Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Do dekoracji ścian

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Do dekoracji ścian

    Dekoracje ścian można wykonać na wiele sposobów – wyróżniając je unikatowym kolorem, ciekawą fakturą, tapetą czy oryginalną okładziną. Ja uwielbiam połączenie tapet i gładkich ścian, pomalowanych farbą.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Do dekoracji ścian

      Kamieniem teraz sie dekoruje.

      Skomentuj


        Odp: Do dekoracji ścian

        Ja polecam fototapety, dzięki temu jem codziennie śniadanie mając widok na Paryż w całej jego okazałości.

        Skomentuj


          Odp: Do dekoracji ścian

          Jeśli chodzi o dekoracje ścienne, to polecam zainwestować w kinkiety na ścianach. Kinkiety świetnie akcentują wybrane elementy na ścianie np. obrazki. Ja po remoncie łazienki kupiłam np. kinkiet łazienkowy nowoczesny. I teraz łazienka wygląda o niebo lepiej.

          Skomentuj


            Odp: Do dekoracji ścian

            Myślę, że bardzo dobrym wyborem będzie zastosowanie fototapety https://kuznianaklejek.pl/fototapeta.html. Jest to nie tylko ciekawe urozmaicenie wnętrza, ale też może służyć jako jego optyczne powiększenie. W tym celu zdecydowałbym się na tapetę 3D, np. z jakimś krajobrazem. Zbliża się zima, więc tapeta z słoneczną plażą lub pięknymi górami, będzie jednym ze sposobów na rozweselenie codzienności

            Skomentuj


              Odp: Do dekoracji ścian

              Mi marzą się jakieś fajne dodatki żeglarskie na przykład takie https://nautix.pl/marynistyczne-deko...drewno-mosiadz

              Skomentuj


                Odp: Do dekoracji ścian

                Szukasz oryginalnej ozdoby do swojego domu? A może obraz z mchu? Sprawdź ofertę sklepu internetowego Laswsloiku.pl

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Do dekoracji ścian

                  To ja polecam zabawę paletami Dużo przyjemności daje i wymaga niewielkiego nakładu finansowego. Wystarczy wygospodarować trochę wolnego czasu i można wykreować coś naprawdę pięknego, a przede wszystkim oryginalnego i praktycznego zarazem. Na ścianie sprawdzi się jakaś półeczka lub regał. Ważna jest jednak jakość samego materiału. My mamy dobre sprawdzone źródło PALETYCENTRUM i je oczywiście polecamy, można u nich kupić nowe lub używane europalety.

                  Skomentuj


                    Odp: Do dekoracji ścian

                    A mnie się bardzo podobają okładziny ścienne i parapety z granitu. Tylko tego sama raczej nie zrobisz i nie jest to tanie...

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X