Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czas wolny

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Czas wolny

    U mnie zawsze dobra ksiązką albo fajny film. Jak tylko przyjdzie wiosna to wracam na rowerek

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Czas wolny

      Ja na pewno zacznę wyprawiać sie na wiosnę do parku i w plenery.

      Skomentuj


        Odp: Czas wolny

        Dla mnie czas wolny oznacza po prostu leniuchowanie. Nie mam jakichś konkretnych zainteresowań.
        Drobiazgi świadczą o wielkości człowieka, ot co.

        Skomentuj


          Odp: Czas wolny

          Dobra organizacja i na wszystko znajdzie się czas - na ksiązkę, kino, rower, zabawy z dzieckiem i zabawy z mężem

          Skomentuj


            Odp: Czas wolny

            Czas wolny spędzam zazwyczaj z rodziną. Dbamy o to aby spędzać razem jak najwięcej czasu.
            - Zło lubi ciemność.
            - Dlaczego?- spytał Seth.(...)
            - Bo zło lubi się kryć.

            Skomentuj


              Odp: Czas wolny

              Ja czas wolny przeznaczam na odpoczynek i relaks chociaż z maluchem nie zawsze mi się to udaje. Jak mała idzie na popołudniową drzemke to czasem włacze sobie jakiś serial albo obejrze ciekawy film jak akurat na jakiś trafie. kiedyś rzadziej cokolwiek oglądałam, ale od jakiegoś czasu mam nowy pakiet (ten co mam można sobie xxxxxx i często usiade sobie, włącze jakiś kanał z serialami i oglądam jak mam czas. Poza filmami czy serialami często lubię wyskoczyć sobie też gdzieś rowerkiem na przejażdżkę lub poukładać puzzle
              Last edited by disne; 19-06-2020, 22:41. Powód: link

              Skomentuj


                Odp: Czas wolny

                Ja czasami trochę czasu spędzam tu hoteltarcza
                Last edited by disne; 19-06-2020, 22:41. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Czas wolny

                  Zajmowanie sie moimi maluszkami

                  Skomentuj


                    Odp: Czas wolny

                    Ja się wkręciłam w siłownię i netflixa - dziwne połączenie, ale mnie satysfakcjonuje

                    Skomentuj


                      Odp: Czas wolny

                      W wolnym czasie połykam książki. Dużo czytam o tematyce zdrowotnej, ale także książki fantasy.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Czas wolny

                        Chwila wolnego, gdy ma sie troje małych urwisków na oku i zapracowanego mężczyznę, nie jest łatwa do wygospodarowania. Jednak staramy się, żebym miała dzień dla siebie chociaż 2 razy w miesiącu. Staram się go zaplanować od A do Z i wykorzystać każdą chwile tego cennego czasu sam na sam ostatnio z przyjaciółką zorganizowałyśmy sobie babski dzień: wizyta u kosmetyczki, wizyta u fryzjera, odświeżenie szafy w sklepie i relaks z lampką szampana w Bubbles Bar w Warszawie. Dzięki temu głowa odpoczywa, a ja nie czuje sie jak kura domowa

                        Skomentuj


                          Odp: Czas wolny

                          W wolnym czasie to grywam sobie w gry komputerowe albo czytam książki. Średnio lubię aktywne spędzanie czasu, taki trochę leń ze mnie :P

                          Skomentuj


                            Odp: Czas wolny

                            Bardzo lubię jeździć na rowerze i spacerować po lesie, a jak pogoda nie pozwala to kocyk i książka.

                            Skomentuj


                              Odp: Czas wolny

                              ja praktykuję jogę, bardzo dużo czytam, często do obiadu oglądamy z mężem film znajdujemy jakoś czas dla siebie, nawet z maluchem

                              Skomentuj


                                Odp: Czas wolny

                                My z rodzinką w wolnym czasie wymyślamy sobie różne aktywności. Ostatnio byliśmy na strzelnicy - progun we wrocławiu. Było super, an pewno powtórzymy!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X