Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Drukarka Epson

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Drukarka Epson

    Co sądzicie o drukarkach Epson z systemem ITS? Macie w domach takie? Słyszałam, że są bardzo wydajne i oszczędne. Sama zastanawiam się nad jej zakupem. Do tego widziałam na ich stronie że jak kupuje się teraz to można dostać nie rok gwarancji a aż trzy lata na nie. Jest to super sprawa zwłaszcza, że wystarczy się zalogować na stronie: http://www.epson.pl/gwarancjanadrukarki i wypełnić formularz.
  •    
       

    #2
    Odp: Epson drukarka

    Odradzam taką drukarkę. Tak samo Lexmark - ja jestem bardzo zawiedziona.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Epson drukarka

      Ważne przy kupieniu drukarki jest to ile będziemy płacić za tusze. To jest bowiem koszt, który będziemy musieli ponosić dość cyklicznie i nie zmienimy go. Tzn. można kupować tusze zamienniki, ja je zamawiam tutaj http://tonerdodrukarki.pl/c/10/tusze-alternatywne.html ale mimo wszystko to koszt, z którym trzeba się liczyć

      Skomentuj


        #4
        Odp: Epson drukarka

        Zawsze lepiej otrzymać dłuższą gwarancję niż krótszą Promocja fajna, ale my mamy już drukarkę, która całkiem porządnie się spisuje.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Epson drukarka

          I ja swojego czasu miałam drukarkę tej firmy i też nie byłam z niej zadowolona. Kupiłam tak na szybko, bo na studia była mi potrzebna i w pierwszym sklepie kupilam a potem ciągle na nią byłam zła, bo wiecznie coś sie psuło i jak trzeba było drukować to odmawiała posłuszeństwa.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Epson drukarka

            Te drukarki są ok. Sama mam model L365 nie dawno kupowany i sprawuje się świetnie. Teraz nawet dorzucają do modeli z tej listy: http://www.epson.pl/msoffice subskrypcje MS Office Personal 365 na rok za darmo. A więc można skorzystać więcej. A ta promocja z gwarancją i tuszem przedłużona do 31,03,2017

            Skomentuj


              #7
              Odp: Drukarka Epson

              Są całkiem ok, tanie w eksploatacji i w ogóle, ale po pewnym czasie niestety przestają działać, tak, jak powinny. Sama mam taką drukarkę i obecnie to nadaje się już tylko na złom, choć jakoś bardzo stara nie jest.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Drukarka Epson

                Właśnie ciągle spotykam się z dobrymi opiniami na temat tej firmy, a mi akurat się zepsuła po krótkim czasie i gwarancja tego nie obejmowała... musiała mi się nie wydarzyć.
                badania genetyczne na raka

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Drukarka Epson

                  Ja tydzień temu kupiłam nową drukarkę tej firmy. Pierwsze wrażenia są super, chociaż nie miałam możliwości jeszcze, aby w pełni przetestować. Ja akurat kupowałam na electro.pl więc mam jakby co dwuletnią gwarancję z ewentualną realizacją w serwisie producenta więc niczego się nie obawiam.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Drukarka Epson

                    A ta kupiona drukarka jest przez Ciebie z tym systemem ITS? Bo z tego co czytaliśmy jest to obecnie zdecydowanie najtańszy system w obsłudze wielkiej filozofii z napełnianiem nie ma, a można sporo oszczędzić. Pamiętaj też, że jeśli tak to do 31.10 masz akcje - www.epson.pl/zwrot więc możesz otrzymać jeszcze zwrot za zakup + przedłużyć gwarancje. Szkoda, zeby nie skorzystać.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Drukarka Epson

                      Żeby eksploatowanie drukarki było jeszcze tańsze możesz pomyśleć o oddawaniu tonerów do skup tonerów. Również dzięki temu dbamy o środowisko.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Drukarka Epson

                        Ale o jakich tonerach Ty mówisz? W drukarkach Epson masz system ITS czyli zasilasz go samemu z pojemniczków, które oryginalne kosztują ok. 30 zł, koszt wydruku jednej strony to mniej niż 1 grosz. Ten system obecnie jest najbardziej wydajnym domowych systemem jaki wymyślono tańsze mogą być profesjonalne maszyny drukarskie, które by się nie zmeściły do domu, do tego te promocje Epson.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Drukarka Epson

                          Mam w domu drukarkę brother, sporo osób chwali tą markę bo nei ma problemów z zamiennikami do nicih, ja do sojej kupuję actisy po 15zł i wszystko działa jak należy

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Drukarka Epson

                            Ja mam ich nieco droższą wersję Ale i tam mi sie opłaca.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Drukarka Epson

                              Właśnie takie podejście jest najsensowniejsze, dobry zamiennik nie różni się zbytnio od oryginału, oczywiście poza ceną

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X