Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Objawy porodu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Objawy porodu

    u mnie zaczęły się bóle z krzyża już w nocy, całą noc były regularne, rano wstałam w łazience zobaczyłam jakiś śluz i krew. Ubraliśmy się z mężem i pojechaliśmy do szpitala bo się przestraszyłam. Tam lekarz powiedział, że to wypadł czop, ale nie ma rozwarcia i żebym została. Jak zapytałam ile może potrwać to nawet kilka dni jeszcze, aż zacznie się poród bo na KTG nic nie pokazywało, że coś się dzieje. Tak więc stwierdziłam, że w nosie mam szpital i wracam do domu. W domu koło 17 bóle były już tak mocne, że wróciliśmy do szpitala, a tam dalej lekarz twierdził, że rozwarcia nie ma i w ogóle. Na szczęście sprawa nabrała obrotu i o 23.05 zostałam szczęśliwą mamą.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Objawy porodu

      U mnie było małe plamienie, ale skurczy brak. jednak wspólnie z meżem podjęliśmy decyzję, że pojedziemy do szpitala zrobić ktg. Tam mnie zatrzymano, bo stwierdzono, że nie ma sensu jechać już do domu i tam czekać jak mogę te ostatnie godziny być pod opieką lekarzy w szpitalu. Po trzech godzinach pojawiły się pierwsze skurcze. A w nocy urodziłam.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Objawy porodu

        Ja na tydzien przed czułam się dziwnie byłam jakaś zdenerwowana choć nie miałam powodu, nie mogłam zasnąć a kiedy wzięłam kąpiel poczułam się jakoś spięta a brzuch zaczął mi się spinać. W nocy miałam kilka nieregularnych silnych skurczy które spowodowały rozwarcie ale tylko na 2 cm. Tydzień później miałam prowokację

        Skomentuj


          #49
          Odp: Objawy porodu

          Ja mialam trochę twardszy brzuch i wydawało mi się że pjawiły mi się jakieś upławy, pojechałam do szpitala i okazało się że to leciutko sączą mi się wody płodowe, wróciłam do domu od kelarza, i chlusneło ich więcej więc szybka zbiórka i jazda do szpitala

          Skomentuj


            #50
            Odp: Objawy porodu

            ja miałam to szczęście, że nie odszedł mi ani czop ani wody płodowe. wszystko zadziało sie dopiero na sali porodowej. Przynajmniej do szpitala nie jechaliśmy jak na sygnale.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Objawy porodu

              Właśnie zawsze mnie zastanawia jak bardzo opanowani muszą być mężczyżni żeby dowieźdź żonę do szpitala w godzinach szczytu. W dużyc miastach to jest jakaś masakra ;p

              Skomentuj


                #52
                Odp: Objawy porodu

                To chyba nie ma różnicy czy mieszkasz na wsi czy w mieście, bo faktycznie w miastach jest duży ruch i duze korki.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Objawy porodu

                  U nas jeszcze na trasie do szpitala jest jeden przejazd kolejowy ze szlabanem i niestety jak jechaliśmy do szpitala to właśnie jechał pociąg oczywiście od razu ustawił się sznur samochodó a ja się stresowałam ;(

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Objawy porodu

                    Ciekawych rzeczy się dowiedziałam, jestem w 5 miesiącu i interesują mnie takie sprawy.
                    zestaw hydroforowy

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Objawy porodu

                      Oj sama bardo się bałam Ale pocieszałam się tym,ze przecież kobiety rodza od niepamiętnych czasow i jakoś sobie radzą

                      Powiem Wam, że warto jest spisać sobie plan porodu:
                      https://rodzinazdrowia.pl/jestes-w-c...nuj-swoj-porod

                      Na stronie jest to opisane. Możecie sobie rozpisac swoje oczekiwania co do dnia porodu. Oraz szpital powinen to respektować. Warto jest sobie to wszystko uzgodnić z Waszym ginekologiem

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Objawy porodu

                        No właśnie, kobiety rodzą od niepamiętnych czasów i zawsze dawało radę, oczywiście sytuacje bywają różne i nie raz czytało się czy słyszało o tym jak kłopotliwe było dotarcie do szpitala

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Objawy porodu

                          Ja myślę, ze jak przyjdzie ten czas to każda z nas wie, że to już to

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Objawy porodu

                            Z tego wątku każda kobieta na pewno dowie się bardzo dużo.Jestem tego pewny nawet na 100 procent.Taki już jestem.
                            https://odpustowe.pl/kategoria-produktu/party-time/

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Objawy porodu

                              Mój TRZECI PORÓD wyglądał tak. Nie było tak strasznie, chyba pierwszy był najgorszy, brrrrr

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X