Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Duży brzuszek u niemowlęcia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Duży brzuszek u niemowlęcia

    Mój 1,5 miesięczny synek ma duży i wystający brzuszek Brzuszek wystaje po bokach. Maluch zachowuje się normalnie ,robi eleganckie kupki i cała reszta bez zastrzeżeń. Tylko ten brzuszek ... Czy to normalne
  •    
       

    #2
    normalne...a jeśli możesz to zrób foto brzuszka i wtedy Ci napisze,czy moja tez tak miała jak twój

    Skomentuj


      #3
      Napisane przez Agneta1986 Pokaż wiadomość
      Mój 1,5 miesięczny synek ma duży i wystający brzuszek Brzuszek wystaje po bokach. Maluch zachowuje się normalnie ,robi eleganckie kupki i cała reszta bez zastrzeżeń. Tylko ten brzuszek ... Czy to normalne
      Wcześniej miał mniejszy że teraz niepokoi Cię jego kształt?


      Skomentuj


        #4
        Wedlug mnie to wsszystko ok...moj synek ma plaski brzuszek tylko wtedy jak jest glodny

        Skomentuj


          #5
          mojemu tez się "rozlewa" tak dziwnie na boki, ale jakoś mnie to nie niepokoi, skoro na brzuszek sie Mały nie skarży...

          Skomentuj


            #6
            Moja córeczka też miała wielki brzuszek jak była mniejsza, też się niepokoiłam, ale położna powiedziała mi, że gazy zbierają się u niej w brzuszku i dlatego jest taki wzdęty. Agatka szybko przybierał na wadze więc wielki brzuszek też był tego objawem Myślę, że nie powinnaś się martwić, a przy następnej wizycie u lekarza zapytaj o to

            Skomentuj


              #7
              własnie z tym brzuszkiem mam pytanie

              Moja córka skończyła roczek i jak ja kąpalam dzisiaj to rzucił mi sie w oczy jej brzuszek taki troszke duży ogólnie ona jest drobna i szczuplutka niewiem czy to normalne .

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Duży brzuszek u niemowlęcia

                wiesz co, mój maluch też ma wystający brzuszek, ale nie przejmuję się tym słyszałam , że to normlane, po prostu ich narządy ledwo się mieszczą w małym ciele.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X