Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaką pralkę wybrać?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Jaką pralkę wybrać?

    cenna uwaga, ja patrzyłam na wymiary i mimo iż wsad 5 kg, to u mnei lepiej sprawdza się czesto o mało,

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Jaką pralkę wybrać?

      Ale jeśli decydujemy się na duży wsad to też warto pomyśleć o funkcji 1//2 wsadu. Ja niestety jej nie mam i czasem (bardzo rzadko) zdarza się że mam mało rzeczy a pranie muszę zrobić.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Jaką pralkę wybrać?

        Ogólnie jestem zwolenniczką sprzętu AGD marki Beko, ale jeśli chcesz zastosować się do całkowicie obiektywnych kryteriów, to zobacz sobie różnego rodzaju rankingi pralek na Internecie i porównaj co będzie dla Ciebie najlepsze

        Skomentuj


          #19
          Odp: Jaką pralkę wybrać?

          Szukając zwracałam uwagę na zabezpieczenia przed dziećmi i czy mogę opóźnić start o kilka godzin. Znalazłam i jestem zadowolona mam polar

          Skomentuj


            #20
            Odp: Jaką pralkę wybrać?

            Ja w końcu znalazłam pralkę marzeń..i to w bardzo przystępnej cenie :-) Ma wsad 6 kg, ale wymiary tradycyjne czyli 45 głębokość i 60 cm szerokość. 15 programów, w tym baby care do prania ubranek niemowlęcych. Posiada równiez zabezpieczenie przed dziećmi i sama dobiera ilosć wody do prania, ma wbudowaną wagę i wogóle z opisu wygląda na bardzo dobrą. Model to Beko 61032. Klasa A++ więc oszczędna. I jeszcze trafiłam na promocję w media expert..zamawiając za gotówkę przez internet zapłaciłam 799 zł, koszt dostawy o zł. Jak juz dotrze i coś wypiorę to dam znać jak się sprawdziła :-)

            Skomentuj


              #21
              Odp: Jaką pralkę wybrać?

              ja ma pralke firmy Beko plusem jest darmowa 5 letnia gwarancja na wybrane modele - ja taki model mam, oraz dostep do czesci zamiennych poprzez strone w razie jakby cos sie zepsuło, pranie jest dobrze wyprane i wywirowane, najkrótszy program trwa jakieś pół godziny - ale ja z tej funkcji nie korzystam - nie mam takiej potrzeby przy zakupie bałam sie iz troszke to marka przereklamowana ale mąż widział w niej same plusy i powiem iz ja tez z perspektywy czasu jestem z niej zadowolona

              Skomentuj


                #22
                Odp: Jaką pralkę wybrać?

                z tego co słyszałam, to teraz po zakończeniu gwarancji sprzęt się od razu rozpada, kupiłabym prostą w obsłudze pralkę, któa nie będzie jakoś specjalnie naszpikowana elektroniką, bo takie zawsze są najdroższe w naprawie możecie też poczytać http://www.*********************/wiadomosc/jak-wybrac-pralke/308/

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Jaką pralkę wybrać?

                  Przede wszystkim to pralka powinna mieć dobrą klasę energooszczędności, przynajmniej bo A+++ i cicho prać. Moja pralka od lg ma przydatne programy w tym program szybki 30 minutowy, z którego najczęściej korzystam.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Jaką pralkę wybrać?

                    Ja wziełam Beko z fukcja prania typowo dla dzieci. Jest nawet pranie na +15 mnut czyli dobre dla niemowląt, które w sumie się nie brudzą tylko sa przebierane bo im się uleje Więc ubrana są przepłukiwane i najczęście to pranie stosuje.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Jaką pralkę wybrać?

                      Oooooooooooooooooo, to będzie wielkie wyzwanie, bo chcemy się wprowadzić za rok do domu, który wybudowaliśmy sobie i będzie trzeba pomyśleć o sprzęcie.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Jaką pralkę wybrać?

                        No my właśnie tez kilka dni przed porodem na swoje poszliśmy i rodzice Nam kupowali sprzęt. miałam mega problem z pralką - jest taki wybór - 2 modele były idelne ale wybrałam wg promocji i według łatwej obsługi. Tak beko jest opisana tak , że nawet mój maż bez pytania potrafi obsłużyć

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Jaką pralkę wybrać?

                          Mi każdy Beko odradza, nawet sprzedawca na ucho odradza Beko, także na Beko nawet nie będę patrzeć. Aaaaaaaaaa jeszcze troszkę czasu mamy na to.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Jaką pralkę wybrać?

                            A ja właśnie mam pralkę BEKO..długo nie mogłam się zdecydować na żadną. Miało być w miarę tanio ale dobrze jakościowo. No i ktoś polecił mi właśnie BEKO. I teraz ja ją polecam dalej..praleczka przyjechała do mnie dwa miesiące temu i jestem z niej bardzo zadowolon. Ma 16 programów w tym specjalny do prania ubranek dziecięcych Baby protect :-) jest oszczędna A++, pracuje niezbyt głośno, ma wbudowaną wagę, więc sama dobiera ilość wody a ubranka przez nią wyprane są czysciutkie i pachnące. Oczywiście nie każdy model tej firmy jest polecany. Ten który ja mam to BEKO WMB 61032 PL PTM i kosztowała 1000 zł. Za taką cenę taka jakość jest rzadko spotykana :-) więcej o tej praleczce mozesz poczytać na stronie media expert - http://www.mediaexpert.pl/pralki-fro...IfrBoC3Z_w_wcB

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Jaką pralkę wybrać?

                              Ja też mam Beko i powiem Wam szczerze, że dobre mają pralki. Choć teraz jak będe zmuszona kupić kolejną, to moim nowym nabytkiem bedzię jakas z tymnowym bębnem który tak nie lata po całej pralce i nią nie rzuca. Bo te gumy od wirującego bębna bardzo szybko się wyrabiają.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Jaką pralkę wybrać?

                                haha ja również mam Beko z funkcjamy dla dzieci za 800 zł w promocji kupiliśmy. Jest tak banalna w obsłudzę, że nawet dziecko potrafiące czytać by ją obsłużyło. Każda funkcja na pralce jest dokładnie opisana, czarno na białym .

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X