Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sucha skóra dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Nie wiem co o tym sądzić, ale coś mi farmaceutka tłumaczyła, że oilatum działa na coś tam jednotorowo, a emolium ponoć niweluje więcej czynników szkodliwych na raz. Nie potrafię tego powtórzyć po tej farmaceutce, ale może ktoś może mi powiedzieć o co chodzi i czy to prawda?
    Klaudia - mama Szymusia

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Dziewczyny, a mojej córci nic nie pomagało: ani Oilatum ani emolium. Katastrofa!!! Nasza pani doktor przepisała nam dopiero robioną maść witaminową i na to Gabinka poszła. Ta maść kosztowała mnie 1.70zł i zadziałała a wcześniej wydałam furę kasy i nic z tego. no ale różnie to bywa. Niech się wasze dzieciaczki trzymają tłusto i zdrowo



      Skomentuj


        #18
        hej!

        Kobietki!
        U nas też skóra była sucha jak się zaczyna sezon grzewczy zawsze mamy ten problem. Dla nas najlepszy jest emolium do kąpieli i krem emolium. Dobra też jest atopra. A maść robioną stosujemy jak nas wysypie. Mama tez podkrada emolium, niestety sucha skóra.

        Skomentuj


          #19
          Haha, lubię mieć rację Postąpiłam więc słusznie wybierając dawno temu Emolium, bo widzę że znaczna większość z Was jest zadowolona z tego wyboru co i ja
          Ja tylko nadal boję się przedszkola i szkoły, młody niby nie ma teraz objawów, ale ja dbam tak o niego...co będzie jak trafi do placówki ze wszystkimi dziećmi, zacznie robić i jeść dokładnie tak jak zdrowe dzieci, zacznie bawić się tymi samymi zabawkami, tarzać po wykładzinach, itd. itp... Boję się o to nie na żarty, nie wiem jak sobie z tym poradzić

          Skomentuj


            #20
            Mamma84 jak dokładnie nazywa sie ta maść robiona o nam też nic nie pomaga, kremu emolium już ze 3 tubki zużyłam dla majkula a ma dopiero 4 miesiące. i jest ona pewnie na receptę?


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              #21
              sucha skóra?

              Cześć wszystkim, tak sobie pomyślałam że założę nowy wątek. Mam swoje preferencje, ale ciekawa jestem czym Wy pielęgnujecie bardzo suchą skórę u Waszych bobasów?
              Klaudia - mama Szymusia

              Skomentuj


                #22
                Ja małego kąpałam w Oilatum - zdalo egzamin na 5 z +
                A po kapieli polecam oliwke w zelu firmy J&J - bardzo wydajna i zatrzymuje do 10 razy wiecej wilgoci niż przy użyciu innych balsamów i kremów.
                Last edited by antalis; 17-10-2008, 20:01.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Ja również kąpie syna w Oilatum, a po kąpieli stosuje jeszcze krem z tej samej firmy. Jestem zadowolona
                  Bartuś 26.06.08
                  Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

                  Skomentuj


                    #24
                    Ja obecnie uzywam mleczka zamiast oliwki i jestem bardzo zadowolona
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj


                      #25
                      hej!

                      A my kąpiemy się w Emolium. Nie używam już oliwki bo Mała ma już 2 latka....

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Ja polecam Oilatum i oliwke w zelu J&J - zatrzymuje do 10 razy wiecej wilgoci niz inne balsamy czy oliwki. U nas bardzo pomogla i jest super wydajna - sama ja stosuje na sobei np po depilacji :P. Najlepiej na niewysuszone ciało

                        Skomentuj


                          #27
                          ja również używam emolium, ale muszę poszukać coś innego bo niby jest lepiej ale zdaża się jeszcze łuszczenie na rączkach i klatce


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            #28
                            ja też używałam oliwki w żelu j&j ale u starszej córki
                            teraz jak urodziła sie majka też ja kupiłam bo wydawała mi sie zawsze najlepsza, niestety mała uczula


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              #29
                              U nas wyglądało to tak, że wyeliminowaliśmy wszystkie produkty mleczne, sery, jajka itp. - to pomogło. Oilatum u nas nie działało, ale w naszym domu zamieszkało na stałe Emolium Mój mały ma już ponad 3 lata i ma się świetnie, jedyny problem w tym że jestem znerwicowana na tle przedszkola - już mógłby w nim być, ale ja się boję że w przedszkolu choroba powróci, choćby od diety...

                              Skomentuj


                                #30
                                przecież można poprosic o indywidualny jadłospis dla dziecka
                                ja mieszkam w małym miasteczku i można się dogadać co do diety w przedszkolu
                                najlepiej pójdź do derektora przedszkola i dowiedz się czy tak można


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X