Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Skuteczna reklama

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Skuteczna reklama

    Moim zdaniem najskuteczniejsza formą reklamy jest pozycjonowanie + google adwords.

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Skuteczna reklama

      Głównym problemem współczesnej reklamy jest jej wtórność. Często rażą te same powielane w niewiele zmienionej formie treści. Moim zdaniem skuteczna reklama powinna szokować zapadać w pamięć. Efekt ten można osiągnąć poprzez dobrze wykreowany znak rozpoznawczy firmy. xxx] (bo o tym tu mowa) jest wyznacznikiem tego jakiej jakości logotyp znajdzie się potem na naszych banerach czy gadżetach reklamowych.
      Last edited by disne; 14-07-2020, 08:44. Powód: link

      Skomentuj


        #93
        Odp: Skuteczna reklama

        jak miałam swoją małą knajpkę to promowałam ją poprzez ulotki, ale to było jednak dość dawno

        Skomentuj


          #94
          Odp: Skuteczna reklama

          Co myślicie o agencji Vizer z Wrocławia? Zajmuje się wykonywaniem kasetonów reklamowych xxx . Chcę uzupełnić moją kampanię reklamową o ten element. Zależy mi na kreatywnym i profesjonalnym podejściu do tego zlecenia.
          Last edited by disne; 14-07-2020, 08:44. Powód: link

          Skomentuj


            #95
            Odp: Skuteczna reklama

            zainwestuj też w reklamę wewnątrz salonu. Zamów koszulki z nadrukiem firmowym, z logo salonu, do tego notesy, kalendarze i długopisy, czyli wszystko to co będzie ci potrzebne do pracy
            xxx ciastkowe dekoracje
            Last edited by disne; 14-07-2020, 08:44. Powód: link

            Skomentuj


              #96
              Odp: Skuteczna reklama

              Warto też zorientować się w tym temacie wśród znajomych. Przynajmniej według mnie...
              Kto wychodzi za mąż, ma kłopoty, kto nie wychodzi, też ma kłopoty, ale ja już wolę te, które znam.

              Skomentuj


                #97
                Odp: Skuteczna reklama

                Teraz e-marketing powoli przejmuje pałeczkę, przecież wpływy internetu są gigantyczne .
                Last edited by disne; 14-07-2020, 08:45. Powód: reklama w podpisie

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Skuteczna reklama

                  Faktycznie taka reklama wewnątrz, a raczej podarunki dla klientów są fajnym roziwiązaniem. Mogą to być kubeczki dla stałych klientów albo zwykłe przypinki. Na xxx można projektowac takie samodzielnie.
                  Last edited by disne; 14-07-2020, 08:45. Powód: link

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Skuteczna reklama

                    Jeśli chodzi o koszulki z nadrukiem to koszulkowo oferuje również w przystępnych cenach. Dodatkowo zamawiając przez xxx jest jeszcze taniej.
                    Last edited by disne; 14-07-2020, 08:46. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: Skuteczna reklama

                      Takie koszulki można też wykonać w sklepie xxx. Jest dużo dostępnych materiałów i krojów koszulek, bardzo dużo kolorów no i różne rodzaje druku, warto zajrzeć.
                      Last edited by disne; 14-07-2020, 08:46. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Skuteczna reklama

                        Moim zdaniem skuteczna reklama to nadruk na wartościowych i atrakcyjnych gadżetach xxx takich ja te torby i pokrowce które można wykorzystać na wiele sposobów
                        Last edited by disne; 14-07-2020, 08:41. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: Skuteczna reklama

                          Reklama na takich torbach sportowych xxx jest idealna dla sklepów sportowych wypożyczalni i siłowni, ale nie tylko bo mają one wiele zastosować również w odzieżówce czy gastronomii
                          Last edited by disne; 14-07-2020, 08:42. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: Skuteczna reklama

                            Zainteresuj się filmem reklamowym, jedną ze skuteczniejszych reklam w internecie. Można dodać na youtube, a także na stronę internetową. Takie filmy oferuje AimArt xxx.
                            Last edited by disne; 14-07-2020, 08:42. Powód: reklama

                            Skomentuj


                              Odp: Skuteczna reklama

                              Zawsze się śmieję, że klient kupuje oczami. Trzeba więc zadbać, żeby czuł się komfortowo i wyjątkowo. Fajnie jest, gdy może naszego produktu dotknąć, spróbować jak działa. Właśnie w tym celu można na terenie sklepu zbudować takie stoiska xxx , które będą przyciągać jego uwagę.
                              Last edited by disne; 14-07-2020, 08:42. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: Skuteczna reklama

                                Pomysłów na skuteczną reklamę jest co najmniej kilka. Ja od kilku miesięcy jeżdżę na targi branżowe. Ciężko było się wkręcić i zaistnieć ale tak bywa na poczatku firmy. Ja zmieniłam stoisko targowe na takie profesjonalne (zrobione przez firmę Berkano xxx ) to od razu zwiększyło się zainteresowanie moją firmą. Uważam, że promocja na targach jest naprawdę skuteczna. Można porozmawiać z klientem i przedstawić mu swoją ofertę. To daje zdecydowanie więcej niż np ulotka.
                                Last edited by disne; 14-07-2020, 08:42. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X