Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sposób na "boczki"...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Sposób na "boczki"...

    Nie ma możliwości by schudnąć szybko i skutecznie ,ale zawsze możesz wspomóc sie czymś. Na chwile obecną warto kupić sobie tabletki, które w swoim składzie mają piperynę. Z tego co czytałam to piperyna jest składnikiem który pozyskuje sie z pieprzu. Przyspiesza metabolizm i pomaga blokować gen odpowiedzialny za przyswajanie tkanki tłuszczowej. Warto zastosować ją gdy ma sie problem z odchudzaniem.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Sposób na "boczki"...

      W podobny sposób działa kapsaicyna zawarta w ostrych papryczkach. Warto mieć na uwadze moc przypraw.

      Skomentuj


        #63
        Odp: Sposób na "boczki"...

        Podobno pływając chudnie się z każdej cześciu ciała, a do tego człowiek się bardzo nie męczy. Jedyny minus, że nie możemy pływać w zaciszu domu ( ja nie mam willy z basenem ) .

        Skomentuj


          #64
          Odp: Sposób na "boczki"...

          Jeżeli nie możesz lub nie chcesz skorzystać z liposukcji, warto rozważyć coś, na co natrafiłam w sieci. Też mam problem z boczkami i ćwiczenia oraz dieta mi nic nie pomagają. Poszłam na zabieg lipolizy iniekcyjnej. Przyznaję, że jak to ze skutecznym zabiegiem, musi trochę boleć by działało, efekt jest rewelacyjny. Nie wiem gdzie mieszkasz, ale poszukaj u siebie salonu estetycznego, który się tym zajmuje. W międzyczasie poczytaj trochę o tym zabiegu https://dermestetic.pl/zabiegi/lipol...kcyjna-aqualyx
          Pozdrawiam

          Skomentuj


            #65
            Odp: Sposób na "boczki"...

            Polecam zastanowić się nad jakimś dobrym zabiegiem wyszczuplajacym:
            http://ego-medspa.pl/zabieg-termicznego-wyszczuplania/

            Na stronie w gabinecie są opisane najskuteczniejsze zabiegi tego typu. Polecam szczególnie thermogenique.
            Efekty tutaj to:
            gładsza skóra
            oczyszczenie organizmu z toksyn
            niwelowanie obrzęków i zastojów
            odprowadzenie nadmiaru wody
            utrata centymetrów w obwodach

            Skomentuj


              #66
              Odp: Sposób na "boczki"...

              A znacie ćwiczenia Mel B? One są ponoć bardzo skuteczne.

              Skomentuj


                #67
                Odp: Sposób na "boczki"...

                ja polecam przede wszystkim hula hop z wypustkami plus brzuszki skośne

                Skomentuj

                       
                Working...
                X