Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

    Dziewczyny jakie polecacie zabawki dla dzieci w wieku od 6 miesiąca życia. Macie jakieś, które się u Was sprawdziły? Mój synek jak na razie ma same grzechotki, gryzaki i szeleszczące maskotki. Chciałam kupić mu coś nowego żeby trochę urozmaicić ten nasz czas. Podpowiecie coś? Zdjęcia mile widziane
  •    
       

    #2
    Odp: Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

    u nas super zabawką służącom nam tak naprawdę do teraz było małe pianinko z fisher price takie do rączki - jest stosunkowo lekkie, melodie sa przyjemne nawet dla dorosłego hehe, u nas upadało po sto kroć i nic sie nigdy z nim nie stało, Zosia lubi sie nim bawic do teraz, jej druga miłosciom byla zyrafa Sophia przydatna przy ząbkowaniu i hit wsrod jej zabawek to książeczki te w miekkiej oprawie jak i w twardej, kolorowe, czarno-biale - kocha je od bardzo bardzo dawna

    Skomentuj


      #3
      Odp: Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

      O może poszukam faktycznie pianinka. Zaintrygowała mnie Żyrafka Sophia, odnalazłam ją w necie i hmm... wydaje mi się strasznie droga. Ok 60 zł za gumową żyrafkę. Nie wiem dlaczego ale przypomina mi gumową zabawkę do gryzienia jakie kupowałam swojemu psu Z drugiej strony jestem w stanie uwierzyć, że dzieci się nią zachwycają. Jest inna niż pozostałe zabawki i bardzo "chwytna"

      Skomentuj


        #4
        Odp: Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

        zyrafka jest droga to fakt my dostalismy w prezencie - ale to kultowa zabawka i ma troche lat bo została wyprodukowana w 1961 - jest wykonana w 100% z naturalnej gumy otrzymywanej z soku drzewa Hevea z tego co pamiętam ale dzieciaki ją kochają bo ma cos w sobie

        Skomentuj


          #5
          Odp: Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

          przypomniałam sobie mikaa997 jeszcze o jednej zabawce która cieszyła sie dużym zainteresowaniem mojej Zosi a mianowicie była to piła kupiona w Tesco była ona plastikowa - bardzo lekka ona ma takie dziurki i łatwo sie ja łapało a w srodku byl dzowneczke wydajacy dzwiek - jak znajde jakies foto to Ci przesle

          Skomentuj


            #6
            Odp: Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

            Podejrzewam, że masz na myśli piłkę w tym rodzaju:
            http://www.decoraliki.pl/2112,pilka-...bieska-0-.html

            Mam rację?

            Skomentuj


              #7
              Odp: Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

              Zerknij sobie do tego sklepu - http://www.bajkowakolekcja.pl Ja ostatnio kupiłam tam maskotkę Świnki Peppa, a dokładnie ten model:

              Dziecko miało frajdy co nie miara

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

                Dzięki za podpowiedź. Mój na razie maskotkami się nie bawi. Mam wrażenie, że są dla niego nudne, nic nie robią i średnio się je gryzie ;p

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

                  u nas od tamtego okresu do obecnego ciesza sie małe misie z sagi mała łatwo je chwytała do rączki nie zrobiła sobie krzywdy, bonie sa cieżkie, jednak wymagały częstego prania

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

                    No właśnie z dziećmi tak to jest, upatrzą sobie coś czego człowiek by się nawet nie spodziewał. Dobrze, że polubiła misie z Sagi. Dla Ciebie herbatka a dla niej misio

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

                      to prawda, dziś już mała ma dla nich domek klocki a na świeta planujemy kupić plac zabaw jedyne zabawki z którymi się nie rozstaje kiedyś szukaliśmy po chałupie jednego misia który wpadł pod kanapę

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

                        Najbardziej słodkie jest dla mnie gdy dziecko ma jedną jedyną ulubioną maskotkę z którą się nie rozstaje. Mojej siostry córa miała takiego misia, tzn nadal ma. Już jest tak zmasakrowany po 10 latach a i tak jest jej numerem 1

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

                          Oj.. u nas była lalka z którą mała spała jednak po roku już zmasakowana rozpadła sie i kupiliśmy identyczną, jednak jej nie zaakceptowała;/
                          ma jednego misia bez którego by chyba nie zasneła, problem w tym ze to miś nestle, w razie rozpadu, trudno było by go zdobyć

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

                            Ojj to chrońcie Misia Nestle bo będzie krzyk

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

                              Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                              Podejrzewam, że masz na myśli piłkę w tym rodzaju:
                              http://www.decoraliki.pl/2112,pilka-...bieska-0-.html

                              Mam rację?
                              tak o coś takiego mi chodziło ja nasza kupiłam w tesco i Zosia ją bardzo lubiła i teraz nadal sie ją bawi i ją polecam do zabawy

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X