Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

    Tym razem po nagrodę zapraszamy violken!
    Kochana mamo śliniącego się niemowlaka, przeslij swój adres w prywatnej wiadomości.

    Pozostałe osoby zapraszamy na kolejne zadanie - w piątek!
    pozdrawiamy )
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

      a nie mialo byc max 5 zdan?

      Skomentuj


        #33
        Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

        Mimo wszystko gratuluje serdecznie)

        Skomentuj


          #34
          Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

          Wydaje mi się że wybrana odpowiedź jest troszkę dłuższa niż 5 zdań ,ale naprawdę pomysłowa. Gratulujemy!!!

          Skomentuj


            #35
            Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

            A wniosek z tego taki, że w przyszłości w konkursach nie trzeba się sztywno rzymać regulaminu Radosna twórczość nie ma granic

            Skomentuj


              #36
              Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

              też mi się wydawało, że zdań ma być max 5! wychodzi na to, że regulamin jest po to żeby był a nie po to żeby go przestrzegać
              mimo wszystko gratuluję

              Skomentuj


                #37
                Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

                Macie rację! W ferworze wybierania najfajniejszej wypowiedzi umknął nam zapis o pięciu zdaniach - wybaczcie nam tym razem, a następnym lepiej przemyślimy to ograniczenie
                pozdrawiamy!
                pozdrawiamy,
                Redakcja MamoToJa.pl

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

                  Wiemy już, co będzie do wygrania w tym tygodniu!

                  Wkładamy do koszyka:
                  dla Mamy:
                  zestaw Yves Rocher: Kompleksowa pielęgnacja przeciwzmarszczkowa + krem na dzień, serum modelujące owal twarzy + żel pod oczy
                  + książkę "Czego się nie robi dla mężczyzny"
                  + książkę "Szkrab - instrukcja obsługi"
                  i dla dzieci:
                  + kolorowankę "Lilla Lou"
                  + zabawkę "Friends od the Move"
                  dla wszystkich: płytę "The Brazil connections"

                  Po zadanie weekendowe zajrzyjcie, jak zwykle - w piątek koło 17.00

                  Attached Files
                  pozdrawiamy,
                  Redakcja MamoToJa.pl

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

                    Zadanie na weekend 18-20 lipca:

                    Wybierz dowolny artykuł z Babyonline.pl dodany do serwisu w lipcu! i powiedz nam, co o nim sądzisz.

                    Zasady:
                    - odpowiedzi wpisujemy w tym wątku,
                    - wklejamy link do komentowanego artykułu,
                    - wpisujemy krótki komentarz. Krótki, czyli najchętniej do 5 zdań

                    Do zgarnięcia:
                    zestaw Yves Rocher: Kompleksowa pielęgnacja przeciwzmarszczkowa + krem na dzień, serum modelujące owal twarzy + żel pod oczy
                    + książka "Czego się nie robi dla mężczyzny"
                    + książka "Szkrab - instrukcja obsługi"
                    + kolorowanka "Lilla Lou"
                    + zabawka "Friends od the Move"
                    + płyta "The Brazil connections".

                    Na odppowiedzi czekamy do niedzieli do północy, wyniki w poniedziałek, na adres czekamy przez tydzień!

                    pozdrawiamy,
                    Redakcja MamoToJa.pl

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

                      http://babyonline.pl/rodzina-powinna...,15939,r1.html
                      Jak najbardziej wspólne posiłki są wskazane i to już od najwcześniejszych miesięcy Córcia odkąd zasiada z nami przy stole w swoim wielkim tronie, i bardzo chętnie wyciąga łapki po coraz to nowe przysmaki. Zanim zaczęliśmy to praktykować, mąż starał się naszego niejadka przekupić telewizorem (paskudnik jeden niedobry dziecko mi psuć chciał), co skutkowało mężem w zupce i zapłakanym dzieckiem Teraz Oliwia sama chętnie je, oczywiście nadal najciekawsze i na pewno najlepsze rzeczy są na naszych talerzach, więc skutecznie podbiera nam łapkami co smakowitsze kawałki,ale najważniejsze, że robi to z radością.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

