeniami przy wysyłce. Pewnie mają jakieś sposoby.
            Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 30-05-2014, 18:13.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Wymarzona suknia ślubna

              Właśnie Sadra, ceny kosmiczne, zdjęcie w sukience nie wiem, niebieskiej trzy razy tańsze niż to w ślubnej, to samo z tortem, bukietem itp itd. Byłam ostatnio zapytać o wiązankę. Pani powiedziała, że tak 150-180zł. Nie zależy mi aż tak, chyba im się popitoliło cos. W dniu ślubu mam zamiar lecieć do kwiaciarni i na miejscu raz dwa cos wykombinować, najwyżej w domu podrasuję, mam ten komfort, że dodatki będą w odcieniu czerwieni więc na pewno coś się znajdzie.Nie przyznam się wcale na co mi ten bukiecik

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Wymarzona suknia ślubna

                ja swoją suknię ślubną można powiedzieć że kupiłam przez internet. Pani, która zajmuje się tymi zamówieniami zdjęła ze mnie miarę a ja oglądając różne suknie w katalogach wybierałam sobie jak ma ona wyglądać (np. z jednego modelu miałam dół sukni, z innego gorset) Po 8 tygodniach miałam suknie gotową do odbioru. Była taka jak chciałam i za naprawdę niską cenę.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Wymarzona suknia ślubna

                  Ja upatrzyłam sobie suknię i muszę umówić się na przymiarkę. Ślub co prawda biorę w przyszłym roku ale chcę mieć już gotową suknie by ze spokojem zająć się innymi sprawami związanymi ze ślubem
                  Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 24-05-2014, 08:30.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Wymarzona suknia ślubna

                    Mnie się bardzo podoba ta suknia - jest prosta i skromna, a jednocześnie elegancka Nienawidzę tych wszystkich dodatków, tiuli, przyszywanych cekinów i perełek.

                    Kilka lat temu, kiedy koleżanka szukała sukni dla siebie i zabrała mnie na przymiarki, zobaczyłam suknię swoich marzeń. Była prosta, bez żadnych udziwnień. Dość obcisła góra i delikatnie luźniejszy dół. Ale wyróżniało ją to, że pokryta była delikatną koronką, jakby pajęczą siecią - nigdy wcześniej i nigdy potem nie widziałam już czegoś takiego. Niestety, kiedy ostatnio przechodziłam koło tego sklepu, okazało się, że został zlikwidowany, więc będę musiała zadowolić się czymś innym

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Wymarzona suknia ślubna

                      ja mialam bardzo prostą, rozszerzaną ku dołowi, śliczną. byla wyporzyczona - nie żałuje, ze mi w szafie teraz nie zalega, mam pamiatke na zdjeciach.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Wymarzona suknia ślubna

                        Ja miałam suknię taką jak mi się zawsze podobała i nie liczyło się dla mnie zdanie innych, to był mój dzień i to ja miałam się dobrze czuć w tym co na sobie miałam

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Wymarzona suknia ślubna

                          Te wymarzone suknie były piękne ale nie na moją figurę Nie żałuję tej co miałam na sobie bo była taka jaką chciałam ale w sukniach jest tak że kazda jest wyjątkowa

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Wymarzona suknia ślubna

                            Ja jak szukałam sukni, to poprostu szukałam na google grafika, oglądałam, oglądałam, aż w końcu znalazłam i oszalałam na punkcie jednej z sukni...kliknęłam w nią i okazało się, że jest to Emmi Mariage - Romance.
                            Zaczęłam płakać przy mamie, że nie mam 5000 zł na suknie z dodatkami, że wreszcie znalazłam tę wymarzoną a nie stać mnie na nią, na co mama mi powiedziała "córciu, a nie możesz jej poszukać w ogłoszeniach? Przecież na pewno już ją ktoś gdzieś kiedyś kupił?"
                            To był strzał w dziesiątkę!
                            Kupiłam ją w Krakowie u Pani, która była takiego samego wzrostu, tak samo drobna jak ja, po prostu trafiło mi się jak ślepej kurze ziarenko
                            Zakupiłam ją za 1400 zł, sprzedałam za 1000 zł tydzień po ślubie

                            P.S Ja miałam przeźroczysty gorset z tyłu, ciałko było widać, mniamusi a suknie kupiłam od tej Pani z napisem "we dwoje". Bez rękawiczek, bo nie lubię a welon miałam swój, tez haftowany



                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Wymarzona suknia ślubna

                              moją wymarzoną suknią jest ta którą miałam, czyli krótka z przodu długa z tyły, przepięknie podkreślający piersi gorset, zamknięty długi welon

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X