Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy ćwiczenie z dzieckiem?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Czy ćwiczenie z dzieckiem?

    Chciałabym zrzucić parę zbędnych kilogramów, ale jakoś mam opory przed gimnastyką z dzieckiem. Oglądam w internecie zdjęcia uśmiechnietych mam cwiczących jogę, a obok naśladujacych je dzieci, ale jakoś nie widzę tego tak różowo... Jak ostatnio chciałam robić brzuszki to córka stanęła mi na brzuch ;]
    A jakie Wy macie doświaczenia?
  •    
       

    #2
    Odp: Czy ćwiczenie z dzieckiem?

    U mnie to samo Córa włazi na mnie, pode mnie, po mnie... I nie ma mowy, żeby zająć ją chociaż na te pół godzinki, więc pozostaje mi czas albo kiedy śpi, albo jak tata zajmie jej czas. Tak więc u nas niewypał

    Skomentuj


      #3
      Odp: Czy ćwiczenie z dzieckiem?

      Dlatego lepiej kupić nawet zestaw do badmintona i będąc wspólnie na spacerze - pograć, a dzieciaczek może siedzieć w wózku czy we własnym ogrodzie. A taki zestaw wiele nie kosztuje, wiele miejsca nie zajmuje i można go wszędzie zabrać. Przez to daje świetną zabawę.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Czy ćwiczenie z dzieckiem?

        Ja jeżdżę ze Stasiem na rolkach świetna zabawa, jeśli Twoje dziecko to polubi

        Dobra rada, żeby nie jeździć daleko od domu w razie jakieś kraksy
        Żyję według zasady:
        "Adwokat niech głowę, a koń niech ma nogi. "

        Jeśli zajęcia dodatkowe to tylko sportowe!

        Skomentuj


          #5
          Odp: Czy ćwiczenie z dzieckiem?

          dzieciaki od małego powinno się przyzwyczajać do ruchu, żeby byłą dla nich naturalna

          Skomentuj


            #6
            Odp: Czy ćwiczenie z dzieckiem?

            To już faktycznie lepiej zaopatrzyć się chociażby w skakankę albo babinktona i na zewnątrz z dzieckiem poruszać się. Ja tam akurat na brak ruchu przy moich dzieciach nie narzekać. Tyle co ja w ciągu dnia się nalatam aż głowa pęka Mi moja córka też na 100 % nie ułatwiałaby ćwiczeń w domu także nawet nie próbuję



            Skomentuj


              #7
              Odp: Czy ćwiczenie z dzieckiem?

              ja chodzę z Zośka na basen i tam ćwiczę pływanie - oczywiście, a w domku to ciężko znaleźć czas na to - Młodziak już chodzi więc dość się za nią nabiegam, chodzimy dużo na spacery - nie bierzemy wózka - chodzi dłuższą trasę na swoich nożkach a jak jest zmęczona to ja dzwigam jest słodki ciężar to też ćwiczy masę mięśniowa

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Czy ćwiczenie z dzieckiem?

                Basen to fajna sprawa. My byliśmy z Mają też kilka razy.Ze Stasiem jeszcze nie mieliśmy okazji ale na pewno nadrobimy to.



                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Czy ćwiczenie z dzieckiem?

                  W domu przy dzieciach nie da się solidnie poćwiczyć ale od czego są tatusiowie? Przez pół godziny mogą się zając dzieckiem

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Czy ćwiczenie z dzieckiem?

                    basen jest bardzo fajnym zajeciem, zarowno dla dziecka, jak i mamusi razem z moja coreczka mamy bardzo fajna zabawe, a przy okazji woda jest dla mnie duzym relaksem

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Czy ćwiczenie z dzieckiem?

                      Basen z dzieckiem to chyba najlepszy możliwych rodzajów ćwiczeń i także polecam,dzieciaki bardzo szybko łapią i chętnie pływają,aż ciągnie je do wody,im wcześniej zaczniemy tym oczywiście lepiej

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Czy ćwiczenie z dzieckiem?

                        Napisane przez twistcar_pl Pokaż wiadomość
                        Basen z dzieckiem to chyba najlepszy możliwych rodzajów ćwiczeń i także polecam,dzieciaki bardzo szybko łapią i chętnie pływają,aż ciągnie je do wody,im wcześniej zaczniemy tym oczywiście lepiej
                        my wlasnie jezdzimy na basen - dziecie szczesliwe i mama tez - mnie to odpreza i relaksuje a jak uada mi sie cos kcal zgubic to tym lepiej, ja preferuje tez długie spacery bo to tez forma aktywnosci dla mamy

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Czy ćwiczenie z dzieckiem?

                          U mnie też były już rolki ale jakoś bardziej spodobała nam się piłka halowa mąż często jeździ z synem na treningi także dla obu muszę teraz szukać jakiś dobrych butów i koszulek. W sumie ostatnio znalazłam takie hurtowe wyprzedaże i chyba coś dla nich zamówię

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Czy ćwiczenie z dzieckiem?

                            Mój mały póki co biega dużo dużo dużo aż za dużo. Na basenie jak jest to tata musi go trzymać, bo ma 2 latka i jeszcze pływać nie umie. Ale np włącze muzyke by trochę poćwiczyć to powtarza za mną .

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Czy ćwiczenie z dzieckiem?

                              Czytając ćwiczenia myślałam o intensywnym ćwiczeniu z malcem
                              Potańcówki w domciu przy muzyce czasami robimy, swego czasu intensywnie spędzałyśmy czas na dworze jeźdżąc na rowerku lub hulajnodze, do póki pogoda na to pozwalała a na czapkę mieścił się jeszcze kask, na koniec sezonu szkoda kupować nowego, który na wiosnę może okazać się za mały

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X