                        http://babyonline.pl/czy-wszystkie-d...,15925,r1.html

                        Nigdy wcześniej nie pomyślałam, że moje dziecko rozwija się nieprawidłowo, dopóki progu naszego mieszkania nie przekroczyła moja ciotka , wszystkowiedząca bezdzietna panna tzw. "stara dewotka".
                        Już na wstępie jej pytanie - dlaczego on jeszcze nie ma ząbków?- wprawiło nas w beznadziejny nastrój. Później było tylko gorzej:
                        -dlaczego on nie chce tego jeść?
                        - czy on nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu?
                        - czy on w ogóle gaworzy?
                        - już powinien umieć chodzić( moje dziecko ma 9 m-cy)!!
                        Patrzyłam na męża, on na mnie i oboje chyba mieliśmy tę samą myśl (KOBIETO WYJDŹ!!). Niestety jak się okazało przyjechała na cały tydzień(!!!) więc czar prysł. Dosłownie cały ten czas uświadamiała nas, że z moim synkiem jest coś nie tak - bo przecież "wnuczka babki sąsiadki..." gdy była w jego wieku to miała już kilka ząbków i chodziła trzymana za jedną rączkę.
                        Nasze tłumaczenia, że każde dziecko inaczej się rozwija przynosiło tylko odwrotne skutki, twierdziła ,że powinniśmy z nim iść do lekarza, że jesteśmy młodzi, nic nie wiemy o dzieciach(!!!),jak to określiła "wielcy specjaliści się znaleźli"(?).
                        Na szczęście ratunek "przyszedł z góry", w poniedziałek ukazał się Wasz artykuł na temat rozwoju niemowlaków. Dosłownie spadliście mi z nieba. Pokazałam ciociuni, że nie tylko ja mam takie poglądy. Udało się, brzydko mówiąc odczepiła się, a już w czwartek się z nami pożegnała

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

                          http://babyonline.pl/zeby-mleczne-dl...,14601,r1.html

                          Artykuł ten pomógł mi w rozwiązaniu konfliktu z teściową. Ona uważała,że dziecku nie trzeba leczyć zębów mlecznych,ja uważałam inaczej,ale nie miałam stosownych argumentów,aby ją przekonać. Wasz artykuł mi w tym pomógł i dzięki niemu nie musiałam się po raz kolejny tłumaczyć z mojej decyzji dotyczącej leczenia zębów moich dzieci. Dziękuję.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

                            http://babyonline.pl/poporodowy-kryz...l,1824,r1.html



                            Artykuł ten uświadomił mi, że to, co się działo po narodzinach mojego dziecka w moim związku jest rzec można w wielu przypadkach standardowe i normalne, bo wpatrzeni w dziecko zapomnieliśmy o sobie.
                            Nikt i nic nie jest w stanie przygotować nas do tego, co wydarzy się po narodzinach dziecka, bo narodziny dziecka zmieniają wszystko począwszy od toku myślenia, po psychikę skończywszy na seksualności i dodatkowych kilogramach, ale artykuł ten podpowiada, co zrobić, aby …mając u boku maleństwo móc pokonać kryzys małżeński.
                            Bardzo pomocny artykuł dla małżeństw lub par, którzy są świeżymi rodzicami a w ich związku coś zaczyna się złego dziać.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

                              http://babyonline.pl/dzieci-na-faceb...5886,r1p3.html

                              Kiedy na świecie pojawia się Maleństwo rodzice mają ochotę wykrzyczeć całemu światu jacy są szczęśliwi lecz niestety niektórzy z nich traktują to bardzo dosłownie. Rozumiem, że dla każdego rodzica jego dziecko jest najpiękniejsze i chce się nim pochwalić ale wrzucanie do sieci zdjęć noworodka prosto z sali porodowej albo wstawianie fotografii nagich dzieci taplających się w basenie jest dla mnie co najmniej niesmaczne. Nie jestem przeciwniczką pokazania dziecka na kilku zdjęciach ale publikowanie setek zdjęć swoich dzieci, jak to robią niektórzy, jest dla mnie zupełnie niezrozumiałe i całkowicie też nie widzę sensu zakładania dzieciom kont na portalach społecznościowych. Sama osobiście uwielbiam robić zdjęcia swojej córeczce i chętnie dokumentuję ważne chwile jej życia ale robię to tylko na nasz prywatny użytek i mam nadzieję, że córcia będzie mi kiedyś za to wdzięczna.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

                                http://babyonline.pl/tatiana-audycka...179606,r8.html

                                I chyba to przykre, bo popłakałam się bardzo mocno, popłakałam się z żalu nad własną postawą... dla otoczenia: idealna mama, jednak tak naprawdę to tata oddaje mojej małej bezgranicznie swój czas i "przutulenie", a ja... Boże nic nie dam rady napisać , bo ryczę. Dziękuję za ten artykuł...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X