Wróć   Forum Babyonline.pl > Czas dla mamy > Praca
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Praca Wasze zawodowe wyzwania, praca dodatkowa, ogłoszenia

Co nowego na forum? Zasady na forum.

Kalendarz szczepień dla dzieci od 0 do 18 lat.
Szczepionki chronią dziecko przed wieloma groźnymi chorobami. Eksperci mówią, które szczepienia obowiązkowe i zalecane są najważniejsze.

Konkurs na BRZUSZEK MIESIĄCA!
DODAJ zdjęcie swojego brzuszka w ciąży i WYGRAJ zestaw pościeli dla maluszka!

Porady ekspertów Babyonline.pl
Zapraszamy do zadawania pytań :)

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody!
Zmieniamy się dla Was, zajrzyj po szczegóły.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 25-08-2017, 15:51
pasjonatka pasjonatka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
pasjonatka.polki.pl

Domyślnie Odp: Praca zdalna w domu - od czego zacząć?

Hej, dobrą ewentualnością na pewno jest zainteresowanie się copywritingiem - jest to stosunkowo prosta i przyjemna praca o ile masz tak zwane "lekkie pióro". Do tego zawse daje Ci to możliwość zatrudniania się na zasadzie b2b, czyli z własną działalnością. A to już daje duże możliwości odnośnie odliczania Vatu od wielu fajnych rzeczy. Nieco wyższą szkołą jazdy jest już copywriter SEO, dokładnie z tematem możesz zapoznać się tutaj: http://pasja-pisania.pl/copywriter-a-seo/
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-08-2017, 10:15
donnaaa donnaaa jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
donnaaa.polki.pl

A w życiu bym nie chciała pracować w domu. Człowiek w ogóle nie czuje, że wyszedł do pracy czy ją już skończył. We własnym domu już nie odpoczywa, aż się w nim dusi. Przez jakiś czas pracowałam w domu, jakiś czas to znaczy, że trwało to jakieś ponad pół roku. Przez pierwsze dwa miesiące było fajnie, a potem wchodziłam na http://www.officemap.pl/search/list/?city=krakow i chciałam znaleźć sobie jakieś biuro aby stamtąd pracować. Na szczęście znalazłam inną pracę. I teraz wychodzę do pracy i po pracy wracam do domu. Oddzieliłam te dwa aspekty
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-12-2017, 23:09
hankaanka hankaanka jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
hankaanka.polki.pl

Ja w sytuacji gdy pracowałam zdalnie, miałam małą zagwozdkę, jeśli chodzi o umowę na czas określony i nieokreślony
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-12-2017, 19:32
ragnarton ragnarton jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
ragnarton.polki.pl

Miasto: Warszawa

Dobrze jest pracować zdalnie, ale tylko jeśli ktoś to lubi. Trzeba pamiętać, że po pewnym czasie może brakować jakiegoś towarzystwa a to następnie może nawet obniżyć produktywność i chęć do takiej pracy. Ale z drugiej strony od czego są biura coworkingowe. Druga sprawa to znalezienie takiej pracy. U nas raczej nie jest to łatwe. Niestety nie ma zbyt wielu ogłoszeń tego rodzaju lub kompletny brak dla przykładu zestawienie na jakich portalach ile takich ogłoszeń da się odnaleźć http://lighttest.github.io/lista-str...zdalna-polsce/. Jak widać ciężko o taką pracę u nas.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-12-2017, 16:11
elabarbara elabarbara jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
elabarbara.polki.pl

Ja od lat pracuje w domu i jest wszystko fajnie. Jestem niezależna nikt mi nic nie każe i sama sobie jestem szefem . A Autorowi radzę zacząć od wyboru dobrego szybkiego internetu i poczytać taki artykuł http://www.cybertec.pl/jak-bezpieczn...c-z-internetu/ jak bezpiecznie pracować w sieci i uwierzcie mi, że to jest bardzo ważne, bo inaczej można sobie narobić kłopotów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-12-2017, 19:24
kon_stancja kon_stancja jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kon_stancja.polki.pl

Zacząć należy od kalendarza. Serio. Dobre planowanie i zapisywanie zadań to podstawa. Ja sobie zapisuje a potem odhaczam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-12-2017, 20:33
elabarbara elabarbara jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
elabarbara.polki.pl

Możliwość zarobkowania bez wychodzenia z domu jest bardzo dużo. W sieci pojawił się też nowy zawód, nazywany copywritingiem SEO. Wiecie na czym polega ? Jeśli nie to na tej stronie dowiecie się wszystkiego na temat sposobów zarabiania w internecie- http://www.kapitalka.pl/jak-zarabiac...owanie-online/
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-12-2017, 12:57
madd11's Avatar
madd11 madd11 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
madd11.polki.pl

Wielkie dzięki za sprawdzone porady Jestem pewien, że z całą pewnością mi się przydadzą

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania