Wróć   Forum Babyonline.pl > Pytania do eksperta > Porady doradcy laktacyjnego
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Porady doradcy laktacyjnego Kłopoty z karmieniem piersią, nawał pokarmu, za mało mleka, nocne pobudki? Sprawdź porady doradcy laktacyjnego.

Co nowego na forum? Zasady na forum.

Kalendarz szczepień dla dzieci od 0 do 18 lat.
Szczepionki chronią dziecko przed wieloma groźnymi chorobami. Eksperci mówią, które szczepienia obowiązkowe i zalecane są najważniejsze.

Konkurs na BRZUSZEK MIESIĄCA!
DODAJ zdjęcie swojego brzuszka w ciąży i WYGRAJ zestaw pościeli dla maluszka!

Porady ekspertów Babyonline.pl
Zapraszamy do zadawania pytań :)

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody!
Zmieniamy się dla Was, zajrzyj po szczegóły.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 04-12-2017, 12:37
lavender88 lavender88 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
lavender88.polki.pl

Domyślnie Jaka butelka do karmienia mieszanego po przejściach?

Bardzo potrzebuję pomocy. Niestety, muszę dokarmiać synka mlekiem modyfikowanym (był problem z wędzidełkiem) i nie chce zaburzyć mu rytm ssania złą butelką. Mieliśmy butelke Lovi e smoczkiem aktywne ssanie ale pił z niej ok. 40 min i się bardzo denerwował. Zainwestowałam w Medele Calma ale z tej wydaje mi się, że pije zbyt szybko przez co cieknie mu i do tego bardzo często się krztusi lub dławi... Czy Lovi ze smoczkiem 3+ ma szybszy ciut przepły niż 0+? Albo którą butelkę najlepiej teraz wybrać zeby dobrze piło się synkowi i nadal chciał pierś? Bardzo dziękuję za wszelka pomoc
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-12-2017, 14:27
perpetua88 perpetua88 jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
perpetua88.polki.pl

Zdjęcia: 11
Domyślnie Odp: Jaka butelka do karmienia mieszanego po przejściach?

Witam,
ja do karmienia mlekiem (ale moim nie modyfikowanym) używałam właśnie butelki lovi i synek jednakowo chętnie jadłni z butelki i z piersi. 3+ zdecydowanie ma trochę większy przepływ, synek nie marudził przy tym smoczku. Kiedyś mając 3 smoczki z butelek avent, lovi i chicco zrobiłam test z wodą-najwolniej leciało z chicco, a najszybciej z lovi, avent był pośrodku.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania